Oneplus One Hâlâ Alınır Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

One plus 3 Bilgileri ve fiyatı sizdi. 

Denilen fiyattan satışı olursa, hemen alabilirim. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Oneplus One 64 gb lik kullanıyorum. 1,5 sene falan oldu herhalde. 10 numara telefon.

Eline telefonu alınca kaliteli olduğunu hissettiriyor. Samsunglar gibi değil, hele gm falan yanında tırt. 

İmei çakılmış olan alınmaz, şebeke sorunu var. 

Kamerası da bence gayet yeterli. Zaten çok çok iyi kamera istiyorsan profesyonel fotoğraf makinesi al yani.. 

Yazılım dersen cyanogenmod var. Resmi olarak destek veriyor. Anlaşma bitmedi henüz, gerçi bitse bile diğer şekilde de devam ediyor. 

Alır mısın bilmem ama ben hiç pişman olmadım, hatta artık elime hangi telefonu alsam, oneplus kalitesi vermediğine inandığım için telefonu değiştirmeyi hiç düşünmüyorum.. 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

anladığım kadarıyla bugün için bile iyi bi cihaz. peki 3 kaça olacak diyorlar? gerçi haziranda çıkıp davetiyeyle olacağı için gene altı ayı bulur almam. 400 doları geçmese keşke. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

anladığım kadarıyla bugün için bile iyi bi cihaz. peki 3 kaça olacak diyorlar? gerçi haziranda çıkıp davetiyeyle olacağı için gene altı ayı bulur almam. 400 doları geçmese keşke. 

http://www.gizmochina.com/2016/05/01/oneplus-3-priced-1999-yuan-310-rumored-come-two-versions/

310 dolar.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Al abi düşünmeden al. ömürlük telefon yeminle. CM13 çıktı şimdi güncellemesini indiriyorum. 

UYARI: imei çakılı olma ihtimali olan telefonu bile alma opo'da. malesef benimki imei çakılı ve hayata küsersin, LTE yok, 2G yok, 3g sıkıntılı habire kopup duruyor. 

Neyse, başka ne vardı şimdi aklıma gelmiyor da pasaport kayıtlı harici alma işte, yanlardakiler krom baya bildiğin, ben de ilk başta plastik üzeri metal kaplama sandım ama değil baya bildiğin krom amk hayvan gibi darbeler almasına rağmen bi cacık olmadı telefona, taş gibi valla. 

Pil halen cayır cayır, azaldığını hissediyorsun toplam gücünün ama dediğim gibi cayır cayır hacı bütün gün götürüyor tabi ilk aldığın zamanlar aç gta:sa oyna bütün gün seviyesindeydi ama yine eskimiş opo da fena değil. 

Alıcıyla konuş, 2g yoksa 4g yoksa almıyorum de, beni kandırırsan geri yollarım de. bak ben yurtdışındayken almıştım gelince kaydettiririm dedim ama unuttum, şimdi hayata küsüyorum resmen. pasaport kaydı mühim. 

Çok sıkılıyom
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

çok gaza geldim :D şimdi para da yokken 3ü bekleyeyim madem. 310 doları duydum ama yalandır çünkü 1 ve 2 halen o fiyatlarda. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

baya bi inceleme okuyup video izledikten sonra bugün için bile çok iyi bi tel olduğuna karar verdim. fakat yine de 3ü bekleyeceğim. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

tutu abi , hiç umi zero'ya bakabildin mi ? denk geldimi acep ? 

bi baksana ona

http://www.leyladansonra.com/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek

Oneplus 3 = 310 $  olması mümkün değil, neden derseniz oneplus 2 = 350 $ şuan ki fiyati..  

Tahminimce 350-400 arası olucak.  

Üçü beklemen doğru tercih, oneplus one daki gibi gündeme bomba gibi düşecek.. inş. kamerayi iyi birşey yaparlar.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    baristbt bunu yazdı

tutu abi , hiç umi zero'ya bakabildin mi ? denk geldimi acep ? 

bi baksana ona

birçok çin telefonuna baktım. bu da güzel görünüyor. donnımhaberdeki xseller'ı takip ediyorum. fakat bi yandan güvenemiyorum da. kağıt üstünde güzel olması, canlı görmeden bana yetmiyor haklı olarak. dersen ki oneplusı gördün mü hayır ama daha çıkmadan önce takibe başladığımdan belki de içimde yer etti. benim için ulaşılması gereken bir hedef oldu diyebilirim.

bi yandan xiaomi bile olsa çin telefonlarından korkuyorum. canlısını görebilsem, bir iki hafta kullanıp fikir edinebilsem belki onları tercih edeceğim. özellikle mi5 ilgimi çok çekti. letv için de f/p olarak eşsiz diyorlar. ulaşmak bu kadar zor olmasa mi5 proyu denemek isterdim. 

kendi adıma oneplusa ulaşmak biraz daha kolay. yurtdışından alıp imei kaydı yaptırabilirim. bi problem olursa yine yurtdışına çıkartıp garantiye gönderebilirim.

diyen varsa ki "bende mi5 var, umi var, oneplus var gel bi gör bi bak birkaç saat" neden olmasın :)

Toplam Hit: 2987 Toplam Mesaj: 27
oneplus