folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Okuldan Ayrılıcam Bısıler Sorucam Bı Bakın Beyler ?

Okuldan Ayrılıcam Bısıler Sorucam Bı Bakın Beyler ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek

var olmayan şeyleri abartıp 7 gün 24 saat düşünürsen daha çok şey bırakmak isticeksin.

İşkencenin bitimine son 1.5 yılın kaldığınıda unutma bro 

The king is bleeding.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek
    End0t0ksiN bunu yazdı:
    -----------------------------

beyler okuldan ayrılıcamda sımdı acıktan bıtırebılırmyım fen bölumu örencısıyım bu bırıncı sorum

ıkıncısı sımdı ayrıldım dıyelım bılgısayardan felaket cakarım haddınden fazla cakarım yanı elektronıkmıs fıla her ısın ustasıyımdır programlama dıllerınden bır kacı harıc servermıs cartmıs curtmus cakarım o ıslerden sımdı sorum su bu bılgısayar fırmaları okul terk olanları ıse alıyorlarmı yanı cıdden soruyorum beyler yada böyle ufaktan baslasam ıleırye yonelık zaten UNI fılan acıktan bıtırınce dusunuyorum unıversıte yanı yabancı dıl desen oda var baya hamdolsun sımdı bana bıraz akıl verın beyler ?

Bence biliyorum falan diyerek kendini kandırıyorsun. Bulunduğun sosyal ortamda biliyo olarak görülebilirsin ama "fazla çakıyosan" bişiler ortaya koymuş, yaratmış ve kendini kanıtlamış olman lazım . Özel yeteneklerinden dolayı kendini liseye göre görmüyosan veya zamanım yetmiyo göre dersen komik olur, eğer o kadar zekiysen lisenin önemini anlamış olman lazım. Bilgisayar firmaları değişiyo, yazılım şirketleri üniversitede ne okuduğuna pek bakmıyo, dili bilip bilmediğine, sertifikana bakıyorlar. Lise terk olarak pek ileri gidemezsin. Paranız varsa dragos lisesi gibi gidilmiyen liselere kayıdını yaptırabilirsin.

Bana bakip her zaman gulumseyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    End0t0ksiN
    End0t0ksiN's avatar
    Erkek
    gVeR bunu yazdı:

var olmayan şeyleri abartıp 7 gün 24 saat düşünürsen daha çok şey bırakmak isticeksin.

İşkencenin bitimine son 1.5 yılın kaldığınıda unutma bro

----------------------------

sınıftakılerın haberı olmasın sakın yoksa yemın ederımkı suratına bakmam 

Potansiyel Rahatsız # 'yengesini s.kenlerin dizisinin yapıldığı devirde yaşayan mürid '
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SPY-CX5
    SPY-CX5's avatar
    Savaş Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    End0t0ksiN bunu yazdı:
    beyler okuldan ayrılıcamda sımdı acıktan bıtırebılırmyım fen bölumu örencısıyım bu bırıncı sorum

ıkıncısı sımdı ayrıldım dıyelım bılgısayardan felaket cakarım haddınden fazla cakarım yanı elektronıkmıs fıla her ısın ustasıyımdır programlama dıllerınden bır kacı harıc servermıs cartmıs curtmus cakarım o ıslerden sımdı sorum su bu bılgısayar fırmaları okul terk olanları ıse alıyorlarmı yanı cıdden soruyorum beyler yada böyle ufaktan baslasam ıleırye yonelık zaten UNI fılan acıktan bıtırınce dusunuyorum unıversıte yanı yabancı dıl desen oda var baya hamdolsun sımdı bana bıraz akıl verın beyler ? 

Tam benim durumdasın hacı, durmak yok yola devam :)

Bende okula çok zor kalkardım, kalksamda okulda yatardım, ayık olsamda dersi anlamazdım çünki heves yoktu.. Ayrılıp açık öğretime geçtim.

Şuan iyiye yakında ticari hayatım var, eğer bilgisayar ve programlama bilgin varsa sertifika alarak işi götürürsün. Ayrı bir durumda küçük illerde bilgisayar ve web sektöründe para var ama yazdıkların gibi işin ehli olmalısın. Kendine güveniyorsan bu hayat tarzını seçmen bir problem teşkil etmez.

Ayrı bir durumda compunun dediği gibide ünv çok önemli değil ama liseyi kesinlikle bitirmen lazım. Açık öğretim olsada bitirmeye gayret göster.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turkchaos
    Turkchaos's avatar
    Erkek
    End0t0ksiN bunu yazdı:

Eğri oturup doğru konuşalım. Arkadaşım, bilgisayar bir derya. Server kurarım demişsin. Lise öğrencisisin, ne mysql i ne php yi ne C yi ne C# ı ne c++ ı ne c+ ı ne javayı 

bilmiyosundur. Sana garanti de veririm. Bildiğini söyleyeyim Visual basic biliyosundur ya da pascal hepsi o.

Kursuna gittiğini varsaysak gene programcılıkla ilgili bilgin sınırlıdır. kursların bir yere kadar öğrettiğini babannem bile bilir.

Server cart curt olur mu? Hayatında bankalar dışında server gördüğünü de zannetmiyorum. Server kurmak büyük meziyet ister.

Bir Server kuracaksan odalar klimalı

sistemler yerden en az 10 cm yükseğe oturtulmalı.

Temiz oda oluşturarak tozun serveri yıpratmasını 0 a indirmelisin. Ki ben daha zor olanı yağ tabana oturtma server kurdum. 10000 site 1 anda göçse 10 sn ulaşılamazsa

battığımın resmidir.

bunlar kolay değil. Ve bunlar iddia değil bizzat görüp ve yaşadıklarımdır.

Üniversite mezunu adam geliyo ne biliyosun soruyosun adam C++ diyor. şöyle bir algoritma kur diyosun, bu iş bana göre değil diyor. 

Benim kanım okuluna devam et. En kötü ihtimal iki yıllık yüksek okul yazarsın programlama. Şu devirde üniversite gerekli lise şart.

Dost acı söyler ama gerçek bu.  

Erkek adamın imzası sözüdür.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    End0t0ksiN
    End0t0ksiN's avatar
    Erkek
    bana fıkır verın yanı ?

Potansiyel Rahatsız # 'yengesini s.kenlerin dizisinin yapıldığı devirde yaşayan mürid '
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    senin bu anlattıkların hede hödö

çok biliyor olabilirsin ama şansın yaver gitmeyebilir

okula devam
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    berliner
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    beyinsiz bunu yazdı:
    Nurky bunu yazdı:

halk eğitim merkezine git 3 ay takıl sertifika versinler çok işe yarıyor bende var :)

açıktan bitirirsin gibime geliyor...

selfitika cokmu işe yariyor?

birak allah aşkina ne işe yaradi suana kadar 

o senin bilgisayar kursu aldıgın ve bilgisayar bildiğin anlamına geliyor hoca...

lise mezunusun adam sana sorcak bilgisayar biliyormusun ?
    biliyorum diceksin belgen falan var mı ?
    yok ?

o zaman s.g dicek kısacası önemli olan o belgenin sende olması ,

[22817//kaanabak]
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek

okula devam

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek

End0t0ksiN bunu yazdı:
    bana fıkır verın yanı ?

Canın sıkılmış senin, birisine söle güzel bir tane vursun suratına kendine gelirsin. Liseye devam ediyosun, bitirdikten sonra düşün ne yapıcağını.

Bana bakip her zaman gulumseyin.
Toplam Hit: 2211 Toplam Mesaj: 30