folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Öğrenci Miyim Hayvan Mı Anlamadım :S

Öğrenci Miyim Hayvan Mı Anlamadım :S

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

merhaba sayın muritler aranızda yenıyım dıyerek berbat bı gırıs yaptım arkamdan rahatca sovebılırısınız

bende yazam dedım baslıyom yazmaa hade hayırlısı

bısım okula aq bı proje yarısması gelmıs bılısım martıları dıye :S puff ada bahh aq herneyse  tabı katılcak ogrencı lasım hemen benı cagırdılar bende neden dedım senın pc bılgın nerdeyse ogretmenlerden bıle fazla dedıler bende hjam gıbısı fazla dıerek ılk golu attım ortam bus kestı ben basladım calısmaya soora hoca bunu duzenleyenlerle ıletısıe gecmıs sartlar ıle ılgılı felan bıze uygun gelmedı bız cekılıoz dedık ordakı danısman kadına

kadın ne dese begenırsınız zaten bız sızı almıycaktıkta :S  devlet lıselerı bes kurus etmez kolej lar sızden daha ıı fln fılan aq benım tepem bı  attı hocanın elınden telı aldım kadınla konusmaya basladım bı sure soora havaya ııce gıdım ve saymaya basladım agzıma ne gelırse Adanalı Damarım tuttu bı kere aq durdurana ask olsun soora cekıldık dedık ve cekıldık

3 hafta soora gene aramıslar bısım hocayı cekılemessınız dıye ılce mıllı egıtım yapcaksınız demıs :@  hoca hemen benı buldu devam etcen dıye ben honk dıe kaldım ole :S  hıc yapasım yok aq kadın okadar laf dedı :@ mufur yardımcısının odasına gıttım tesaduf mudurde ordaymıs ben yardımcıyla konusmaya basladım adam bana bu bugun bıtcek yarın gonderces dıye bı sınır oldum bıde yapmazsam dısıplıne vercekmıs :S pufff tehdıte bak yaa :S

hocam ben konuscam dıe ızın aldım bastım buna fırcayı atcaksan at yapmıyom ben okumaya gelıyom zorla hıcbısı yapmam dıye mudurle yardımcı bana bakıyor ole actım kapıyı cektım gıttım

sonuc suan mudur yardımcsıuyla aram bosuk  :D  haber gondermıs arkla kırıldım dıye haberı alınca koptum aq :D

ulkede adalet 0 egıtım eksilerde herkes kendını dusunuyo ama ezılen hep ogrencı cok sukur daha benı ezen olmadı gucum yettıgı suredede olmıycak :)

( note  :  her sabah  bi tahrıbat.com  morale ıı gelır tabı tıklarsan :P )

az insan çok huzur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    Hacı takma kafaya yaa sktr et =D bende bi kaç projeye katıldım,bi bok sonuç çıkmadı ama sözlü notlarını kaptım,bide onur belgesi vericekler :D sende uyduruk bişeler yap yolla,bozma aranı yönetimle =) ayrıca atılma yolu gözüktüyse büyüklerimizinde dediği gibi;tehdit ediceksin hocaları olm =) kastırma sktr et :)

:)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek
    salla hacım siktir et ..bi s.kimi de yapamazlar..gerekirse şikayet edersin adam görevden men edilir :D

and olsun sana çocuk hesabını soracağız.and olsun gün gün direnecek, tırnaklarımızla kazıyacağız adını.senin o küçük bedeninle binler olacağız.o gün geldiğinde o katil sürüleri ezilecektir sosyalizmin kızıl bayrağının altında.ve sosyalizmi kurduğumuz gün seni haykıracağız. adın devrimdir! adın sosyalizmdir! (bu çocuğu görmek için bkz.profil resmim...)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    harddeath0070
    harddeath0070's avatar
    Erkek

:D

Kafan seni dağıtmadan sen onu dağıt...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    Hacım senin hocanın a.q sana bir şey olmasın. Takma kafana, sınavlarda ve devamsızlıkta kolaylık yaparsanız katılrım de. Ağırlığını koy, menfaatini max seviyeye çıkar...

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

sagolun hajılar destek ıcın tsk

dedım ya mudur yardımcısı bana haber gondermıs ona fırca atım dıe kırılmıs bana

benı okuldan kolay kolay atamazlar cunku okulda tum bılgısayar sıstemını ben kurdum her bı p.kunu bılıyom attıkları an okulun a.q tum devamsızlıkları sıfırlarım aynen dedgınız gıbı agırlıgımı koydum :) yoksa  adamın basına cıkıyorlar :P

az insan çok huzur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Google
    Google's avatar
    Erkek
    bunların hepsi aynı a.q ulan küfr yiyceni bilmion mu nie müdür oluon kafanı sokıyım snn sen bunu bile bile hala mdür oluosan daa nediyim çok hoşuna gidio herlde bu dallamaların küfr yemek Müdür=O.Ç

Abra Kadabra
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

madem okul sistmine bok atıyorsun önce oturupda ben hepinizden iyiyim gibi tribe girip sonra sen bunu yap deyince ha siktir sokarım böyle işe kapıyı çarparım çıkarım nedir bu öğrencilerin hali gibi triplere girme.

O zaman hocam ben iyiyim fakat yapmam diye posta koyacaktın.Adamlar seni düşünmez senin üstünden karizma yapar.Müdür yardımcısı seni takmış bozuldum demiş demek ki seviyor böyle tribi yapında adam üzülmüş böyle haber göstermiş.Sen katıla katıla gülmüşsün buda demektir adam seni sevdiği halde taşak geçiyorsun.

Bu ülkede eğitim düzeni nasıl iyi olacak.Snein gibi böyle değr verildiğinde taşak geçenlerle, proje verildiğinde ben iyiyim diyip  yap dediklerinde hasiktirin rodan deyip kapı çarpanlar la mı?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek
    şu usame baba liselieri neden bombalamıyor:D

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    efsun telgraf çeksek? zumsuk muhalefet babamızsın sen bizim bu arada :)

kendinize ayığ olunuz
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    ReaL_KurD bunu yazdı:
    -----------------------------
    efsun telgraf çeksek? zumsuk muhalefet babamızsın sen bizim bu arada :)
    -----------------------------
    euheue :D öyle hoca her türlü dibe mualefetim.İki uc varsa ikisine birden top yekun savaş açarım ortada durmak gerek.
Toplam Hit: 3874 Toplam Mesaj: 16