folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Online Oyunlara Hile Lazım Fikri Olan Var Mı ?

Online Oyunlara Hile Lazım Fikri Olan Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salvador
    salvador's avatar
    Erkek

clash royale ve boom beach oyunuyorum arkadaslar var mı bu oyunlar için herhangibi bir hile felan ?

bu iki oyuna para verdim elmas almak için ama ipneler göndermedi sinirlerim bozuldu kaç gündür kafa patlatıyorum ama bişe yapamadım varsa bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?

Y/T !!@!! KAŞ .VS
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Webci58
    Webci58's avatar
    Erkek

hocam clash of clans için kullandığım var ama dediklerin için hiç rastlamadım aramak lazım

Frontend Dev.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Mobil oyunlarda yemez. Sendeki verilerlerle sunucudaki verileri doğruluyor. Kaldı ki oyun apk'sına en ufak müdahelede hemen sistem dosyaları hatalı tekrar indirin diyor zamanında kurcalamıştım.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Piratebay
    Piratebay's avatar
    Erkek
    Webci58 bunu yazdı

hocam clash of clans için kullandığım var ama dediklerin için hiç rastlamadım aramak lazım

Clash için kullandığın ne hocam

Japon yolları aşar Alman'ın babaannesi kaşar... https://thepiratebay.org/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salvador
    salvador's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Mobil oyunlarda yemez. Sendeki verilerlerle sunucudaki verileri doğruluyor. Kaldı ki oyun apk'sına en ufak müdahelede hemen sistem dosyaları hatalı tekrar indirin diyor zamanında kurcalamıştım.

çok sıkıntı yaa sinirlerimi bozdu bisürü yöntem denedim oyundan atıyor normal mobil oyunlarında işe yarayan dosyalar online oyunlarda otomatik blok ediyor.

Y/T !!@!! KAŞ .VS
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salvador
    salvador's avatar
    Erkek
    Piratebay bunu yazdı
    Webci58 bunu yazdı

clash of clans için denedigin büyük ihtimal kendin gibi hileli olanları görebiliyosun kardeşim ugrasmıstı onunla sadece onu bulabilmişti o da

Y/T !!@!! KAŞ .VS
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Webci58
    Webci58's avatar
    Erkek
    Piratebay bunu yazdı
    Webci58 bunu yazdı

Hocam mybot.run burada ücretsiz var tabii bluestacks kurup bilgisayardan açman gerekiyor. Gece bırakıyorum sabaha kadar ganimet kasıyor sıkıntısız

Frontend Dev.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caglar99
    caglar99's avatar
    Erkek
    Webci58 bunu yazdı
    Piratebay bunu yazdı
    Webci58 bunu yazdı

Hocam mybot.run burada ücretsiz var tabii bluestacks kurup bilgisayardan açman gerekiyor. Gece bırakıyorum sabaha kadar ganimet kasıyor sıkıntısız

bu hocamın dediği macro. yani senin yerine oynuyor. savaşıyor. madenleri topluyor falan. sihirli değnek deydirme yapmıyor.

Caglar.Boss
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spynter
    spynter's avatar
    Erkek

Şu mybot hâlâ çalışıyor değil mi?

Indie Game Developer. Son oyunum; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SpektraGames.RealCarParkingParkingMaster
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bot a yasak geldi.

Hile yapmak için adamların California daki sunucularına erişmeniz lazım :D

youtube da falan gördükleriniz pvt server' larda, kanmayın

ozgunlu tarafından 09/May/16 16:09 tarihinde düzenlenmiştir

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

hileleri yok hiçbirzamanda olmayacak

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Toplam Hit: 3559 Toplam Mesaj: 24
oyun hile clash of royale boombeach