folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Osman Pamukoğlunun Sağ Kolu Mason Çıktı

Osman Pamukoğlunun Sağ Kolu Mason Çıktı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sivil
    sivil's avatar
    Erkek
    Pamukoğlu'nun sağ kolu Mason çıktı
    Tümgeneral Osman Pamukoğlu'nun 2. adamı Lions kulüplerinin kurucusu çıktı.
    Ulusalcı söylemleri ve duyarlı medya kuruluşlarını yakmakla gündeme gelen Osman Pamukoğlu'nun Genel Başkanlığını yürüttüğünü Hak ve Eşitlik Partisi'nin Genel Başkan Yardımcısı Bahadır Özgün'ün, Ankara Keçiören Lions ve Anadolu'da bulunan Leo Kulüplerinin üst yönetimini (District) kurup, Kurucu Genel Başkanlıklarını yaptığı öğrenildi.

ÖZGÜN'ÜN GURUR DUYDUĞU ÖZGEÇMİŞİ

Özgün'ün kendi kişisel sitesi olan www.bahadirozgun.com'da yer alan özgeçmişinde, kökü dışarıda olan Lions kulüplerinde yıllarca canla başla çalıştığını ve üst yönetiminde görev aldığını övünerek anlattığı görülüyor.

Bahadır Özgün'ün kişisel Web sitesinde ‘hakkımda' başlıklı kısım tıklandığında kendisini şu şekilde tanıttığı görülüyor: “Askerlik sonrası sistemi ve çalışmalarını yakından tanımak amacı ile girdiğim Lions derneklerinin gençlik teşkilatı olarak tanımlayabileceğim LEO kulüplerinden Ankara Keçiören Leo Kulübünün kurucu asbaşkanlığı ve ardından başkanlığı görevinde bulundum. Daha sonra 118-U bölgesi olarak tanımlanan o süreçte tüm Anadolu'da bulunan Leo Kulüplerinin üst yönetimini (District) kurup, Kurucu Genel Başkanlığı görevine seçimle geldim. Görev sürem sonunda Lions derneklerine veda ettim.”

MASKE DÜŞTÜ

Sıkı bir AB karşıtlığıyla tanınan Pamukoğlu'nun kökü dışarıda kulüplerin kuruculuğunu ve başkanlığını yapanlarla birlikte hareket etmesi de manidar bulundu.

(Kaynak: http://www.bugun.com.tr/haber-detay/87186-pamukoglu-nun-sag-kolu-mason-cikti-haberi.aspx)

--

ne diyorsunuz bu habere açıkcası görünce ben şaşırdım, Parti görüşüne ters adamı başkan yardımcı etmez. İlerde terör fln diyerekten oyları alıp iktidara gelseler, bunlarda dinlemi uğraşıcaklar, yokmu düzgün bir parti :W o zaman - bende desteklerdim heparı bu habeler bi ikileme girdim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek

koza ipek grubu gazetesinin yükselişe geçen bir parti için bunları yazması son derece normal..osman pamukoğlu ve partisine güvenimiz tamdır..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Bu habere şu yorumlar yapılır:

-Osman Paşa, Paşadır. Bu ülkede kimse paşalara dokunamaz!! Sağ kolu masonun allahı bile olsa var bir bildiği!

Ama halkın verdiği cevap ise miting alanlarında:

http://www.ensonhaber.com/images/other/pamukoglu.jpg

Yine de sonuçta Paşa olmuş. Sonsuz saygı duyarım.. Ancak ben Osman Paşanın siyasi konulara karışmamasını istiyorum açıkçası.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Erkek

Fethullahın Medyası bangır bangır yalan yanlış şu paşa bunu yaptı şu paşa bunu yaptı diye  milletine bu paşaları soğutursa tabi ki inslar biraz da olsa temkinli yaklaşacak  halkta bir paşa korkusu aldıı başını gidiyor fethullahın medyası ve yardakçı insanlar millete paşaları iyice öcü gibi gösteriyor bilmiyorlarki onların kalorifer dibinde götlerini sıcak tutyorlarsa bugün o tu kaka ettikleri paşalara borçlular Türk silahlı Kuvvetlerine borçlular bu millet bir anda nasıl böyle nankör leşiyor nasıl anlam veremiyorum şimdide mason boku çıktı zaten ülkeye kim genel kurmay başkanı olduysa ne hikmetse hepsine mason dendi vay anasını satayım yaa

Sayın Pamukoğluna gelince onu sosyal demokrat Atatürkçü bir partinin kabinesinde milli savunma bakanı olarak görmek istediğimi her daim söylerim  yeni bir parti bir işe yaramayacak buna emin olun

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

ulan osman pamukoğlunun bidahaki mitingi ne zamansa haberleşip tahribat buluşup gidek.. destekleyelim paşamızı bu ülkeye paşa gerek demokrasi değil. demokrasi varda noluyo amk... yumrugu masaya vuracak  bi lider lazım...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

iMPaLa bunu yazdı:
    -----------------------------

koza ipek grubu gazetesinin yükselişe geçen bir parti için bunları yazması son derece normal..osman pamukoğlu ve partisine güvenimiz tamdır..

