Oha Ya Daha Fazla Aşşalasaydınız

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Punisher
    Punisher's avatar
    Erkek
    ir2 bunu yazdı:

ilk admin olduğum günlerde o açıklamaya "Windowsun ezikliğini gözler önüne serebilmiş başarılı işletim sistemi" yazmışdım ancak daha sonra linuxu gözümde fazla büyüttüğümü anladım doğru yolu buldum windowscuyum tahribat.com yönetimde linuxcu kalmadı

her gece bişeyler ekliyorum büyük eziklik ama onu farketmedim okumadım forumdada fazla gezmem geyik hariç windows veya linux o senin tercihin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Punisher
    Punisher's avatar
    Erkek
    Fugitive bunu yazdı:

eğerki birileri linuxün windowsun piyasasını alabileceğiii düşünüyosa daha çok bekler 

bunu kim söyledi şahsen ben herkez linux kullanacak kimse windows kullanmıyacak gibi bir ima veya bir cümle kullanmadım
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Punisher
    Punisher's avatar
    Erkek

bakın konu sapıyor sapmasın ben diyorumki konunun altındaki başlık değişmeli mesela " Linuxcuların alanı" gibi sade bişey yazalım

linuxu hiçbişekilde dünya kabul edemez linuxu kullanmak için prof linuxcu olmak gerekir adam neden windows gibi kolay kullanılan işletimsistemleri varken (ayrıca izmir de sevgiyolunda 2 milyona satılan) oturup linuxa kassınki konu linux kullanın windows kullanın değil bence forumdaki linux bölümünün altındaki açıklama biraz aşşalayıcı...

Not : Lütfen windows iyi para vermekden zevk alıyorum veya Bill Gates e aşıgım gibisinden cevaplar yazmayın linux windows o sizin seçiminiz.. kimseye gel linux kullan demioruz

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Punisher
    Punisher's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:

İyi hoşta bizim milletimiz hazırcı biraz.KAlkıp linuxta oturup kod yazmaz.Gerçi kaç kişi bilir o ayrı konu.Açıcak google ı sonra bulcak istediğini.

Bana kalırsa linux daha profesyonellere özgü linuxa sadece 2 gün falan baktım ama ne biliyim pek çekici gelmedi.Ama herkez övüyor pcye ilk format attığımda linux yükliyicem ama tırsıyorum bu sefer bunca program çalışmazsa diye.Çünkü en ufak programın bile yaması olmaya bilir.

Ancak bi çok yerde linux üstün mesela perl derlemek gerekirse bunu programsız yaparsın vs..Ama şunu söylemeliyim o kdar laf konuşuldu ancak bana kalırsa dünyada %20 den fazla linux pcsi yok(kişisel olarak)Çok övüldü ama bana kalırsa yok.Bi çok video izledim hack videosu ancak 1 yada2 snde gördüm linuxu.Az kullanıyorlar.

Mesela yabancılar linux serverlar üzerine gelişmiş.(özellikler ruslar :D:D)Ancak ben hiç kalkıp yabancıların fso attığını görmedim.Dediğim gibi adamlar evde windovs kullanıyor ama site sistemlerinde linuxu biliyorlar.Hemde sağlam bi şekilde.Şimdi linux kötü windovs iyi yada linux iyi gibi bişey söylemiyorum çünkü aylarca linux kullanmış biri değilim ama yakında kurarım o zaman söylerim.

azını öpeyim lan :D ilk satır için
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Linux açıklaması değişmeli sevmeye bilirsiniz..sevebilirsiniz...Ama sonuçta butür bir başlık açıklaması pekte doğru değil...Madem ezik bir sistem diyorsunuz bırakın ezikliğiyle kalsn...winxp gibi dünyanın en büyük beta programını çıkaramdığı için ezikliği duysun..xp nin full sürümü olan sp2 gibi bir becereksizliği yapamadığı için ezik olsun(!)...

Linuxn un yeri ayrı windowsun un yeri ayrı...Hepimiz gardasıq :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Punisher
    Punisher's avatar
    Erkek
    computerwolf bunu yazdı:

Linux açıklaması değişmeli sevmeye bilirsiniz..sevebilirsiniz...Ama sonuçta butür bir başlık açıklaması pekte doğru değil...Madem ezik bir sistem diyorsunuz bırakın ezikliğiyle kalsn...winxp gibi dünyanın en büyük beta programını çıkaramdığı için ezikliği duysun..xp nin full sürümü olan sp2 gibi bir becereksizliği yapamadığı için ezik olsun(!)...

Linuxn un yeri ayrı windowsun un yeri ayrı...Hepimiz gardasıq :)

harikasın bana destek olacagınızı biliyordum nekadar ezik olursa olsun bence açıklama değişmeli

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

GEçen suse 10 indirdim şimdi mandriva yı kaldırıp suse kuracam gaza geldim..bugün linux günü olsun :) ..Ben seviyorum bir sistemimde windows diğerinde linux dağıtımlarından birisi..arkdamda macos var ağlıyor hiç açmıyorum :)....Bu arada dünyanın en hızlı 5 pc sis arasında yer alan Tungsten in Redhat üzerinde çalıştığını unutmammak gerek...

tekrar : Windows un yeri ayrı Linux un yeri ayrı...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Punisher
    Punisher's avatar
    Erkek

dünyanın en taşşaklı domain firmalarından olan opensrs nin sahibi olan tucows uda unutmamak lazım adamlar resmen söylüyorlar bugünlere linux sayesinde geldik yarıca ben rethat cıyım para veriyorum yani windows a verdiğim gibi

bende yazayım

tekrar : Windows un yeri ayrı Linux un yeri ayrı...

Yazayımki yine arkadaşlar zıplamasın

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Punisher
    Punisher's avatar
    Erkek
    eee? hiçbi yönetici bunu incelemedimi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    Gözümden kaçmış enteresan :D ama düzelttim korkmayın :D