folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder Online Oyun Yazmayı Düşünüyorum

Online Oyun Yazmayı Düşünüyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    bana gençliğimi hatırlattı bu konu bende düşündüydüm :D

tahribat.com a can feda
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

SilenC3 bunu yazdı:
    -----------------------------
    Never-More bunu yazdı:

insan olsun , küçüklükten başlasın okusun çalışsın arkadasları ezsin bunu sen p*çsin falan desin :) şaka bi yana iş sektörü üzerine olabilir kendi işini seçersin ilk başta işci olursun kendini geliştirirsin falanda rekabet bunun neresinde daha o akılma gelmedi :)

mal :| makul fikrin varmı dio saçmala demio :| 
    hocam şe yapabilirsin travian gibim bişe mesela gecekondu dikme falan olsun onu sonra gökdelen yapma falan cart curt işte gerisi senn işin :) 

he haklısın geckonduya kaçak kat çıkarak kendi çapında 3 katlı gökdelen yap sen :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

köy olsun, asker yapsın altın bulsun savaş yapsın falan değil .. tam türk işi bir senaryo verecem.

bi çocuk olsun küçük. adı küçük emrah olsun.

anasına amcası tecavüz etsin, ablasını kaçırıp tecavüz etsinler. emrahın evinde eroyin çıksın hapise düşsün,

bakkala borcu olsun. annesi bakkala borcunu ödesin.

emrah hapisten çıksın ablasını kötü adamların elinden kurtarsın kıza senin annen bir melekti desin. gitsin amcasını öldürsün anası kendi kendini intihar etsin ablası gene kaçsın emrah gene hapise düşsün, sonra gene çıksın

şarkıcı olsun, paranın mk. koysun. asuman kurayseyle çıksın sonra top olsun :D:D vs vs.. daha istiyosan yazarım :D

///______________
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    baron_27 bunu yazdı:

köy olsun, asker yapsın altın bulsun savaş yapsın falan değil .. tam türk işi bir senaryo verecem.

bi çocuk olsun küçük. adı küçük emrah olsun.

anasına amcası tecavüz etsin, ablasını kaçırıp tecavüz etsinler. emrahın evinde eroyin çıksın hapise düşsün,

bakkala borcu olsun. annesi bakkala borcunu ödesin.

emrah hapisten çıksın ablasını kötü adamların elinden kurtarsın kıza senin annen bir melekti desin. gitsin amcasını öldürsün anası kendi kendini intihar etsin ablası gene kaçsın emrah gene hapise düşsün, sonra gene çıksın

şarkıcı olsun, paranın mk. koysun. asuman kurayseyle çıksın sonra top olsun :D:D vs vs.. daha istiyosan yazarım :D

Anası kendı kendını intihar etsin :D:D:

Defıne arattırabılırsın. Ne de olsa biz meraklıyızdır defıne işine define araken yolda canavarlar falan çıkar . Onları öldürürsün. Kazma kürek satarsın o bi alet var yerın altındakı metallerı gösteriyo onun kıytırık olanından her boka ötenini yaparsın ucuza satarsın. Altını tam gösterenı yaparsın pahalıya satarsın. Polis jandarma yakalar hapse düşüp sürünürsün. Rüşvet verirsin 

gibi gibi..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek
    yawuz bunu yazdı:
    bana gençliğimi hatırlattı bu konu bende düşündüydüm :D
    yukarda yazılanlara aynen katılıyorum benim her gece rüyama giriyodu :F ama ben inanıyorumki tbtde yapan çıkıcak :D hoca eğer yapacaksan her türlü yardıma hazırım

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Homo
    Mafya tarzı bi,şiler yapabilirsin.İlk başta işe sokakta çanta çalarak gasp ederek falan başlarsın paran arttıkça kendine bi mekan yaparsın sonra adam sahibi olursun kızlar barlar.Sonra daha büyük işlere kalkışırsın.Aynı kurtlar vadisi gibi zevkli olur bence.

Madem bu dünyanın hem başı hem sonu hiç,Bu iki hiç arasında varlık olur mu hiç
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imba
    Imba's avatar
    Erkek
    Piyasadaki açık adult online oyunlar da naughty america house nası tuttuysa hele tr da sen adult oyun yapıkcasın tutmucak sonra paralı sisteme geçirirsin süper yani

Kibar ve sertimdir, çok iyi dans ve ısrar ederim..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

fakir bir baba olsun. köyünde malı mülkü satıp şehire taşınsın. işportacılık, el arabacılığı yapsın domates biber satsın pazarda çarşıda.. belediyenin zabıtalarından kaçsın, maliyenin kontrolculerinden kaçsın falan. kurtulursa puan kazansın :D

eve gelsin çocuğun okul masrafı, evin mutfak gideri, ev kirası, elektrik su parası, tüp bitti değiştir falan bunları yaptıkça deneyim kazansın. sonra borçluları oyaladıkça puan kazansın.

sonra bu şekil gitsin en sonunda ölsün. :D bu senaryo biraz karamsar oldu :D

///______________
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FoRzA
    FoRzA's avatar
    Erkek
    hacı içinde bol risk olsunda ne b*k olursa olsun risk olmazsa sarmaz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

KrypT bunu yazdı:
    Hocam o iş yaş. Niceleri çıktı o yola online oyun yazacağım diye ama dönen olmadı daha :D

mesela emrow :D 

fikir olarak aklımda cok süper bi fikir var ama söölemem :D 

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
Toplam Hit: 4870 Toplam Mesaj: 27