folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Okullardan Alınan Aidatlar

Okullardan Alınan Aidatlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    egalix
    egalix's avatar
    Erkek
    Meslek lisesi okudum, oyle bir$ey isteyemiyorlardi : ) Sadece kayit olurken biraz para verdik o kadar. Cunku bizim okulda atolyeler vardi meslek lisesi oldugu icin, orayi zikenler ogrenciler ve temizleyenlerde ogrencilerdi yani ana bina temizliginden sorumlulular sadece hademelerdi.
    Ayrica o parayi zike zike odeyeceksin, olayi hic uzatma. durumun kotuyse belirt degilse ode, 5 saat ders boru degil. hoca pi$man eder seni yazik olur. degmez ode gitsin

ignotum per ignotius obscurum per obscurantius
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunus_89
    yunus_89's avatar
    Erkek
    Ben hocadan fatura istedim paralar  nereye harcanıyo diye bişi diyemedi anca bi banka hesabına yattığına dair makbuz gösterdi.Bişi olursa okul aile birliği başkanı bakarmış.Ne oldu anca 3 düşürebildi karneme.Ayrıca 60.1500=90000 ytl.Hay anasını arada bi de şu parası bu barası topluyorlar bi oda 10000 ytl yuvarlak 100.000 ytl bi de devlet okulları parasızmış.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SariCoCuK
    SariCoCuK's avatar
    Erkek

bendende zamanında ıstedıler amk vermezsen dıploma yok dedıler bende ıhtıyacım yok amk alın sızın olsun dedım sonra  cook zaman sonra lazım oldu  gıdıp  ıstedım  mudurden aramızda para fılan  hıcbı konu  gecmedı amk ıstedıgım  gıbı verdı  sende verme hacım parayı amk  yerdemı  toplıyoz de s..kerim amk de   verme :))

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

valla 3 yıl lise okudum 1 kere verdiğimi hatırlamıyorum her seferinde aynı thdit karne alamazsınız bende çok sikimde geçtiğimi bileyim yeter dedim. nitekim her sene geçtiğimi öğreniodum :D diplomamıda üniv.e açıküniv e yani kayıt olurken aldım yoğsam gene alıcam filan yoktu millet almak için 10 miloyn vermişti ben 5 e aldım orasını anlamadım saten :|

Living Death
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    cold-m4 bunu yazdı:
    -----------------------------

lise1 de benzer bi durum oldu,

milli eğitime mail attım,

adımı soyadımı numaramı okulumu belirtip, para vermeden karne vermiolar dedim şikayette bulundum falan,

ertesi gün müdür aradı cepten, sen kendini çok mu zeki sanıon kimi kime şikayet edion falan,

müdür akp li meb akp li, direk ispiyonlamışlar beni, sora müdürle papaz olduk tabi :)

ama karneyi aldım 1 lira da vermedim..

fakat lise son isen vermeni tavsie ederim diplomada sorun çıkarabilrler,

yeni sistem lise 3 isen verme, vermek zorunda deilim de gerekirse benim gibi mail at ama isim verme :D 

-----------------------------

aidattan haricen diplomayı almaya gidincede ayrıca para veriyosun sizden istemediler mi :D bizde 40 ytlydi diploma :D ben 20 ye aldım :D

:|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek
    istanbul üsküdarda okuyorum lise 2 abi para istemiyolar ben müdüre soruyorum aydat parası falan ne zaman alınacak diye:D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tutay
    tutay's avatar
    Erkek
    vallla biz lisedeyken butun sınıf anlaşmıştık vermemiştik mudur gelip tehdit filan etmişti ama bi sikim yiyememişti
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    bizden de 7o falan istediler.75o kişi vardır heralde okulda ama bişeyler yapıyolar yani.kapalı salonu tamir ettirmek,2 gb ramli çift çekirdek lcd ekranlı bilgisayarlar almak (istediğin zamangidip kullanabiliyosunda)(vistalı :D ) ,okul çatısını tamamen halletmek,okulda durumu olmayan öğrencilerin masraflarını karşılamak,hademe masrafları devlet bi tanesini karşılıyo çünkü.bizde 4 mü 5 mi ne var  :D
    bence ver,eğer okul aldığı paraların size dönüşümünü sağlıyosa ver
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

Devlet okula çok az para verio mk. yoksa adamlar keyfinden mi istio kayıt parası aidat parası bilmemne.örenciler rahat duruomu cam kırılıo?kim kırdı belli deil? cam kaç para 50-60 ytl nerden baksan,$ifonları kırarsınız,muslukları bozarsınız,suları sonuna kadar açık bırakırsınız tualeti tıkarsınız,tahtayı kırarsınız, duvarları çizersiniz vs vs vs vs bunların alayı parayla ak devlet sadece yakcak gideriyle az bi miktar yardım yapı0.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek
       eee  bulutcum elinde webley patriot var senin . söyle açıkca söyle. ne yaptın hojaya ?:D  . Yoksa 5.5 mm saçma mı yedirdin?D:

Temel adalettir .
Toplam Hit: 5409 Toplam Mesaj: 33