folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Öğrenci Yemekleri

Öğrenci Yemekleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

u235 bunu yazdı:
    -----------------------------

balik_ bunu yazdı:

1. pirinç pilavı: yapımı çok kolay, fakat pilav yapınca en az 3-4 kişi olmalı derim.

2. kırmızı mercimek çorbası: yapımı çok çok çok basit. lezzetli ve sulu yemek. öğrencinin hayır diyemeyeeği bir yemektir.

3. melemen

4. sabah kahvaltısı için sucuklu, pastırmalı yumurta. lezetine doyum olmaz. heleki pastırmalı yumurta offf bayılıyom buna. geçen gün uzman çavuş amcaoğluna pastırma yolladım. ilk defa yumurtalı pastırma yemiş hemen beni aradı lezzetine doyamadım dedi. hem çok basit hazırlanıyor hemde çok lezzetli

5. hazır nohutlar var haşlanmış halde. o kutu iki kişiye yeter. içine biraz kuşbaşı kesilmiş ve kızartılmış tavuk atıp tavukla beraber 30 dakika kısık ateşte kaynatın. alın size tavuklu nohut. ohhhhşşşş.

6. yoğurt: sade yenilebileceği gibi içine minik minik doğranmış kara lahana ve biraz nane biraz sarımsak biraz pul biber eklenerek de yenilebilir.

7. hazır ayran. bimde bulunur dost marka tavsiyemdir. diğer markaları bilmiyorum. içim ve otat marka da çok güzeldir. 1 litre alırsınız bir iki gün içersiniz. hem ucuz hem lezzetli. ayran doyurur mu demeyin. azcık yemek yedikten sonra iki su bardağı tam yağlı ayran içerseniz bomba gibi olursunuz. tam yağlı ayranı yemekle birlikte içince hemen doyuyom ben.

8. patetes, biber, patlıcan, kabak, domates kızarması. yanına biraz yoğurt olursa tadına doyulmaz.

9. eğer doğazgazlı ocak varsa patetesleri aliminyum folyoya iyice sarın. her ocağa bir tane olacak şekilde ocağın üstüne iki tane patetes koyup mümkün olan en kısık ateşte közlenmeye bırakın. 15 dakika bir yüzünü, 15 dakika diğer yüzünü olmak üzere 30 dakika közleyin. yanına isterseniz biber, sarımsak ve minik soğan da közleyebilirsiniz. sarımsak, soğan ve biberi aliminyum folyoya sarmaya gerek yok.

10. kıymalı pide: bazı yerlerde 1 kişilik kıymalı 5 tl. paket yaptırın eve getirin. yanına 1 litre dost ayran alırsanız birkaç kişinin içecek ihtiyacı karşılanmış olur. eğer pide fırınında yeseydiniz ayrana veya kolaya çok fazla para verecektiniz. lokantalarda yiyecekten çok içeceğe para verilir. bunun için paket yaptırıp evde yemek daha ekonomiktir isterseniz yanına 2.5 litre kola alabilirsiniz.

devamı gelecek...

tavsiyeler güzel :  ) 

8. patetes, biber, patlıcan, kabak, domates kızarması. yanına biraz yoğurt olursa tadına doyulmaz.

hoca bn de bunu önerirdim kesinlikle.. gider her türlüüü meze filan da yanında olucak ohhh :) oruç oruç ne istedi canım be  :D

KARAKALEM PORTRE SİPARİŞİ ALINIR..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarHead
    WarHead's avatar
    Erkek

hazır corba,makarna,kola,cips :) allahtan ben güzel yemekler yapıyordum sulu yemekler. tava vs.. bu yüzden hatunlar eksik olmazdı bizim evden ben yapardım onlar yıkar temizlerlerdi...  hatta birisinin resmi profilimde benim odada :)

Emekli
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

WarHead bunu yazdı:

hazır corba,makarna,kola,cips :) allahtan ben güzel yemekler yapıyordum sulu yemekler. tava vs.. bu yüzden hatunlar eksik olmazdı bizim evden ben yapardım onlar yıkar temizlerlerdi...  hatta birisinin resmi profilimde benim odada :)

yokumben, 3/8/2010 2:21:51 PM Tarihinde
    profilindekı fotolar kımın hacı :D
    Branxian, 10/2/2009 8:05:41 PM Tarihinde
    Hoca,
    profiline girdiğimizde karşımıza çıkan resimdeki kızlar kimdir, nedir, necidir, senin ne alakan var :D Bunların cevabını istiyorum :D
    bunların cevabı haaa :D vayy vay :DD  yurtta kalmasam alayına giderimde peder adam olsun diye zibidilik yapmasın die bırakmıyo . -lisecocuğuyuz onun gözünde hala mk.-

