folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Oğlum Hacker Değildir !!!

Oğlum Hacker Değildir !!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vertigoneto
    vertigoneto's avatar
    Erkek

Aslına bakarsanız benim de pek inanasım yok bu arkadaşın hacker olduğuna. arasıra prorat ya da subseven kullanan arkadaşları da düşünmüyor değilim . Ya onlar da kullanılırsa diye. Ben ce bu arkadaşın bilgisayarını zombi olarak kullandılar ya da bu garibim trojanla milletle dalga geçerken bi baktı ki  bilgisayar farkında olmadan neler yapmış. Pek de masum görünüyor kerata ama tabii insanoğlunun ne yapacağı bilinmez. Ve bu durum bence gerçekten önemli aslında. Ustalardan ve bu işin piri olmuş olan arkadaşlardan dileğim ve isteğim, insanlar ne zamana kadar trojanla vb uğraşmaları, nerede durmaları gerektiği, internette iz bırakmamak ya da bilgisayarının zombi olarak nasıl kullanılmaması gerektiği hususlarında bilgi vermeleridir. Mesela hem trojan hem server olarak faaliyet gösteren bir atın zararları konuşuluyor ama herkes loglar tutuluyor, bilgisyarınıza müdahale ediliyor diyor iyi de işyerinde de loglar tutuluyor, cep telefonlarında da, ev telefonlarında da ama arkadaşlar bunların maksimum zararlarını gerçekten ben kestiremiyorum, bu yüzden ustalar yardımcı olursa sevinirim.  Sonuçta yapılan iş benim yaptığım daha doğrusu lamerlik. Alırım bi programı kullanırım. Ama Cem yılmaz gibi amerikalılara diyemeyiz ben yiyiciyim kardeşim diye:))  HAcker ustalar yazar ben kullanırım ama dalga geçerim ama bilmem ne yaparım, belki adam vatanhainidir, bilgisayarını uçururum. Var mı bunun günahı deyin bakalım.

Bir de

Hayatta iki şey sonsuzdur. Bİrincisi evren ikincisi insanların aptallığı. Ancak birincisinden o kadar emin değilim. <br> <br> A.Aynştayn <br>
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    offspring_girl
    offspring_girl's avatar
    Dişi
    ööle bishi yaptıysa helal herife kolaymı ms'ta virüs sokmak ama dooru diildir lem :P

İmza atmaya cabaladım olmadı,parmak atsam olurmuki :S
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ered-Nimrais
    Ered-Nimrais's avatar
    Erkek

Babacım başın sağolsun.diyecek başka bişey bulamadım.

"And as we wind on down the road Our shadows taller than our soul. There walks a lady we all know Who shines white light and wants to show How ev"rything still turns to gold. And if you listen very hard The tune will come to you at last. When all are one and one is all To be a rock and not to roll. And she"s buying a stairway to heaven" Led Zeppelin-Stairway to Heaven
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byneo
    byneo's avatar
    Erkek
    ben inamam devletin böle bir adamı tutuklamasına bence 1-2 yıl ceza yer sonra cybercop olur benim bi arkadaşta böle olmuştu şimdi istanbulda cybercop

Ne çakalsın sen bee :) Sen çakalsan biz neyiz kim bilir! - banned by decameron -
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    inanmamakla sadece hata yaparsınız....

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

lem Mustafa amca içip içip evinin huzurunu kaçıran adam birde terbiye verdim falan yazmış puuuuu...aman duymasın...

ama para meselesi doğru...para işine hiç girmedi...ayrıca babası çiftçi olduğu için tohum parası verdiği doğru...a.q devlet zikecek atillayı...Sıçtın Can bez getir Ecel canı tez götür.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VoLaTiLe
    VoLaTiLe's avatar
    Erkek
    İleti kullanıcının iradesi ile tarafından düzenlenip, silindi.

Wellcome to Digital Hell! I"am Real VoLaTiLe Help!
Toplam Hit: 2996 Toplam Mesaj: 18