folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Ormanlarda Acayip Birşey Var

Ormanlarda Acayip Birşey Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Selanikli
    Selanikli's avatar
    Erkek

kedidir kedi

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek

Benim de başımdan buna benzer bi olay geçmişti. Bundan 6-7 sene öncesinde bi arkadaşla akşamları silah atmaya dağa çıkıyoduk sıkıldıkça. Geçtiğimiz yol da ormanlık, ıssız bir yol. Olayı yaşadığımız yol evlerin arasından ormana çıkan yoldu. Zamanında çöplükmüş ve o yolun kenarındaki apartmanda yaşayan birinin ikiz bebekleri daha bir aylık kadarken ölmüş ve apartmanın yakınlarına defnetmişler bebekleri. (bunu olayı yaşadıktan sonra öğrendik)

Neyse ilk çıktığımız gece o yolun üzerinden, ormanlık alandan kadın ve erkek sesleri geliyordu sanki sevişiyolarmış gibi. Biz aldırmadan yola devam ettik fakat biz gittikçe sesler kesildi ve umursamadık.. Ertesi akşam aynı yoldan çıkarken(yazarken tüylerim diken diken oldu) o karanlık yolun kenarında iki tane beyaz nur gibi yuvarlak şekilde aydınlık şey gördük. Şey diyorum çünkü eşi yok yani bunun hayatta. Önümüzden hızlıca uzaklaştılar ve kayboldular.. Biz tabi korkudan hemen geri döndük.. 

Daha sonra aynı yolda buna benzer olayları yaşayanlar olmuş. Daha önceden çöplük olduğunu ve bebek gömüldüğünü vs bize de yaşayanlar anlattı zaten. Mesela çok yakınım olan bi abi o mahallede mevlüt okunduğu bi akşam aynı şekilde görmüş o beyazlıkları. Mevlütü dinlemeye gelmiş olabilirler diye yordum diyor..

All is well
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

biraz önce evin içinde biri beni dikizliyordu neyani benidemi ruhlar yada cinler dikzli yor ki dikizleme konusunda şaka yapmıyorum ha evde yanlız değilim ama şuan evin içindeki herkesin yeri tam belli dediğim bir anda ablam uzaylı gibi içeri daldı ödüm koptu daha yazıyordum bunu nese demek ki neymiş böyle şeyler ola bilurmiş buda manyakmıdır nedir arkadaş hakkaten piskopat edicek beni

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

http://www.arifverimli.com/

le le le sakine
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    Konuyu acan arkadasi yorumlayan pek olmamis, herkes kendi hikayesini anlatmis guzel ama benim aklima soyle bir soru geldi, madem bu varliklar yuzleri bile gorunmeyecek kadar hizli kosuyor, goz takip edemiyor, ciplak olduklari nasil anlasiliyor?
    Ayrica anlatim tarzina bakarsak bunlar insan, insan nasil boylesine hizli olabilir, niye herkes sevisirlerken basiyor, hatta yururken ustlerine basmislar hicmi sevisme sesi duymamislar, veyahut yuruyenadamin sesini duyup ustlerine basmadan kacamamislar mi vsvsvs...

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkafkaf
    kafkafkaf's avatar
    Erkek

http://slendergame.com/game.php

ORMANDAKİNİN SIRRI BURADA...

http://emorcraft.blogspot.com.tr/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jigsaw
    Jigsaw's avatar
    Erkek

hocam onu bunu bilmem de ciddi bir araştırma yapıcaksan sana yer söyleyeyim . ben sivaslıyım sivasın doğanşar köyünde konaklıyoruz memlekete gittigimizde .

Doğanşarda cin kayalıkları var orda gerçekten cinler var gece çok çok acayip sesler ve olaylar yaşanıyo . bir keresin 15-20 kişi gitmiştik merakımızdan hepimiz suratı

bembeyaz bı sekilde eve döndük . öyle acayip sesler duyuluyor ki kafayı yeme derecesine geliniyor ve ayrıca sürekli bi halüsülasyon görme hali var birini

görüyorsunuz sürekli ama gözünüzü kırpıyosunuz sonra yok o gordugunuz kişi bu gerçekten böyle ve koskocaman bir taş hatta resmini bulabilirsem upload ederim

Başkalarına hakim olan kuvvetlidir, kendine hakim olan kudretlidir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

Jigsaw bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam onu bunu bilmem de ciddi bir araştırma yapıcaksan sana yer söyleyeyim . ben sivaslıyım sivasın doğanşar köyünde konaklıyoruz memlekete gittigimizde .

Doğanşarda cin kayalıkları var orda gerçekten cinler var gece çok çok acayip sesler ve olaylar yaşanıyo . bir keresin 15-20 kişi gitmiştik merakımızdan hepimiz suratı

bembeyaz bı sekilde eve döndük . öyle acayip sesler duyuluyor ki kafayı yeme derecesine geliniyor ve ayrıca sürekli bi halüsülasyon görme hali var birini

görüyorsunuz sürekli ama gözünüzü kırpıyosunuz sonra yok o gordugunuz kişi bu gerçekten böyle ve koskocaman bir taş hatta resmini bulabilirsem upload ederim

bekliyoruz hacı bul resmini upload et :D 

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patron_38
    patron_38's avatar
    Erkek

Jigsaw bunu yazdı:

Oda biseymi sen bide erciyesin seytan kayaliklari bi gor ...... cin min hikaye direk seytana bagliyor  

yan cizdim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mYMusti
    mYMusti's avatar
    Erkek

hocam bildiğim şu ki ormana hangi düşünce ile girersen onları yaşarsın ;) korkarak girersen daha beter korkup çıkarsın rahat girersen de çok daha rahat çıkarsın benimde ormanın tam ortasında evim var ve sürekli gider kalırım ama çok azdır korktuğum veya çok azdır korkarak girdiğim :):D

Toplam Hit: 7294 Toplam Mesaj: 43