Öğrenci Akbili Hk

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    Delegado_Zero bunu yazdı

Ben 4 ay önce kadar 31 aralık 2018 e kadar vizeleme yapmama rağmen iki gün önce Sabiha gokcen e10 hattına tam bilet basti. İki dönemdir kayıt yenilemiyorum insallah iptal olamamıştır vizesi. 

o 2 bilet galiba  .ondan olabilirmi 

Minimalist Değilim Tembelim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    El_Sharaby
    El_Sharaby's avatar
    Erkek

Hocalar vizeleme nasıl yapılıyor peki

Söz uçar yazı kalır
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Ben aynı durumu geçen sene değil ondan önceki sene yaşadım kayıt oldum 2016 da 2. üni olarak hiç sınavlara gitmedim. ocak ayında akbil indirim süresini 31 aralık 2017 e kadar uzattım. 2. dönem şubat ayında kayıt yenileme yapmadım. ve 31 Aralık 2017 e kadar kullanımdaydı kartım indirimli olarak. 1 Ocak 2018 itibari ile indirim bitti şimdi yenilesem mi kaydı diye düşnüüyorum sınavlara gitmiyorum gerçi.

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enzo
    enzo's avatar
    Erkek

Vizeleme tarihi sonuna kadar öğrenci olarak devam eder.

"İstikbal göklerdedir..."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek
    Delegado_Zero bunu yazdı

Ben 4 ay önce kadar 31 aralık 2018 e kadar vizeleme yapmama rağmen iki gün önce Sabiha gokcen e10 hattına tam bilet basti. İki dönemdir kayıt yenilemiyorum insallah iptal olamamıştır vizesi. 

express hatlarda aylık geçmez, öğrenci geçmez, tam basar hocam.

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek
    El_Sharaby bunu yazdı

Hocalar vizeleme nasıl yapılıyor peki

bakkal çakkal olmayan belediyenin akbil çıkartan doldurtan satan yerlerinden yapabileceğin gibi;

dönemi dolmaya yakın, metro marmaray vapur metrobüs girişlerinde bol bol bulabileceğin akbil doldurma makinelerinden birine akbili yerleştirince, şu tarihte vizesi dolacaktır 5TL ile vizeleyebilirsiniz gibi bir seçenek çıkıyor.

seçiyorsun, akbil bakiyenden 5TL düşüyor, 1 yıl daha uzuyor..

tabi aktif öğrenci değilsen öyle bir seçenek çıkmıyor.

edit: ağzımıza da yapışmış akbil akbil diye, yılların alışkanlığı, istanbulkart olur kendileri, akbil o eski metal anahtarlık kıvamındaki zımbırtıydı (:

muaythaist tarafından 09/Şub/18 14:56 tarihinde düzenlenmiştir

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek
    muaythaist bunu yazdı
    Delegado_Zero bunu yazdı

express hatlarda aylık geçmez, öğrenci geçmez, tam basar hocam.

Bunu bilmem iyi oldu ya. Senenin basi daha uzulmustum gitti paso diye. Tesekkur ederim. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek

2010 da normal lisans kaydımı yaptırdım ,

2012 de ikinci üniverste kapsamında açık öğretim işletmeye yazıldım . sadece 1 kere kayıt parası yatırdım sonra pahalı geldi bıraktım ama kaydı sildirmedim 

2015de ilk lisans bitti , para yatırıp kayıt yenilememiş olmama rağmen ikinci üniverste kaydım ile öğrencilik Hakkı'm devam etti.

2017 de ikinci üniverste kaydım 5. Yılda silindi,

ocak ayında daha yenilemez diye üzülürken makina vize uzatmak için bakiyeniz yetersiz dedi göbek atıyordum 😂

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

Bendede aynı sorun var bahar dönemi için kayıt yenilemicem. 1. sınıfta sınavlara bile girmedim. Seneye tertemiz bir başlangıç yapmayı düşünüyorum:)

le le le sakine
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

1 senelik vize yaparlar. Vize tarihine kadar kullanırsın. Sonra öğrenci belgesi, barkodlu öğrenci kimliği falan gerekir yeniletmek için.

Toplam Hit: 2994 Toplam Mesaj: 22
akbil