Oneplus One Hâlâ Alınır Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

öncelikle kullanan varsa nasıldır nedir tavsiye verebilirse güzel olur. ikinci el tel koştururken hatırladı baktım. ikinci eli de var pasaport kayıtlı, sıfırıyla uğraşmak istemiyorum. ama emin de olamıyorum 2016da hâlâ alınır mı? 

alınırsa nasıl alınır? çinden getirsek imei çakılıyor mu? ya da ikinci el pasaport kayıtlısına 1.000 TL vermeye değer mi?

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

hocam cihaz aşağı yukarı g4 ile aynı performansa sahip g4 den çok mu ucuza gelecek sana ?  yad gm 5 plus bakabilirsin ? 

işlemci performansı olarak kamera olarak  lg daha yüksek tabiki

PanxeR tarafından 03/May/16 13:53 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    PanxeR bunu yazdı

hocam cihaz aşağı yukarı g4 ile aynı performansa sahip g4 den çok mu ucuza gelecek sana ?  yad gm 5 plus bakabilirsin ? 

işlemci performansı olarak kamera olarak  lg daha yüksek tabiki

hocam gm istemiyorum, güvenmiyorum. G4 bin liraya nasıl bulayım ki? bulsam da alır mıyım bilmiyorum. oneplus ikinci elde 700e kadar buldum. bin lira ortalama fiyat söyledim. aslında sıfırını alıp imei atmayı da düşünüyorum ama emin olamıyorum sıkıntı çıkar mı diye. en azından oneplus 3ü beklerim sıfır almak için.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sıkıntı çıkarsa cihazı eline alırsın hocam demedi deme. Türkiye'de satılan cihaz değilse tamirciler bakmıyor bile cihaza. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    mkyb bunu yazdı

Sıkıntı çıkarsa cihazı eline alırsın hocam demedi deme. Türkiye'de satılan cihaz değilse tamirciler bakmıyor bile cihaza. 

ekşide biri yazmış, bi sorun yaşamış. online bağlanıp çözmüşler. çözülmese 30 dolar kargo ücretine değitirirdik demişler. bunlar tr'deki cihaza oluyor. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Türkiye'de resmi bayi olmadığı için mecbur yurtdışına yollayacaksın. Değişim yapıp gönderirlerse %80 gümrüğe takılır gümrük senden fatura ister. İspatlayamazsan geldiği adrese geri iade gider elindekinden de olursun. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    mkyb bunu yazdı

Türkiye'de resmi bayi olmadığı için mecbur yurtdışına yollayacaksın. Değişim yapıp gönderirlerse %80 gümrüğe takılır gümrük senden fatura ister. İspatlayamazsan geldiği adrese geri iade gider elindekinden de olursun. 

yurtdışında akrabalar var hocam. ola ki sıfırını alırsam onların adrese alıp gerekirse ordan garantiye göndericem. hallederim mutlaka yani. ama ikinci elini alırsam dediğin gibi bozulursa çöp olur. yine de denemeye değer görüyorum. haksız mıyım?

özellikle oneplus 3 alırsam ve fiyatı 400 doları aşmazsa uğraşmaya fazla fazla değer. aynı özellikte telefonu 2500e alacağıma. bir de tbt müridiyiz. meraklıyız. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek

su an elımde kı one plus one 64 gb  ve işim telefon

htc m9 bırakıp kullandıgım bı telefon   gm mobıle la kıyaslamak hakaret olur

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    kady bunu yazdı

su an elımde kı one plus one 64 gb  ve işim telefon

htc m9 bırakıp kullandıgım bı telefon   gm mobıle la kıyaslamak hakaret olur

hocam biraz bilgi verebilir misin?

-ikinci eli alınır mı? pasaport kayıtlı temiz bi cihaz kaça bulunur?

-yazılımında gelişmeler oldu mu son iki yıldır? ilk çıktığında herhalde bazı ufak tefek sıkıntıları varmış. 

-batarya performansı nasıl?

-foto performansı hangi telle eşdeğer veya günümüzün modellerine göre ne kadar iyi?

- oneplus 2 fiyat farkına ve uğraşmaya değer mi sence? 2de beni cezbeden lazerli foto netleme ve metral çerçeve.

Prometheus tarafından 03/May/16 16:03 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risk53
    risk53's avatar
    Erkek

Bence alınır.

Şu an oneplus one cihazdan yaziyorum iki yil oldu galiba kullaniyorum halada on numara telefonu çok temiz kullanan biri değilim.

Kenardaki metal gibi gozuken çerçeve metal degil ama yinede sağlam bir plastikten yapilmis samsung gibi ustu felan atmiyor. Ben motorda giderken felan düşürdüm onun için yanlari biraz ezildi

Şarj bana bir gün gidiyor telefonu çok kullaniyorum ama hala gidiyor.

Kamerası gayet güzel hatta gerçekten güzel.

Hafiza hiç problem olmuyor yüklediğim uygulamalari yada oyunlari kaldirma gereği duymadim. 64 gb almanizi önemle tavsiye ederim.

Ben oneplus 2siparişi verdim gelecek ama bu telefon kadar iyi olacagini dusunmuyorum acikcasi.

Yani özetle bu telefonu adam oğluna yapmış :D

#....
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek

Bende oneplus one kullanıyorum ilk cıktıgından beri. eger ki telefon acil  lazım değilse  oneplus 3 beklemeni tavsiye ederim. 

Toplam Hit: 2963 Toplam Mesaj: 27
oneplus