Okumadan Geçmeyin!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wassh
    wassh's avatar
    Erkek
    kimse aman ben uzuldum ben öldüm demesin kendi içinde. size anlatacaklarım tamamıyl dogrudur. içinde bir tane bile uydurmaca bir sey yoktur.

aylardan nisan. (15.04.XXXX) bir kızla tanıştım. hayatımda yaşadığım saça sapan aşkların, gereksiz cinsel tatminlerin ne kadar boş olduğunu anldım. lise yıllarım boyunca yapmadığım, yemediğim halt kalmadı. ama bu tarihten sonra hayatım değişmişti. gerçekten değişmişti. artık hayata güzel bakabiliyordum. aynanın karşısına geçtiğimde traş olurken yaşamanın değerini biliyordum. (aslında bu olaylar onemli diil. onemli olan sonradan yaşadıklarım.)

kimse umrumda diildi. sadece sevdiğim kızı görebilmek için her şeyi yapıyordum. kendimi kaybetmişmiydim yoksa bulmuşmuydum bilmiyorum. ben buldum diye nitelendiriyorum.

her geçen gün daha güzel olmaya başlıyordu. (Genç muridler buraları dikkatle okusun) gün geldi sevdiğimle öpüştüm, gün geldi sevdiğimle seviştim, gün geldi cinsel yönden tatmin oldum, ettim. o zaman anladım daha önce yaşadığım deneyimlerin bir bok oladığını. insan sevdiği ile yaptığı zaman bazı şeyleri sevmeden, abazalıktan yaptıklarının ne kadar boş olduğunu anlıyor. sevdiği ile yaptıklarının tadını hiç bir yerde bulamıyor.

o kadar güzel gunler gecerken araya kelek günler de girmeye başlamıştı. bu kelek günler sıklaştığında artık ben boş yere edilen kavgaları çekemeyeceğimi anladım. ama deli gibi severken nasıl ayrılacaktım bilmiordum. ne oldu ise anlamadım kız benden ayrılmıştı. ama ara sıra hala görüyordum ve benim içim eriyordu.

en sonunda tamamen ayrıldık. ve ayrıldıktan sonra yaşadıklarımı madde halinde size sunayım. buraları iyi okuyun ve gerçekten severseniz birini asla peşini bırakmayın.

1) artık esrar kullanıyordum
    2) sigara bağımlılığım 2 katına çıkmıştı
    3) psikologa gitmeden bir günümü geçiremiyordum
    4) her an kendimi boğazlamak için yöntem buluyor son anda vaz geciordum
    5) sevişmek mi? o ne? artık yapamıorum
    6) tutku ile öpmek mi! geride kaldı
    7) değişik insanlar mı? sadece sanal
    8) hayatımda yemek yok! kola ve sigara sadece
    9) aile mi? onlar öldü! ya da ben öldüm görmüyorum
    10) uyku? kalmadı her gece uyumadan sabah ısıklarını goruyorum
    11) heyecan? o ne ki?
    12) sevmek? insan, hayvan v.s. imkansız artık
    13) bakım? sıfır
    14) ruh durumu? çöktü!
    15) zevk aldıgım seyleri yapmak artık zevk vermio
    16) AŞK mı? imkansız...

eger aşk bokuna battı iseniz, ve gercekten seviorsanız yandınız, benim gibi olmamak icin elinizden geleni yapın ve onu sakın kacırmayın. ama eger batamadı iseniz hayat asksızda guzel. sakın batmayı. ama unutmayın elbet batacaksınız. siz benim gibi yapmayın. onceden bunları bilin. sizde aynı seyleri yasacaksınız ayrıldıgınızda. kesinlikle de ayrılacaksınız. bunu unutmayın. kendinizi hazırlayın ve benim gibi cokmeyin. VE KİMSEYE HAK ETTİĞİNDEN FAZLA ÖNEM VERMEYİN.

BENİ DE KURTARIN.........................

cin alinin mına koyam bana bişi olmasın...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    seni kimse kurtaramaz sadece kendin kurtarabilirsin

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aZaPp
    aZaPp's avatar
    Erkek
    Beynını bıraz kullan!!!!
    Belkı ıse yarar bır sey bulabılırsın...

Hayat bir oyun olmuş sokaklar sahne,herşey sahte...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FatalHands
    FatalHands's avatar
    Erkek
    Birader sakın kendini salma;)Hayata biraz daha iyimser bak..Bende aynılarını yaşadım ve yeni yeni kurtuluyorm..Unutma herşey sende bitiyo.Ama bazen destekleride geri çevirme...Selametle..

46i+5i²×36¼=??
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    er3bus
    er3bus's avatar
    Erkek
    Temiz bi sopa lazım sana!
    rahat batanlardansın.
    5-10 kişilik bi serseri grubuna ana avrat küfret,
    dayağı ye,iyileşince gel, konuşalım.
    bak ne kadar güzelmiş hayat o zaman.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Connection
    Connection's avatar
    Erkek
    dunyada korktgum tek sey kızdır
    ınsanın basına ne gelırse kızdan gelır
    kız sana kavga ettırır yerı gelınce adam vurdurur
    senı kendne baglar esrar.hap. vsvs yanı zehır verse ıcersın

gıder kendını baskasına bozdurr senın ustune atar daha cok ornek

"Çevrelerine uymak için kendini yontanlar,tükenip giderler" Connection® MSN: koray@maviates.org
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    valla kardeş bende senin durumundayım sıraladığın maddelerin hepsi benim içinde geçerli ama bende bir çare bulamıyorum çare yalnızca bizim elimizde bunu başarmak yalnız bizim elimizde ama yapamıorum işte :((

Living Death
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    Dai bu nasihatların hiçbirini dinlemiosan git kendini at aşağa.

Sen kaç yaşındasınki dai ergenliğe giriyo olmayasın?

Dai bide sigara kullanınca ne zevk alıon yaa babam bikere verdi akciğer sistemi çöktü.

dai kendine iyi bak sen salla kafayı kullan köşeyi dön git biyere parka ne bilim spor yap kitab oku kız tavla aşk olmayabilirde üstüne git;)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    1-3 en saçmaları hiç bi kız için bunları yaşamaya değmez 1 hafta bilmedin 1 ay üzülürsün sonra gider aslında isteseniz unutursunuz ama siz şey diye düşünüyosunuz millet görsün onu ne kadar sevdiğimi aşık desinler diye düşünüyosunuz.zaten aşk diye bişey de yok(yada ben bulamadım)bunlşar benim fikirlerim...saygılar..

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    nakamura2 dedi ki:

1-3 en saçmaları hiç bi kız için bunları yaşamaya değmez 1 hafta bilmedin 1 ay üzülürsün sonra gider aslında isteseniz unutursunuz ama siz şey diye düşünüyosunuz millet görsün onu ne kadar sevdiğimi aşık desinler diye düşünüyosunuz.zaten aşk diye bişey de yok(yada ben bulamadım)bunlar benim fikirlerim...saygılar..
    ---------------------------------------------------------------------------
    hoja galiba haklısın... +1

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    ya haji bos ver kendine yeni bir ask bul yeni asklara yelken ac yani senin yaptigin yanlis bir kiz icin kendini yakiyorsun birak o yaksin okadar zayif olma kal uyan bu uykudan guclu ol.........

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
Toplam Hit: 3260 Toplam Mesaj: 22