Online Randevu Scripti Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Arkadaslar bı kadın dogum hastanesının sıtesı ıcın onlıne randevu scrıptı lazım. Konu hakkında ıstedıgınız detayları gun ıcerısınde ogrenırım sımdılık ıstenılen soyle.

ravdevu sayfasında t.c kimlik ve telefon ile giriş yapıcak giriş yapınca sonraki aşamada ne zaman randevu almş v.s gibi şeyler göstericek  eğer rand. almamışsa 

sistemdeki musait olan bi zamana randv. alıcak 

Var mıdır bunu ucretlı yada ucretsız yapabılecek bır arkadas?

www.kriptopedi.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Ucretlı yapacak arkadaslar teklıflerını pm yoluyla ıletırlerse fıyata gore karar verılebılır

www.kriptopedi.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    discoteam_487
    discoteam_487's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

emreslmn bunu yazdı:
    -----------------------------

Ucretlı yapacak arkadaslar teklıflerını pm yoluyla ıletırlerse fıyata gore karar verılebılır

bütçen ne hocam ?

Bu ALemde Kralda Kuralda Tanımam
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

bütçeni ve hangi dilde istediğini pm olarak gönderirsen yardımcı olmaya çalışırım.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Php. Butce benım degıl hocam. Bır arkadasım ıstıyor ve su andada kendısı onlıne degıl. Onlıne olup butce verse bıle teklıf usulu yapmayı dusunuyorum. Sonucta ben buraya bu ıs ıcın 100 bın lıra ayırdım desem kımse 90dan asagı yapmaz :)

www.kriptopedi.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UzatmaNaciye
    UzatmaNaciye's avatar
    Erkek

emreslmn bunu yazdı:

Php. Butce benım degıl hocam. Bır arkadasım ıstıyor ve su andada kendısı onlıne degıl. Onlıne olup butce verse bıle teklıf usulu yapmayı dusunuyorum. Sonucta ben buraya bu ıs ıcın 100 bın lıra ayırdım desem kımse 90dan asagı yapmaz :)

bu iş verenlerin hepsi böyle yaw hepsi ucuza nasil kapatırım diye düşünüyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UniFroG
    UniFroG's avatar
    Erkek

özel mesaj gönderdim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

randevu almamışsa uygun randevu alıcak diyosunda hocami uygunluğunu nerden kontrol edicek? hastanenin hbys siyle entegre mi çalışacak?! hastane hiç tanımadığı dışarıdan adama hbys sini açacağını biliyo mu :) :)

sorular sorular sorular :) :) yapılrı sıkıntı değilde fiyat ver hocam :d 

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mchacker
    mchacker's avatar
    Erkek

Hocam şimdi benim anladığım doğrumu.

Randevu almak isteyen kişi siteye girecek ve bilgilerini girecek. Bu bilgiler içinde tc kimlik numarası ve telefon numarasıda olacak.

veritabanından tckimlik numarasından kontrol yapacaksın, eğer daha önceden o tckimlik numaralı hasta randevu almış mı almamış mı. aldıysa en hangi taihte hangi klinikten almış onu ekrana bastıracaksın ve en son randevu aldığı tarihe göre randevu vereceksin. Eğer randevu almamışsa direkt randevu alabilecek.

Bunu yaparken benim tavsiyem hastalar diye bir tablo açıp oraya

id,  adı, soyad, TC kimlik numarası, telefon numarası, adresi, varsa e-posta adresi (ki internetten randevu alıyorsa 100 de  90 vardır)

gibi alanlar açıp ilk randevu alındığında hasatyı oraya kayıt edin. sonra veritabanında klinikler diye bir tablo oluşturun ve

id, klinik_ismi diye alanlar oluşturun ve hastahanede olan tüm klinikleri oraya ekleyin. 

eğer bir klinikde birden fazla doktor varsa (örn. kardiyolojiye bakan 2 doktor varsa).

klinikler tablosunun alanlarını

id                     adi                               klinikid                             diye alanlar oluşturun snra bunları şu şekilde doldurun

1                      Kardiyoloji                     boş

2                      DR.Ahmet UZUN              1

3                      DR.Haydar Dümen           1

4                      Ankoloji                         boş

Veritabanında birde randevular diye bir tablo oluşturun ve içine

id, hasta_id, klinik_id, randevu tarihi.

Eğer biri randevu almak isterse bilgilerini girmesi istenir ve ajax ile form kontrolu yapılıp eğer randevu almışsa daha önceden ekrana yazdırabilirsiniz. Eğer almamışsa ekrana daha önceden randevu almamışsınız yazdırabilirsiniz. Sonrasında randevu tarihi saati siz neye göre verecekseniz halledeceksniz.

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek

ASP.NET kısa sürede akar.

Gel bili bili gates
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek

asp kabul etsen access i kullanarak yapar verirdim bişeyler.

..
Toplam Hit: 5169 Toplam Mesaj: 15