folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder One Coffee - Kim Bi Kahve İster ? ( Server Önerisi)

One Coffee - Kim Bi Kahve İster ? ( Server Önerisi)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

Arkadaşlar IOS Platformu için bir mac e ve birazda IOS programlama yapmış olmaya ihtiyacım var bu yüzden malesef şuanlık yapamıyorum. Burdan bir IOS yazılımcısı varsa ücreti mukabilinde yada ortaklık şeklinde yapmayı düşünüyorum tabi öyle biri çıkarsa

Jubei bunu yazdı

Neden böyle diyor?

Hocam emulatorler için uygun değil diye bir uyarı alıyorsun büyük ihtimalle emulatore kurmaya çalışıyorsun. normalde herhangi bir sorun yoktu emulatorde test ettim zaten ama inan şuanlık bilmyoyrum. araştırıp geri döneceğim

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

İçerinin durumu nedir güzel karılar var mı ::)

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mchacker
    mchacker's avatar
    Erkek

uygulama içi satın alma varsa 10 tlye yakın bir google anket parası kasmıştım onunla birşeyler alabilirim

Satın almayı geçtim uygulama Huawei honnor 7 telefonda açılır gibi olup kapanıyor

icon altında One Coffee yazıyor onun altında Versiyon 1.1 yazıyr 5 6 saniye beklşyor ve kaanıyor.

android 6.0  var

mchacker tarafından 09/Şub/20 15:41 tarihinde düzenlenmiştir

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    mchacker bunu yazdı

uygulama içi satın alma varsa 10 tlye yakın bir google anket parası kasmıştım onunla birşeyler alabilirim

Satın almayı geçtim uygulama Huawei honnor 7 telefonda açılır gibi olup kapanıyor

icon altında One Coffee yazıyor onun altında Versiyon 1.1 yazıyr 5 6 saniye beklşyor ve kaanıyor.

android 6.0  var

10 tl ye aylık abonelik var hocam. hocam elimdeki telefonla deneme yaptım bir sorun teşkil etmedi emulatordede sorun yok ama tahminen android 6 sa bir sıkıntı var. 1-2 telefonda daha sorun bildirimi geldi. tam olarak emin değilim neden böyle bir hata var. data topluyorum şuanda. 

Mylitta bunu yazdı

İçerinin durumu nedir güzel karılar var mı ::)

daha yok üstad sadece tbt ye ve çevreye dağıttım biraz üye profili oluşsun sonrasında sosyal medya ve google reklamı vereceğim

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Kız var mı kız 

şaka bir yana ho kayıt kısmındaki geçici yazıları değiştirirsen daha hoş durabilir diye düşünüyorum ismin ne yerine İsminiz gibi yazarsan

Hangi dilde yazdın ??

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

Gelin müride iyilik yapalım. Bütün tbt olarak kadın profilleriyle kayıt olalım :) en güzel reklam o olur heralde.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    livane bunu yazdı

Gelin müride iyilik yapalım. Bütün tbt olarak kadın profilleriyle kayıt olalım :) en güzel reklam o olur heralde.

ağzından bal damlıyor üstad :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiSeptiK
    AntiSeptiK's avatar
    Erkek

Hocam hayırlı olsun, uygulama fikir olarak güzel ama bir tasarımcı olarak nacizane önerim sanırım arayüz ve ui/ux tasarım konusuna dikkat etmen, uygulama oldukça karışık ve özensiz görünüyor.

tasarım konusunda desteğe ihtiyacın olursa dilediğin zaman ulaşabilirsin

"Seni hiç tutamadım, ama hissediyorum. Hiç konuşmadın, ama seni duyuyorum. Seni hiç tanıyamadım, ama seni seviyorum."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    AntiSeptiK bunu yazdı

Hocam hayırlı olsun, uygulama fikir olarak güzel ama bir tasarımcı olarak nacizane önerim sanırım arayüz ve ui/ux tasarım konusuna dikkat etmen, uygulama oldukça karışık ve özensiz görünüyor.

tasarım konusunda desteğe ihtiyacın olursa dilediğin zaman ulaşabilirsin

hocam tasarım konusunda önerilerini ve yardımlarını tabiki isterim.  müsait olduğunda birlikte üstünde biraz çalışırsak çok sevinirim.

TheAvenqer bunu yazdı

Kız var mı kız 

şaka bir yana ho kayıt kısmındaki geçici yazıları değiştirirsen daha hoş durabilir diye düşünüyorum ismin ne yerine İsminiz gibi yazarsan

Hangi dilde yazdın ??

java android studio. ddüzeltcem inş daha derli doplu bir hale gelecek :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek
    livane bunu yazdı

En mantıklısı bu bence hocam. 

@furkiak bende açılmıyor uygulama hata verip kapanıyor. Hevesini kırmak istemem ama bu tarz işlerde en önemli şey reklam. Binlerce tl para yatırman lazım az da olsa dikkat çekmek için. Reklamsız çok zor bu tarz uygulamaları yaygınlaştırmak.

Toplam Hit: 7673 Toplam Mesaj: 41
one coffee