Organik Ürünler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    bladex38 bunu yazdı

O değilde bnde 187 100 kiloyum banada iştah kesici şeyler lazım :D gerçi çok yemiyorum ama su işsem yarıyor :)

Grenade thermo detonator

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    istnbullu
    istnbullu's avatar
    Erkek

Kilo almaya başlarsan bana da haber ver. Bende onlardan kullanayım. :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    kilo almak için, yatmadan önce yemek yeyin diyorsunuz ama bunun bir zararı yok mu? çok sıkıntılı uyursunuz, söylemedi demeyin.

birde devamlı protein alımı öneriyorsunuz. şimdi nerede okudum hatırlamıyorum, ama fazla protein alımı, gözlerde katarakt oluşumuna neden oluyor diye okumuştum. böbreklerde filan taş oluşumuna sebep de olabilir.

reçete değil ama, günün ilk saatleri ve öğlen iyi yemek lazım, akşam ve gece hafif geçiştirmek gerekli bana kalırsa.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek

4, 5 kovanoz organik bal nasıl 100 tl oluyor.. herhal suriyeli arı çalıştırıyorlar

benim boy 1.87 kilo 80.. sana tavsiyem kiloyu yağ olarak almaktansa body building yaparak kas kütlesi olarak al.. hem çok estetik durur hemde daha sağlıklı olursun.. ben body building yapıyorum tamam zor ve yorucu fakat vücut hep dinç ve estetik oluyor o yüzden öneriyorum.. haaa nasıl olacak dersen günlük alman gereken kalorinin biraz üstünde al ve bol proteinli beslen sporunuda düzenli ve ağır yap 3 ay içinde farkı görürsün..

21li tarafından 15/Nis/16 20:21 tarihinde düzenlenmiştir

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
Toplam Hit: 1763 Toplam Mesaj: 15
beslenme dogal beslenme kaymak lazim bal lazim