Oksit Temizleme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek

kabadayi09 bunu yazdı:
    -----------------------------

bende merdiven otomatiklerinin platinleri oksitlenince 0 numara kağıt zımpara kullanıyorum ama bu telefonda işe yarar mı o da ayrı bi konu :))))

Hocam o g*t kadar yere zımparayı sokamam ki :D

Gel bili bili gates
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

Pessimistic bunu yazdı:

kabadayi09 bunu yazdı:

peki şimdi hangisi temizliyor sentetik olan mı selülozik olan mı temizler hayalet kurt selülozik olan temziler diyor siz de sentetik temizler diyosunuz...

Selülozik çok iyi temizler hatta o kadar iyi temizler ki dişine göre buldugunu kendiyle birlikte uçurur :) Sentetik güvenlidir hocam temizlemede.

Tamam şimdi anlaşılmıştır... :))))

Pessimistic bunu yazdı:

kabadayi09 bunu yazdı:

bende merdiven otomatiklerinin platinleri oksitlenince 0 numara kağıt zımpara kullanıyorum ama bu telefonda işe yarar mı o da ayrı bi konu :))))

Hocam o g*t kadar yere zımparayı sokamam ki :D

Sende haklısın :)))))

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek

tiner ve kısa tüylü fırça ile sil.daha sonra vd40 sık ve topla

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

ricin bunu yazdı:

wd40 neden hocam ? 

ekleme : wd40 daha büyük elektrik veya elektronik aygıt/aletler için uygun değilmidir ? 

telefona sıktığı anda en ufak bi toz görmede çamur olucaktır uzun süre etkisin kaybetmiyor. ve hareketli parça çok fazla telefonu bitirmesin wd40 :)

http://www.leyladansonra.com/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sezeruludag
    sezeruludag's avatar
    Erkek

Oksitlenmelere Karşı Araba Akülerinde @BarisYigit  Arkaşımızın dediği gibi sıcak su kullanılıyorum fakat araç akülerinde kullanılan oksitlenmeyi önleyici sprey adını hatırlamıyorum hemen sorup ileritirim site WD40  demişler fakat o işe yaramaz Pas Sökücü olarak kullanılır birde kapılarda yağlayıcı olarak bu parçaları temizlemek içinde Tiner yerine Würth Marka Balata Temizleyici olarak geçen sprey kullanın çabuk uçar iyi bir temizleyicidir. Aynı ürünün Berner Firması var oda üretiyor ikiside olur

Hatasız Kod Olmaz... :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek
    Sentetik tiner, kolonya, aseton yardımı ile; Sonuç : Telefon çalışmaya başladı herkeze teşekkürler :)

Gel bili bili gates
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

BarisYigit bunu yazdı:

ricin bunu yazdı:

wd40 neden hocam ? 

ekleme : wd40 daha büyük elektrik veya elektronik aygıt/aletler için uygun değilmidir ? 

telefona sıktığı anda en ufak bi toz görmede çamur olucaktır uzun süre etkisin kaybetmiyor. ve hareketli parça çok fazla telefonu bitirmesin wd40 :)

ve de 40 dakka sk topla :D

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagilgurbuz
    cagilgurbuz's avatar
    Erkek

dostum ben denizde yarım saat yüzdüm telefonla açılmıyordu. Sende işe yarar mı bilmem ama ben direk eczaneden saf alkol aldım sonuçta alkol tuzu çözer ona yatırdım iyice

sonra saf su aldım saf suda temizledim bir iki gün kuruması için bekledim şimdi canavar gbi çalışıyor üstünden 2 sene geçti

The pain you feel today is the strength you feel tomorrow.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepHouse
    DeepHouse's avatar
    Erkek

sentetik tinerle temizlediginde üstünde hani bi yag tabakası olusmus gibi olur o yüzden selülozik kullanılır elektronikciler bilir. sentetikte kullansan bi sey olmaz cok fazla ama onda işte kalıo temizleme bakımından cok ugrastırıo hemen ucmuo falan bide eritio ben pc den bahsediorum tabi konuya girenler için yazdım bide hep tinerli konulara cvp vermişim kendimi tinerci gibi hissetim:D

Bu işler zordur, özveri ister; hatta özveriden fazlasını, ruhunu ister...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek
    the_behulder bunu yazdı:

sentetik tinerle temizlediginde üstünde hani bi yag tabakası olusmus gibi olur o yüzden selülozik kullanılır elektronikciler bilir. sentetikte kullansan bi sey olmaz cok fazla ama onda işte kalıo temizleme bakımından cok ugrastırıo hemen ucmuo falan bide eritio ben pc den bahsediorum tabi konuya girenler için yazdım bide hep tinerli konulara cvp vermişim kendimi tinerci gibi hissetim:D

Başkan yanlış hatirliyorsun. Sentetik degil selulozik tiner eritir.

Gel bili bili gates
Toplam Hit: 11554 Toplam Mesaj: 26