KARAKALEM PORTRE SİPARİŞİ ALINIR..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Eredanne
    Eredanne's avatar
    Erkek

Maddox bunu yazdı:

Büyük poşetlerin içide patetes kızartması oluyor 1 öğrenci onu günde 3-4 öğün yese 2 hafta idare eder. Pratik ve Güzel ;) Tavsiyem

Birde konu neden gizli ? 

Ben onu 2 tabakda bitiriyorum ne yaptın :D

http://194.71.107.80/ Thepiratebay.se'e burdan ulaşabilirsiniz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

blackhammer bunu yazdı:

bir tekel bayisi buluyorsun tam ekmegin icine salam, sucuk, sosis, kasar koyuyor. zaten tekel bayisi oldugu icin diger ihtiyaclarinida ordan karsiliyorsun.

+ sosisli makarna, peynirli makarna,dometesli makarna, soğanlı makarna, çiğ dometesli makarna,sade makarna, vb şeklinde insanların yediği şeyleri ekleyebilirsin ayrıca bu oluşturduğun içeriği de aşağıdaki yağlarla da zenginleştirebilirsin.

zeytin yağlı

kanolalı yağlı

mısır yağlı

ayçiçek yağlı

dünden(daha önceki günlerden de olabilir) kalma kızartma yağı

Sefih ve cahil bir kimse konuşunca ona cevap verme. Sükut, ona cevap vermekten daha hayırlıdır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hezarfen
    hezarfen's avatar
    Erkek

Eredanne bunu yazdı:

Maddox bunu yazdı:

Büyük poşetlerin içide patetes kızartması oluyor 1 öğrenci onu günde 3-4 öğün yese 2 hafta idare eder. Pratik ve Güzel ;) Tavsiyem

Birde konu neden gizli ? 

Ben onu 2 tabakda bitiriyorum ne yaptın :D

bende onu diyecektim , biz mi küçük paket alıyoruz acaba, 3 kişiye maksimum 2 öğün yetiyor 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

zone bunu yazdı:

WarHead bunu yazdı:

yokumben, 3/8/2010 2:21:51 PM Tarihinde
    profilindekı fotolar kımın hacı :D
    Branxian, 10/2/2009 8:05:41 PM Tarihinde
    Hoca,
    profiline girdiğimizde karşımıza çıkan resimdeki kızlar kimdir, nedir, necidir, senin ne alakan var :D Bunların cevabını istiyorum :D

bunların cevabı haaa :D vayy vay :DD  yurtta kalmasam alayına giderimde peder adam olsun diye zibidilik yapmasın die bırakmıyo . -lisecocuğuyuz onun gözünde hala mk.-

zaaa TahriFBI

Sefih ve cahil bir kimse konuşunca ona cevap verme. Sükut, ona cevap vermekten daha hayırlıdır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cappuccino
    cappuccino's avatar
    Erkek

şuşi

demir alsam dünyadan bana karışan mı var ?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Matchup
    Matchup's avatar
    Erkek

Daft bunu yazdı:

öğrenci + yemek seçen biri için menü (misal ben)

sos + makarna

yoğurt + makarna

ketçap +makarna

pilav 

makarna 

makarna 

çorba

makarna 

makarna

...

Yurtta etli yemek sık çıkıyorsa ve daft gibi bir arkadaşınız varsa kilo almanız kaçınılmazdır :) . 

Bulduğumuzu sanmaktan ziyade , umduğumuzu aramaktayız.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

Matchup bunu yazdı:

Daft bunu yazdı:

öğrenci + yemek seçen biri için menü (misal ben)

sos + makarna

yoğurt + makarna

ketçap +makarna

pilav 

makarna 

makarna 

çorba

makarna 

makarna

...

Yurtta etli yemek sık çıkıyorsa ve daft gibi bir arkadaşınız varsa kilo almanız kaçınılmazdır :) . 

ulan etli çorbayı yedirdin ya bana.. :D

vejeteryanlığımı bozdurdun

Toplam Hit: 6228 Toplam Mesaj: 51