folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Okuldaki Şakalar...

Okuldaki Şakalar...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    yaw beyler okulda arkadaşlara nasıl şakalar yaparız örnek verinde uygulayalım yada sonu komediyle biten entrikalar kızlar üzerinde özellikle aşırıya kaçmamak şartıyla...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    devilmuhabbet
    devilmuhabbet's avatar
    Erkek
    ufff be baba ugrastıgın seye bak okulda saka yapıp ta ne yapacaksn
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    yaw siz söleyin üç beş şaka gerek ..yaw...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    magecy
    magecy's avatar
    Erkek
    geçin sınıfın ortasına 5-6 arkadaş daire şeklinde kapanın sonra herkes ortaya bakıp ooo Ahmet seninki çok küçükmüş ya , ana ceman vay havyan vayyy gibilerinden konuşun bi<im kızlar noluo die bakmaya gelmişlerdi

Love is a name Sex is a game Fuck the name Play the game
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirnight_
    sirnight_'s avatar
    Erkek
    Valla lisedeyken biz birisini av olarak seçer tam hoca sınıfa gireceği anda pantolonunu indirirdik tüm kızların içinde ve bırakırdık hoca girer biz yerimizde olurduk tabiiki tatsız bir şaka ama hoştu :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    güsel tuttum bunlarıda birkaçtanede kzılara yapılacak seviyeli şaka söleyin...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eFe19KAN
    eFe19KAN's avatar
    Erkek
    Eeelenmek için birebir tabi yapabilirsen

Şimdi duygusak takıl melankolik ol ve bi kıza
    ya gelsene senle önemli bişi konuşcam de
    Ben sınıfın en güzel kızlarına yapmıştım
    İşte çok önemli de arka sıraya felan oturun
    Ya nası sölesem bilemiorum ya
    Ya çok önemli de gözlerine bak
    Aynı zamanda kızın senden hoşlanıp hoşlanmadığınıda anlarsın
    Ya ben çok çekiniyorum sölemeye çok utanıorumd e gözlerine bidaa bak
    Genelde kızlar çıkma teklif edicen sanır böle nası sazanlaşırlar işte konuşun konuşun
    Ne sölicen derse yada tamam sölüom de
    Whatsthematrix ???
    Puahahah amma çok eleniodum bu şekilde kızlarla
    Birisi ne matrixe mi gidelim felan demişti
    Tüm kızlara yapılan onları meraklandıran bi olgudur beni çok eğlendirir tabi ciddi kızklara yapmamakta fayda var

Sonsuza kadar yaşayabilen ölü değildir, Tuhaf zamanlarda ölüm bile ölebilir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dangerous
    Dangerous's avatar
    Erkek
    puhaha

İmzasız kahraman
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek
    Lise yillarinda yapmadigimiz pislik itlik saka kalmamistir saniyorum.

Aramizda populer olanlari soyle siraliyalim;

1-Kurban secilir ve yakininda bir yere oturulur. Ders esnasinda ve verim elde edebilmemiz acisindan gunesli bir havada olmali. Kurbanimizin arkasindan buyutecimiz ile kurbanimizin gomlegini pantolonunu ceketini sacini basini her yerini yakiyoruz. (Kurbanimiz tutmeye baslarsa gulme krizine girmeyip coollugunuzu muhafaza edin.)

2-Kurban genc secilir. Uzerine 3-4 kisi kapanilir. Daha sonra kurban ellerinden ve bacaklarindan gerilerek cinsel organi ve gotu aciyacak bicimde bacak arasindan herhangi bir direge yada agaca sert darbeler ile carpilir.

3-Bir sira onumuzde oturan kisi kurban secilir. Arkasindan cakmakla kici isitilir ve kurban ani bir hamle ile bagirmaya, sicramaya baslar. (Bu durumda pantolon karara bilir, icabinda yanar)

4-Coko Krem yada Nutella tarzi cikolata mahsullerinden en ucuzu hangisi ise temin edilir. Dudaklarimiza ruj seklinde iyice yedirdikten sonra kurban secilir ve yanina gidilip opulur sevilir.

5-Kurban penisten yakalanir ve istiklal marsi soyletilir.

6-Kurbanimiz okulda yemek uzere beslenme getiriyorsa, yicekleri yenilir sonra uzerinede kanka bir ayran ismarlasana denilir.

7-Kurban secilir ve yanina oturulur. Hocamiz dersi anlatirken kurbanin ellerini alip kendi bogazimizi boynumuzu sikariz onun elleri ile ve bir yandan hocam allah diye bagiririz. Hoca kurbanin sizinle ugrastigini gorunce delirecek ve gereken sekilde hareket edicektir.

8-Kurbani secin ve kirlenmesin diye yere koymaya kiyamadigi o cantasini falcata ile kesin yada buyutec ile yakin.

(Buyutec araciligi ile yapilan hic bir itligin disiplin kurulunda yazili ve hukuki cezasi yok. Tamamen ogretmenlerinizin ve kurulun kanaatindedir.)

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hojucuk
    senin anlattiklarin $aka deil i$kence
    ama buyutec olayini tuttum
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordofdarkness
    swordofdarkness's avatar
    Erkek
    bnm daha ii bi fikrim war.biz ilk yıl bi kısa yapmıştık ağlamıştı hatun.çok gülmüştük bis ama

şimdi bi kurban buluyosun.senin bi arkadaşın gidiyo kısa senin babanın piyano dersi verdiğini sölüyo.kıs hemen atlıyo tabii böle sanatsal bi durumda.sana geliyo baban piyano dersi veriyomuş dio sana sende küfredip sıraya kapanıyon.babamın parmakları kesik die ne dalga geçiyosunuz a.k tribine giriyon.ağlar numarası yapıyon kıs dumur oluyo bi anda ne diyceini nasıl özür dileyeceğini şaşırıyo.

bis gül gül ölmüştük.

bi de uzun bi hikaye wardı.kurban kendini kaptırıyo.sen en sonda bi bağırıyon.zıplıyo oturduğu yerde.hepsini hatırlamıyom şimdi onun...

Kısa Pantolon, Paslı Çakı, Dizde Kabuk Bağlamış Yara, Kısa Çakı, Paslı Pantolon, Yarası Gözde Kalmış Kabuk
Toplam Hit: 14642 Toplam Mesaj: 33