folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Onay İstemeyen Voip Servisi Var Mı?

Onay İstemeyen Voip Servisi Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    SPY-CX5 bunu yazdı

Hocam bu site benim bildiğim kadarıyla 2 kişiyi birbirine aratıyordu yani istediğin numaradan istediğini arıyorsun ama konuşamıyorsun doğru mu?

hocam site değil program. siteden arama yapamyı denemiştim ama çalışmıyordu. program arama yapıyor ve konuşturuyor daha önce denedim :)

zaten dikkat edersen kesilecek ücreti de gösteriyor, çift taraflı kesiliyor bu sefer.

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

bunun mevzusu nedir, nasıl aramayı başka bir numara olarak gösterebiliyor?

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

iyi oldu bu

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı

bunun mevzusu nedir, nasıl aramayı başka bir numara olarak gösterebiliyor?

teknik tarafı hakkında bilgim yok ama gösterebiliyor, bunun aynı şekilde mesaj olayı da vardı. voip konusunda uzmanlara sormak lazım nasıl

olabiliyor diye ama oluyor 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Olay çözülmüş üstat kusura bakma birkaç gündür nete giremedim. Voip şirketlerinin çok azında sms veya telefon onayı istenir bu tür bir durumda. Nonoh ile çözmüşsünüz, bende smslisto' yu tavsiye ederim.

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Voiple şey yapardık eskiden (voip ne bilen bile yoktu) mesela birbirini sewmien iki kisiyi konferansa alir, ses cikarmadan dinlerdik. iki taraf da karşı taraf aradı sanırdı muhabbeti kaydederdik. ne serefsizmisz yaw

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NuLL29
    NuLL29's avatar
    Erkek

çizik

.::::Tesadüfen Doğdum Mecburen Yaşıyorum Zorudan Ölücem:::...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Madem şeyh konuyu hortlattı bende bir şey diyeyim voip ile ilgili.

İllaki nonoh u tercih etmenize gerek yok, nonoh betamax şirketinin sadece bir sitesi, adamların piyasada böyle bir sürü sitesi var :)

Hepsinin alt yapısı aynı, hangisi sizin işinize gelirse onu seçin :)

Sitesi de bu : http://backsla.sh/betamax

Hepsi de nonoh gibi, aynı yapı ;)

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

şimdi beyler,

bu servisi kullanarak atıyorum benm 2 arkadasım ve A ve B...

Ben A nın telefonundan B yi aryabiliyorum sanırsam. yani B telefonu çalıyor ve A arıyormuş gibi gözüküyormu yoksa gercekten A nın telefonundanmı arıyoruz bunu program nasıl yapıyor anlamadım.

2. si B telefonu açtı kiminle konusacak bnmlemi yoksa A ilemi ?

ikisinin telefonundada birbirini arıyor olarakmı görünücek.  biri ayrıntılı bilgi verebilirmi bi işim varda 

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    Hakkinen bunu yazdı

şimdi beyler,

bu servisi kullanarak atıyorum benm 2 arkadasım ve A ve B...

Ben A nın telefonundan B yi aryabiliyorum sanırsam. yani B telefonu çalıyor ve A arıyormuş gibi gözüküyormu yoksa gercekten A nın telefonundanmı arıyoruz bunu program nasıl yapıyor anlamadım.

2. si B telefonu açtı kiminle konusacak bnmlemi yoksa A ilemi ?

ikisinin telefonundada birbirini arıyor olarakmı görünücek.  biri ayrıntılı bilgi verebilirmi bi işim varda 

şimdi hocam a ve b yi karıştırma

ali ve ayşe diye iki arkadaşın var.

sen ayşe yi, ali nin adına aramak istiyorsun..

resimde gördüğün gibi, your own phone number yerine aramak istediğin numarayı yazıyorsun yani ayşe nin numarasını

destination phone number a ise ali nin numarasını yazıyorsun bu da ayşe de görünecek olan numara (eğer ali, ayşe de kayıtlıysa ali diye görünür)

ayşe telefonu kaldırdığında arayan kişiyle konuşur yani seninle.. çünkü sen program aracılığı ile arıyorsun. olayın ali ile alakası yok. sadece onun numarasıyla arıyormuş gibi görünüyor

Toplam Hit: 2516 Toplam Mesaj: 22