folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Oğlum Hacker Değildir !!!

Oğlum Hacker Değildir !!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BOZO
    BOZO's avatar
    Erkek

’Ben çocuğumun hacker olduğuna inanmıyorum; benden aldığı terbiye de buna izin vermez’

Microsoft başta olmak üzere 110 ülkede, bilgisayar, medya ve finans şirketlerine ait internet sitelerine virüs bulaştırdığı ve interaktif dolandırıcılık yaptığı iddiasıyla tutuklanan Atilla E.’yi ailesi Ulucanlar Cezaevi’nde ziyaret etti

Microsoft başta olmak üzere 110 ülkede, bilgisayar, medya ve finans şirketlerine ait internet sitelerine virüs bulaştırdığı ve interaktif dolandırıcılık yaptığı iddiasıyla tutuklanan Atilla E.’yi ailesi Ulucanlar Cezaevi’nde ziyaret etti. Baba Mustafa Kemal E., Atilla’nın çevresinde "efendi ve kendi halinde bir genç" olarak tanındığını belirterek, hakkında yapılan suçlamaların doğru olmadığını savundu. Maddi durumlarının iyi olmadığını ve Atilla’nın kendisinden harçlık aldığını da anlatan Mustafa Kemal E., oğlunun bir an önce serbest bırakılmasını istedi. Atilla’nın gözaltına alınmasından tutuklanmasına kadar olan süreçte kamuoyunun olayı abarttığını ve oğullarının hayatı ile oynandığını ifade eden Mustafa Kemal E., şöyle konuştu: "Ben çocuğumun hacker olduğuna inanmıyorum. Benden aldığı terbiye de buna izin vermez. Biraz fazla para harcasa hesabını bana verir.Atilla’nın içkisi sigarası, kumarı gece hayatı yok. İddia edildiği gibi para transferleri yapsa, hesabına para geçirse böyle mi yaşar. Bankadaki 3 milyar lirayı da tohum alması için Atilla’ya ben verdim. Oğlum kimsenin parasına el uzatmaz. Oğlumun geleceği ile oynuyorlar."

Atilla’nın annesi Nafiye E. hükümlü ve tutukluların çocuklarını "Sen iyi para kaldırmışsındır. Bu işi bize de öğret" sözleriyle rahatsız ettiklerini belirterek, oğlunun durumundan endişe duyduğunu söyledi

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

benim başıma böle bişşi igelcek babam helal olsuun demezse en adiyim. : ) adama diom başkasının kredi kartı ile bişiler alıom baba netten diom yakalanmada naparsan yap dio:)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek

yavşak microsoft.adi medya.a.k.. faslısı ve eşşek atilla .sen ne diye gider adamın yaptığı trojanda kuryelik yaparsın,hadi yaptın para nerde la...vallaha ben böyle bir durum da ailesinden baka kimseye acımadım.ama güvenlik artar biz daha da meraklanırız hiç tasa etmesin micromanyaksoft ve ib.. mortbillgate.

Aşk,Tanrı"nın Nefesini Hissetmektir!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek

çocuğun hakkını yiyolar bence... bende yaptığına inanmıyorum.. yapsa şimdi fizana uçardı kralıda bulamazdı..

bu arada amerika demişken..

Nasıl oluyomuş Bush efendi? çıplak rehinelere senin asker sıfatlı psikopatlarının yaptığı işkenceler???  nasıl oluyomuş sivillere üzerine not yazılmış füzeler fırlatmak...

Katerina nasıl kanırtıyo ama seni :)  .. ama yazıktır yine masum halka oluyo.. bence hortum beyaz sarayı yıksın!!  ben o zaman ona Katerina derim....

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    ahuauhuhauha komedisin ha :))))))
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bortecine357
    bortecine357's avatar
    Erkek
    bana göre çocuğu helal olsun yaptıysa ne var yani microsofta virüs soktuysa amerika millete füze sokuyor biz bi şirkete virüs sokmuşuz çokmu

SAHİPSİZ VATANIN BATMASI HAKTIR SEN SAHİP OLURSAN BU VATAN BATMAYACAKTIR
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vampire
    vampire's avatar
    Erkek

bakın çok basit kandırılabiliyorsunuz

öyle bir hacker olacak ve bizim adam vurmayı becermeyen daha hırsızları yakalamayan ama ne hikmetse siber alemde dünyayı kasıp kavuran adamı yakalıyorlar . sizce çokmu mantıklı gelelim diğer tezata adam bankaların sistemlerine sızacak ki bunun için ileri düzey sql bilgisi ayrıca yazılım bilgisi lazım girecek adam yakalanma bilgilerini saklamayacak bunları düşünün her zaman olduğu gibi olaylar birinin üzerine yıkılacaktı yıkıldıda ...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jezreel
    jezreel's avatar
    Erkek
    Ben inanıyorum (: Türk Yapar Fakir Fukaraya Bağışlar

gaipten görüntüler
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Merciless
    Merciless's avatar
    Erkek

Birincisi bu çocuk bu işi yapsa america bunu ya temizler yada kendi himayesi altına alır...Kendisi için çaliştirir ..Microsftta çalişan hackerların çoğuda bu yoldan gelme değil mi ??

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    andhacker34
    andhacker34's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Yalanın vergisi yok...!!!

Bence yakalanma falan hikaye...

Onlar ne yaptıklarını biliyorlar.

""Allah Türkü Korusun""

( Paylaşılamayan tek şey Yalnızlık"tır... Zaten paylaşılsa yalnızlık olmaz... )
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Şimdi hacklenipte ne kdr savcılığa suç duyurusunda bulunan warsa bu elemana yükleyecekler yazık işlemediği bi çok suçtan daha da yatacak.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
Toplam Hit: 2125 Toplam Mesaj: 18