folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Ormanlarda Acayip Birşey Var

Ormanlarda Acayip Birşey Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek

saqeslanger bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam kusra bakma dalga geçmek için değilde aklıma direk bu geldi :D

http://images.ensonhaberim.com/resimler/diger/sahin_knin_izlenme_rekorlari_kiran_fragmani_1.jpg

:)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

zorbaa bunu yazdı:

2 gün önce köydeydim.Saat 2 gibi eve gidiyordum.Zifiri karanlıktı önünden geçtiğim  samanlığın penceresi aniden çarptı, aniden bir rüzgar arkasından ağaçta bir hareketlenme oldu.İster inanın ister inanmayın o gün birşey arkamdan geliyordu.Eve nasıl gittiğimi hatırlamıyorum.O halime rağmen durup arkama  baktım 2 defa bir şey benle geliyordu.Eve vadığımda dalağım falan şişmişti.Uyurkensabaha kadar bağırmışım.Olayı daha ayrıntılı anlatmak isterim ama biraz geç oldu evde yalnız olan vardır

DEVAMINI EVDE YANLIZ OLANLAR OKUMASIN LÜTFEN

anlatabilirisn artık hocma merak ettim

I am Jack's inflamed sense of rejection
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Otistiq
    Otistiq's avatar
    Erkek

Şimdi ruhani varlıklara inanan var inanmayan var, ben müslüman olarak cinlerede inanan biriyim. Ki bilen bilir cinlerin yaşadıkları ortamları vs.. Gel gelelim senin olayına ya psikolojiktir yada cin'de olabilir ama inançlı biride bilir ki Allah istemezse kimse zarar veremez. Fazla düşünme düşündükçe manen kendini rahatsız hisseder ve psikolojik olarak etkilenebilirsin ve ayetel kursi biliyorsan  oku oku ki manen rahatla. Bende başımdan geçen hadiseyi anlatayım  bir gün okuldan eve geldim ve niyetim biran önce yemek yiyip sonra da alelacele namaz için camiye gitmekti. Yemeğimi ısıttım öğrenci evi ve yalnızım  içeri gelip masada yerken mutfaktan tak tak sesleri geldi, umursamadım üst kattır dedim.. Yemeye devam ederken yine tak tak sanki biri üst kattan vururcasına betona vurulunca çıkan ses geliyor gibi umursamadım, yine geldi ve dayanamadım gidip bakıcaktım. Kalktım ve baktım meğer o an ocak açık kalmış yanıyor ve söndürüp şükrettim. Kim bilir bakmadan çıksaydım belki ev yanıcak belkide yanmyacaktı ama onun o şekilde denk gelişine tesadüf diyemem.. Bir gün de yine öğrenci milleti herşeyi yapamadığı için canı bazen türlü türlü şeylr çeker ne hikmetse un helvası çekti canım :) Nasıl yapıcam diye düşündüm ve ist'da da komşuluk bazı yerlerde pek ii değildir bilen bilir 1-2 gün düşündüm nasıl yaparım yada biri getirir mi diye ve ne hikmetse kapımı bir komşum açtı ve bana " komşum un helvası yapmıştı bana verdi bende sana getirdim dedi" o an  şükrettim yine :) başa gelen hadiseler olabilir o an pay çıkartmak lazım.. Senin başına gelende farklı bir şey ve unutma Rabbim istemezse kimse sana dokunamaz kardeşim.

Hayallerim ve Kendim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

buldum hacı size rast gelen şuymuş :D dikkat etin ışın atmasın :D

http://www.movcenter.net/wp-content/afis/2010/05/aliens-ve-predator-requiem.jpg

Bu arada işin espirisidir bu benimde başımdan geçen paranorlam olayı anlatayım

Köyde bir arkadaşın orman içinde boş evleri vardı uzun süredir kullanmıyorlarmış bu ev hakkında cinli felan diyorlardı yani orada birisi kalmış dili tutulmuş felan

öyle olaylar olmuş diyorlardı bizdede merak var tabi otarafta armut agaçları vardı :D bir gidelim dedik ortalıkta hiç ses yok eve 100 metre kala Tak Tak diye evin

içinde birisi biryere vuruyormuş gibi ses geliyor :S şaşırdık tabi ses hep devam etti evin kapısının önüne kadar gittik (tek katlı köy evi) baktın ses kesildi tabi

tırsıyoz bizde sonra geri döndük .

Farklı bir gün yine gittik giderken yine ses yoktu yine 100 metre kala tak tak tak diye evin içinden sesler gelmeye başladı amq acayip şaşırmıştık nezaman

yaklaşsak öyle ses geliyordu o evden :D ciddi diyorum sallama değil :D

Mesaj 20 Temmuz 2012 (Cuma) Saat: 10:16'da Peroksit tarafından düzenlendi.

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

bu ormanların harbi acayip bi durumu var hocam.

kendine çekiyo resmen ya :D

dediğin gibi ürkütücü durumlar çok oluyo. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

pcdoktor636 bunu yazdı:

bu ormanların harbi acayip bi durumu var hocam.

kendine çekiyo resmen ya :D

dediğin gibi ürkütücü durumlar çok oluyo. 

benim eski evin karşısında orman başıyordu, 2004 senesi içip orman duvarına işeyenlerden tiksinti geldi site stakinleri her gün y.rak görmekten bunaldık, 15 gün boyunca gece ormanda alkol alanları goril maskesiyle kovaladık, ilk defa ağaçlara çarpan insan gördüm :| ğööeeee şeklinde pis bir çığlıkla üzerine doğru koştuğumuz alkoliklerin nasıl depara kalktığını görecektin. bir daha da o muhitin serhoşları işeyip sıçmadı o bölgeye.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NEWRAYCHARLES
    NEWRAYCHARLES's avatar
    Erkek

acaba böyle bir şey mi?bu da ormandan geliyordu :D

http://www.youtube.com/watch?v=W2-U8n7_F18

M.Ö. 10.000 -- M.S. 1990 -- Günümüz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Bilirsiniz yeni bebeğim oldu,geçenlerde balkonda oturuyoruz bebek odada beşiğinde uyuyo,bi ara bakıyım uyanmıştır belki diyerek odanın kapısını açtım baktım rahmetli annem beşiği sallıyo 'sus uyudu sen çık' dedi.Mal oldum tamam dedim çıktım.Lan nooluyo dedim bi girdim odaya beşik sallanıyo bebek uyuyo oda boş..buyur burdan yak..

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ATM-Skim
    ATM-Skim's avatar
    Erkek

Peroksit bunu yazdı:

karanlıkta olur öyle şeyler deprem zamanında köyde dışarda kalmıştım agaclar bile ejderhaya benziyordu :D

cocukken her sey zanneder insan

buyuklerin anlattigi seyle hayal kurariz

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

Ormanlardan korkmadığını iddia eden varsa gelsin buraya.

slender man diye bir oyun var.onu oynayın bakalım biraz :)  

Koca hestiy aya bedenem ?
Toplam Hit: 7293 Toplam Mesaj: 43