folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Okuldaki Şakalar...

Okuldaki Şakalar...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RedDragoN
    RedDragoN's avatar
    Erkek
    Ortaokuldayken fırlama bir arkadaşım vardı ve pantolonunun cebi yırtılmıştı. Beni yanına çağırdı
    ve dediki şu Gamzeye bi oyun oynayalım mı? dedi bende ne yapacağız dedim ve bana anlattı bende oğlum yapma başımıza iş açarız dedimsede dinletemedim yok yok bişey olmaz dedi ve planımızı uygulamaya koyduk gidip kıza dedim ki bahçede gezerken bir kuş gördük ıslanmıştı bizde alıp okula getirdik dedim oda hani nerde nerde deyip birden heyecanlandı bende Emrede dedim.Banada gösterin dedi,tamam gel gidip bakalım dedim beraber arkadşın yanına gittik nerde dedi ? arkadaşta kuş ıslanmış cebimde kurutuyoruz dedi istersen cebimden tut dedi kızda tamam dedi ve elini arkadaşın cebine soktu ve arkadaşın aletini kuş diye tutmasıyla bağırması bir oldu bize küfürler savurmaya başladı oğlum bittik dedim, kesin bizi disipline verir dedim, ama kız kimseye birşey demedi sayemizde ilk defa birininkini eline almış oldu.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordofdarkness
    swordofdarkness's avatar
    Erkek
    RedDragoN bunu yazdı:
    -----------------------------
    Ortaokuldayken fırlama bir arkadaşım vardı ve pantolonunun cebi yırtılmıştı. Beni yanına çağırdı
    ve dediki şu Gamzeye bi oyun oynayalım mı? dedi bende ne yapacağız dedim ve bana anlattı bende oğlum yapma başımıza iş açarız dedimsede dinletemedim yok yok bişey olmaz dedi ve planımızı uygulamaya koyduk gidip kıza dedim ki bahçede gezerken bir kuş gördük ıslanmıştı bizde alıp okula getirdik dedim oda hani nerde nerde deyip birden heyecanlandı bende Emrede dedim.Banada gösterin dedi,tamam gel gidip bakalım dedim beraber arkadşın yanına gittik nerde dedi ? arkadaşta kuş ıslanmış cebimde kurutuyoruz dedi istersen cebimden tut dedi kızda tamam dedi ve elini arkadaşın cebine soktu ve arkadaşın aletini kuş diye tutmasıyla bağırması bir oldu bize küfürler savurmaya başladı oğlum bittik dedim, kesin bizi disipline verir dedim, ama kız kimseye birşey demedi sayemizde ilk defa birininkini eline almış oldu.
    -----------------------------

bu biras fazla bnm terbiye sınırlarımı zorlayan bi olay.yapmam.rahat adamlar olduunuz belli.biri aynı şeyi sizin kızkardeşinize,ablanıza yapsa hoşunuza gider mi?bana sadece şakaydı deme sakın.haddini aşmışsınız...

Kısa Pantolon, Paslı Çakı, Dizde Kabuk Bağlamış Yara, Kısa Çakı, Paslı Pantolon, Yarası Gözde Kalmış Kabuk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    Bi yerde Okumuştum:
    Demir 50 binliği alıyosun Tam 50 binlik ebadında yuvarlak olarak bir kağıt kesiyosun kağıdı 50 binliğin herhangi bi tarafına yapıştıyorsun bandla ardından tenefüste falan gelip geçenin görebileceği bi yere at parayı illa biri yerden alır parayı kağıtta da Şu YAzıcak TAbi
    "50 bin için domaldın ya helal olsun sana"

Teşekkürler

Çekil,Önümden Çekil...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordofdarkness
    swordofdarkness's avatar
    Erkek
    karatahta sen ölme emi.sen beni güldürdün Allah'ta seni güldürsün...

Kısa Pantolon, Paslı Çakı, Dizde Kabuk Bağlamış Yara, Kısa Çakı, Paslı Pantolon, Yarası Gözde Kalmış Kabuk
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    swordofdarkness:
    karatahta sen ölme emi.sen beni güldürdün Allah'ta seni güldürsün...

Ne Mutlu Bana

Çekil,Önümden Çekil...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RedDragoN
    RedDragoN's avatar
    Erkek
    Dostum swordofdarkness bu kısmı okumadın galiba
    "oğlum yapma başımıza iş açarız dedimsede dinletemedim" o zaman çocukluğumuzun verdiği bir hata olarak say, Milletin anasına bacısına yamuk yapmamayı iyi biliriz merak etme.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yokedici
    yokedici's avatar
    Erkek
    ammo bir kıza en güzel şaka platonik aşkı varsa yapılır.platonik aşkı ağzından kokulu bir mektup yazıp buluşma teklif edin gidip onu orad bekletin ya da fazla açık olmamak kaydıyla bir erotik film cd si de çok iyi bir şaka gereci olabilir

yokedici
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek
    Biz sınıfça toplanır bi kurban seçerdik. Kurbanı hep beraber kaldırıp okul bahçesindeki çöp konteynırına atardık

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2pac4ever
    2pac4ever's avatar
    Erkek
    PUHAHAHAHAHAİ.....LAM PEK GÜLDÜM YAW...

TUPAC RuLLAZZ!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuPa_KiZi
    KuPa_KiZi's avatar
    Dişi
    biz şakaları öğretmenlere yapardık