Oksit Temizleme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek

Müridler merhaba bugüne kadar birçok alet tamir ettim ama konu kendi telefonum olunca tırsıyorum :D Telefonumla birlikte havuza girdim telefon açılmıyor. İçini açıp baktım ki ohoho bir çok yerinde oksit var çok ince yerlerde :) Güzel zararsız bi oksit temizleme tekniği olan var mı ? Paylaşabilirmi benimle :))

Gel bili bili gates
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

flux lehim pastası vs. gibi şeylerin atığı için tiner kullanıyorum ama oksitlenmede işe yararmı bilmem ? 

gerçi arabanın akü kutup başı oksitlenincede kaynar suyla siliyoruz :D 

http://www.leyladansonra.com/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek

Aman diyim gözünü sevem bana su deme :D Bende normalde tiner ve diş fırçası kullanıyorum temizlemelerde oksitleri temizliyor farklı boardlarda da işte konu telefon olunca tırsıyorum :D

Gel bili bili gates
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

selülozik tiner plastik kısımları eritip bozabilir ama sentetik tiner ile silebilirsin.

aşıraya kaşmayacak şekilde lcd segmentlerine fazla temas etmeden bi dene bakalım.

onu bulamazsan saf aseton ilede uygulayabilirsin.

yine aşırı kaşmadan plastik kısımlara dikkat ederek

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

bende merdiven otomatiklerinin platinleri oksitlenince 0 numara kağıt zımpara kullanıyorum ama bu telefonda işe yarar mı o da ayrı bi konu :))))

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

BarisYigit bunu yazdı:
    -----------------------------

selülozik tiner plastik kısımları eritip bozabilir ama sentetik tiner ile silebilirsin.

aşıraya kaşmayacak şekilde lcd segmentlerine fazla temas etmeden bi dene bakalım.

hoca bana da az önce selülozik tiner temizler sentetik eritir demiştin hangisi doğru sentetik temizlerse bende ram slotlarını onunla sileceğim :))))

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

kabadayi09 bunu yazdı:

BarisYigit bunu yazdı:

hoca bana da az önce selülozik tiner temizler sentetik eritir demiştin hangisi doğru sentetik temizlerse bende ram slotlarını onunla sileceğim :))))

http://www.tahribat.com/Forum-Anakarti-Alkollu-Suya-Yatirmak-145720/1/#1707780

öyle birşey demedim hocam o nerden çıktı siz farkını sordunuz bende söyledim :S

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek

Evet selülozik tiner eritiyor plastiği :) Sentetik tiner ve kolonya gibi uçucu maddelerle deniyeceğim bakalım şimdi sonuç  bildiririm :))

Gel bili bili gates
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

peki şimdi hangisi temizliyor sentetik olan mı selülozik olan mı temizler hayalet kurt selülozik olan temziler diyor siz de sentetik temizler diyosunuz...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

kabadayi09 bunu yazdı:

peki şimdi hangisi temizliyor sentetik olan mı selülozik olan mı temizler hayalet kurt selülozik olan temziler diyor siz de sentetik temizler diyosunuz...

hocam biri toz için diyor ben oksitlenme kalıntı tortu için diyorum.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek

kabadayi09 bunu yazdı:

Selülozik çok iyi temizler hatta o kadar iyi temizler ki dişine göre buldugunu kendiyle birlikte uçurur :) Sentetik güvenlidir hocam temizlemede.

Gel bili bili gates
Toplam Hit: 11558 Toplam Mesaj: 26