folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Onay İstemeyen Voip Servisi Var Mı?

Onay İstemeyen Voip Servisi Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arkadaşlar  belirlediğimiz numaradan arama yapmak istediğimizde sms yada arama onayı istemeyen voip servisleri var mı?

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

güncel

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

hocam onaydan kastın nedir bilmiyorum ancak ilk başta kayıt olurken onaylanmış olmsı lazım ama şöyle bi şey var. ben nonoh kullanıyordum.

orada hem kendi numaramı hem karşı tarafın numarasını yazabilyordum ve başkası adına arama yapbiliyordum. tabii çift taraflı ücret gidiyordu 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

dediğim şu başkası adına arama yapabiliyorsun ama arama yapacağın telefona onay sms i veya arama onayı vs gerekiyor benim dediğim hiçbir onay gerektirmeden  istediğim bir telefondan arama yapmak.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

tamam hocam ben öyle yapıabiliyordum başkası adına arama yapabilyodum hem sabit tel için denedim hem cep no da, ikisi de çalıştı nonoh da. bi onay falan da yapmadım. ancak bunu geçen yıl yapıyordum, kurallar değişmiş olabilir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

dediğin servise kayıt olup deneyeyim bakalım diyeceğim ama krediyi yükleriz boşa gitmesin :) olmuyorsa 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

ben bi deneyeyim hocam kredi olması lazım ya da bi şekilde hallederim :) 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

tamamdır hocam çalıştı

hem sabit hem rasgele yazdığım bi cep noyla kendimi aradım ikisi de çaldı, bu da android ekranı

not numaralar sallamadır gerçek mi bilmiyorum salladım

bu arada yeni versiyonu gelmiş programın, güncelleyeyim onda da çalışıyorsa o zaman alabilirsin

edit: tamam hocam programı güncelledim o da çalıştı, yani sıkıntı yok 

edit 2: bu arada orada numaları girdiğin alanarların isimleri yanıltmasın seni, yanlış yazmışlar adamlar, üste kendi numaranı yaz diyorlar ama o numarayı arıyor program. o yüzden üstte arayacağın numara, altta senin göstermek istediğin numara olması lazım

unbalanced tarafından 02/Haz/13 20:32 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

unbalanced yine yardımsever olduğunu gösterdi (:

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

teşekkür ederim hocam.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SPY-CX5
    SPY-CX5's avatar
    Savaş Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

Hocam bu site benim bildiğim kadarıyla 2 kişiyi birbirine aratıyordu yani istediğin numaradan istediğini arıyorsun ama konuşamıyorsun doğru mu?

Toplam Hit: 2517 Toplam Mesaj: 22