Hocam s.ktir et gazeteyi.

Lions'un amacını hizmetini ne b.k olduğunu bütün halk biliyor: http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=lions

Bu da elemanın cv'si:

http://www.bahadirozgun.com/?act=detail&id=45&title=oZGEcMisiM

http://img705.imageshack.us/img705/4914/14491341.jpg

İlginç bir milletiz vesselam. Halen Atatürk'ü iğrenç işleri için kullanan insanlara teşekkür ediyoruz. Bknz. Bahadır Bey :)

Ben bunu osmanlının son dönemindeki yobazlara benzetiyorum. Bir takke+Tesbih+Salavat bütün insanlar o adama peygamber gözüyle bakar arkasından gider. Şimdi de bir adam Atatürk'ü seviyorum deyince herkes onun peşine takılır. Bu adam gerçekten Atatürk'ü seviyor mu? Araştırın arkadaşlar.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Erkek

ReDsEa bunu yazdı:

ulan osman pamukoğlunun bidahaki mitingi ne zamansa haberleşip tahribat buluşup gidek.. destekleyelim paşamızı bu ülkeye paşa gerek demokrasi değil. demokrasi varda noluyo amk... yumrugu masaya vuracak  bi lider lazım...

Hocam meclise Paşa olarak girmeyecek kenan evren gibi bu kadar korkmayın siysi parti lideri olarak girecek girerse şayet paşalığı geçmişte kaldı onun şuan yaptığı demokrasi dışı bir şey söylermisin

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek

iMPaLa bunu yazdı:

abı yazılan yalan mı dogrumu demıyosun da nıye yazdı der gıbı koza bılmem ne bılmem ne

http://www.hakveesitlik.org.tr/baskanlik-divani.php

http://www.bahadirozgun.com/?act=detail&id=45&title=oZGEcMisiM

olayın saglamasını yap sonra gazeteye camur atarsın :D

parti benım umrumda degıl nasıl sa oy vermıyecegım bır partı, karalamak ıstemem ama hakkaten ne ısın var senın masonlarla

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

Klasik ince bıyık taktiklerinden biri.Allahları taayyip,şeyhlerin önünde secdeye varıp göt maşraplarında ki suyu zem zem niyetine içerken onun bunun adını kirletmek için propaganda yapmaya başlamışlar bile.Adam olsalar kendilerine bakarlar.Lions yuhdide,taliban büyük kurtarıcımı ? Geçsinler bunları,nur cemaati,feto hareketi masonlardan çok daha büyük zarar vermiştir bu ülkeye.Sırf inat,o adam lionsun kurucusu olduğu için bile oy verilebilir o partiye.Yıllarca kafa ütülediler.Yahudiler söyle böyle vs.Bir korku bir günah keçişi yaratıp koyun sürülerini uyuttular.Devamlı yarattıkları yahudi imajı üzerinden propganada ürettiler.Bunun bir benzerini avrupada görüyoruz.Onlarda aynı yahudilere yapılan propagandanın bir benzerini bize karşı yapıp ülkelerinde politika üretiyorlar.Halkın ağzından salyası akarken yolsuzluğun bini bir para.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Blackjack bunu yazdı:

Şu an ki konuyu tayyibe getirmen çok düşündürücü gerçekten... Objektif , sağlıklı ve doğru düşünmediğimizin göstergesi.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UCANTENEKE
    UCANTENEKE's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:

Bu habere şu yorumlar yapılır:

-Osman Paşa, Paşadır. Bu ülkede kimse paşalara dokunamaz!! Sağ kolu masonun allahı bile olsa var bir bildiği!

Ama halkın verdiği cevap ise miting alanlarında:

http://www.ensonhaber.com/images/other/pamukoglu.jpg

Yine de sonuçta Paşa olmuş. Sonsuz saygı duyarım.. Ancak ben Osman Paşanın siyasi konulara karışmamasını istiyorum açıkçası.

bura menim özüm bura menim toprağım. nevşehir burası sağda telekom nar arkamızda ise nevşehirin en işlek caddesi.sag tarafta 200 mt ilerde de bizim ev var gidiyim artık topraklarıma nası duygulandım

Toplam Hit: 1606 Toplam Mesaj: 17