folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Online Oyunlara Hile Lazım Fikri Olan Var Mı ?

Online Oyunlara Hile Lazım Fikri Olan Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spynter
    spynter's avatar
    Erkek

Yok o pvp saçmalıklarını biliyorum botu merak ettim sadece :D

Indie Game Developer. Son oyunum; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SpektraGames.RealCarParkingParkingMaster
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Webci58
    Webci58's avatar
    Erkek
    spynter bunu yazdı

Şu mybot hâlâ çalışıyor değil mi?

Evet hocam daha dün gece açık bıraktım depoları fulledim sabah kadar :) duvar basarken özellikle çok işe yarıyor

Frontend Dev.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

paypal ile yeşil taş alıp işlemi google play üzerinden iptal edin, para geri yatıyor taşlar sizde kalıyor. Ayda 5 defaya kadar 20 tl üzerinden yapın fazlası dikkat çekiyor

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salvador
    salvador's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı

paypal ile yeşil taş alıp işlemi google play üzerinden iptal edin, para geri yatıyor taşlar sizde kalıyor. Ayda 5 defaya kadar 20 tl üzerinden yapın fazlası dikkat çekiyor

oluyor mu öyle ya ? google play üzerinden nasıl iptal ediyosun ki parayı çekmiş oluyor ?

Y/T !!@!! KAŞ .VS
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Premium.
    h2so4
    h2so4's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı

Taşları geri alıyorlar hocam ben denedim eksiye düştü taslarim :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spynter
    spynter's avatar
    Erkek

Artık ona dikkat ediyorlar fark edince taşlar eksiye düşüyor :)

Indie Game Developer. Son oyunum; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SpektraGames.RealCarParkingParkingMaster
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cupofcoffee
    Cupofcoffee's avatar
    Erkek

Clash Of clans için en mantıklısı Bot, -Mybot- en son sürümü çalışıyor. Güncellememiştim botu aylardır, haybeye yatırmışım hesabı. bir haftadır pc'yi kapatmadım  cayır cayır çalışıyor. Bunun dışında bu oyun için tuzakları bombaları gösteren bir eklenti varmış ama denemedim.

Gerçek bir akıl, yalanlar ve yanılsamaların arasından kaybolmadan yolunu bulur. Gerçek bir kalp ise zehir dolu nefrete zarar görmeden dokunabilir. Bu zamanın içinde karanlık büyümeye devam etse de, her zaman aydınlığın etrafı arıtması için eğilmeyi de bilir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spynter
    spynter's avatar
    Erkek

Şu mybot'u indirdim şimdi ayarlıyorum iyi kasıyor mu peki?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Excel
    radres
    radres's avatar
    Erkek
    Webci58 bunu yazdı
    Piratebay bunu yazdı
    Webci58 bunu yazdı

hocam clash of clans için kullandığım var ama dediklerin için hiç rastlamadım aramak lazım

Clash için kullandığın ne hocam

Hocam mybot.run burada ücretsiz var tabii bluestacks kurup bilgisayardan açman gerekiyor. Gece bırakıyorum sabaha kadar ganimet kasıyor sıkıntısız

th10 ile kullanılırmı bu bot ? ganimet gelen köyler genelde th9 , th10 ve th11olduğu için soruyorum . yani ganimetin geldiği köylerinde savunması sağlam genellikle . ben bile bazen nasıl saldırıp köye nereden girceğimi şaşırıyorum gani ararken ...

birde saldırıp saldırmamak için parametreleri biz mi ayarlıyoruz ? yada saldırıda hangi askerler kullanılacak vs ...

kullanan birisi detay verebilirmi ?

edit : boşver ...

radres tarafından 11/May/16 22:07 tarihinde düzenlenmiştir

valar morghulis ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Webci58
    Webci58's avatar
    Erkek
    Serdarr bunu yazdı
    Webci58 bunu yazdı
    Piratebay bunu yazdı
    Webci58 bunu yazdı

hocam clash of clans için kullandığım var ama dediklerin için hiç rastlamadım aramak lazım

Clash için kullandığın ne hocam

Hocam mybot.run burada ücretsiz var tabii bluestacks kurup bilgisayardan açman gerekiyor. Gece bırakıyorum sabaha kadar ganimet kasıyor sıkıntısız

th10 ile kullanılırmı bu bot ? ganimet gelen köyler genelde th9 , th10 ve th11olduğu için soruyorum . yani ganimetin geldiği köylerinde savunması sağlam genellikle . ben bile bazen nasıl saldırıp köye nereden girceğimi şaşırıyorum gani ararken ...

birde saldırıp saldırmamak için parametreleri biz mi ayarlıyoruz ? yada saldırıda hangi askerler kullanılacak vs ...

kullanan birisi detay verebilirmi ?

edit : boşver ...

hocam botta ayarlar var, orduyu kendin ayarlıyosun hangi th'lere saldıracağını da ayarlayabiliyosun. zaten ben okçu goblin basıyorum, toplanmamış kaynaklara göre ayar yaptım çok iyi kasıyor duruma göre gece bırakıyorum sabaha 5'er milyon iksir altın oluyor baya iyi. kuracaksan yardımcı olurum

Frontend Dev.
Toplam Hit: 3547 Toplam Mesaj: 24
oyun hile clash of royale boombeach