folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Önemli! Unıversıte Sınavında Cok Onemlı Degısıklık! . Sınava Girecek Öğrencilerin Dikkatine

Önemli! Unıversıte Sınavında Cok Onemlı Degısıklık! . Sınava Girecek Öğrencilerin Dikkatine

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek

şimdi bilgisayar öğretmenliği bitiyo inş. akabinde sınıf öğretmenliği okusak derslerde denklik falan malı baya götürürüz heralde. yanına birde mühendislik okuduk mu? offf burdan yürür gideriz gibi :))) 

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GeFORC3
    GeFORC3's avatar
    Erkek

Birde sınav kalksa :))))

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

KaRaKuLe bunu yazdı:
    -----------------------------

Realist bunu yazdı:

Boşunamı fen lisesinde okuduk yani

ne demek boşuna mı ya abi siz oranın puanı için mi gidiyorsunuz ? Fen liseli adam kendini tamamlamış düz liseliye göre bi adım ilerdedir okul puanı olmasa da sınavda fark atabilecek insandır bence tamamen kaldırılmalı ve kim sınavda ne yapıyorsa onu almalıdır

hocam bende anadolu lisesindeyim.

Niye meslek lisesinde okumadım diye hayıflanıyordum. Ben direk yazılımla ilgili işe atılmak istiyorum. Bu yüzden bilgisayar teknolojisi ve bilişim sistemleri okuyacaktım 4 senelik yazılım odaklı bölüm.

Birde 4 sene lisede okursam ne güzel olur diyordum. Üstüne birde okul puanı falan verilecekti. Ama olay değişmiş güzel olmuş aslında.

Fen lisesine falan puan olmasa başka birşey için gidilmez bence.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek

Realist bunu yazdı:

Boşunamı fen lisesinde okuduk yani

yok hacı boşuna okumadın. meslek lisesine gittiğin zaman madem puanın düşük gel buraya al şu paspası eline koridoru temizle, okulun prizleri bozuldu tamir et, kimya bölümünde rüstem hocanın bilgisayarlara format atılacak el arabasına yükle getir. bunun yanında haftada 24 saat mesleki ders fakat o mesleğin mühendisi olmak istediğimde yok olmaz sadece öğretmen olabilirsin mühendislik sana yakışmaz ayrıca burda mat2 dersleri yok girsende össde bibok yapamazsın derlerdi. "Sıraya geçin hayvan herifler kolları uzat birbirinizin bok kokusunu çok mu seviyorsunuz?" diyen kendi köpeğine daha sevgiyle yaklaşan eğitimciler buradaydı.

Test kitabıyla matematik hocasının yanına soru götürdüğümüzde "koy sen şu kitabı şuraya, benim arabanın anahtarını al. arka koltukta bilgisayar kasası var onu cemşit hocana götür gel. bak kapıları iyi kilitle" deniyordu.

Hiç unutmam merdivenleri sabunlayıp paspaslıyorum köşede hademe oturmuş çayını içiyor "kolay gelsin yiğenim" diyodu. böyle biyerdi boşuna okumadın sen yani.

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JeTRoMaX
    JeTRoMaX's avatar
    Erkek

İiyi mi kötü mü bu şimdi

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

İyi olmuş. Zaten Anadolu'ya Fen'e giden yapıyor boşa dert etmesinler. Meslek Lisesindeki öğrenciler Kaynak yaparken lehim yaparken sen Oturup Matemetik Fen çalışıyorsun. Ama sınava gelindiğinde ise ne Kaynak nasl yapılır ne lehim ne programlama soruyorlar. Üstüne üslük mühendislik senin ne haddine deyip eğitim hakkını engelliyorlar. Yine Fen'e Anadolu'ya giden kişiler şanslı.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek
    JeTRoMaX bunu yazdı:

İiyi mi kötü mü bu şimdi

Okul puanı dusuk olanlara yaradı okul puanı yuksek olanlara yaramadı. Cunkı okul puanları arasındakı fark azaldı yanı onceden senle ben aynı puanı yapsak bıle benım okul puanım sende 40 puan yukarda oldugu ıcın daha ıyı yerlere gıderım artık bukadar fazla puan farkı olmayacak.yanı artık daha esıt ama tam olarak esıt deyıl.

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    haybeci
    haybeci's avatar
    Erkek

yeni mi haberin oluyor. pek etkileyen bi şey yok yerleştirme puanları düşecek. 60 alan adam 30 50 alan adam 25 alıcak ve yine bi etkisi mutlaka olacak.

Dünyada kendi işkence örneklerini sergilememiş ulus ve dönem hemen hemen hiç olmamıştır. Ancak ne insanlar değişmişlerdir ne de olaylar ve sonuçları.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek

hadi hayırlısı .. Ben şimdi anadolu meslek bilgisayar bölümünden mezunum bu sene . Bilgisayar öğretmenliğine +30 ek puan veriliyordu kendı alanımız oldugu ıcın sımdı o da mı yalan oldu

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    Ulan fen lisesinde onca eziyet çekiyoruz yurtta kalıyoruz boku bokunamıydı şimdi bu!

iyibu! yeniden..
Toplam Hit: 5692 Toplam Mesaj: 52