folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Öss"Ye Hazırlanan Arkadaslar...

Öss"Ye Hazırlanan Arkadaslar...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    sitede hazırlanan ark.lar vardır kesin.Sistem deişti hersey bombok oldu.Sizler hangi bölüm hangi üni istiosunuz.Fikirlerinizi söleyin paylasalım fikir edinelim sizce bu sene puanlar düşermi?
    bu arada tahmini puan hesaplamak isteyenler:

http://www.hayatimizsinav.net/index.php?sayfa=puan_hes

Amphetamine Logic.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    yazık günah bu gençliğe,türev integral ile kafa mikiyorlar.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RedKit
    RedKit's avatar
    Erkek
    seneye gircem ama ankara üniversitesi siyasal bilimler kamu yönetimine girmek için deli gibi sıkıom

her horoz kendi çöplüğünde denizli horozu her yerde öter
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    sıctık antikky kardeş :)
    bizim antalya 1.si EAdan 276 aldı (2.bölüm) 80 eleman gs üni hukuk istio ve 80 eklesek 356 yapar.GS hukuk 364 antalya gibi össnin en basarılı ilinde durum böle...düsünün daha bunun doğusu var...
    2.bölümden 330a falan erisen sayısı dersanelerde parmakla gösterilio ki boaziçi 380 :))

Amphetamine Logic.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Gs de hukukmu okunur a.k hocam bide ben böle en başarılı adamların çok bilirim bok gibi apışıp kalırlar sınıfın en piçleri bi bok olamaz lan bu denenler bakmışsın onun bunun eline vermiş sınavda eli ayağı titrer,terler anim allah insanın.ankara hukuk rulz

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    valla hacı EA'da şöle garanti meslek olarak bi hukuk var oda selcuk bile 330.
    9 eylül gibi yerin iktisatı falan 312 hukuklar ucmus hocam

Amphetamine Logic.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    Kendi bölümüm sayısal; türkçe 1, sosyal 1, matematik 1, fen 1, matematik 2 ve fen ikiden 30'ar sorudan 20'şer net yapsam ( !! doğru değil NET..!! ) yani 180 sorudan toplam 140 NET yapsam bi yere gidemiyorum, olmazda hayal kuralım, türkiye birincisi olsam bi yere giderim belki ama istediğim yere gidemem niye orta öğretim siq gibi.. haa bazı arkadaşlar diyebilir orta öğretimini yüksek tutsaydın zamanında diye.. Tutamadım işte mina kyimm gelin dar ağacında sallandırın... Olmadı geriye Tek seçenek kalıyo özel üniversite..!! sömürsünler bakalım nereye kadar.. Sisteminin de eğitiminde de mina kyimm, önce sistemle öğrenci eziliyo, zikiliyo sonra da zikilen EziK öğrenci görüyonuz milleti, birbirini bıçaklıyo, bilmem ne yapıyor.. Bu da eğitimden kaynaklanıyo olsa gerek.. Nerde disiplin mina kyimm önceden oluyosa da en azından göz önünde olmuyodu, topluma sıçramıyodu... Milli eğitiminde, adalet bakanlılığınında taa.. Daha dün kısa dönem astsubay olarakk görev yapan bi astsubay okulda kurs veriyo öğretmen olarak ve bi servisçi ve yanındaki bi-iki O.Ç sırf baktığı için adama laf attı kavga çıktı.. Adam ikisine birden girdi diğeri arabadan beybol sopası gibi bi sopa aldı geliyodu ki bi tanesi iki el yere ateş edip ortadan kayboldular.. Plakadan buldular, zaten aynı okulun servis şöförü biri, diğerlerini buldular. Bize ne denirdi askerin bir düğmesini koparırsan, dötünden kan alırlar adamın.. Ama öle olmadı, yakaladılar ifadesini alıp bıraktılar... Biz de diyoduk servis hattını veya arabbasını elinden alırlar, diğerlerinin zaten sicil'ide bozuk olduğu için içeri atarlar... falan filan.. Bunlar okulun önünde oluyo... o kurşun birine rastgelse... Düşünün birinizin kardeşi veya bacısı yada anası-babası, sevdiği yoldan geçerken ciğeri beş para etmez birinin elindeki tabancadan çıkan kurşunla oracıkta ölsün veya sakat kalsın.. Ne hissedersiniz..Sadece bi gözünüzde canlandırın.. Nitekim haberlerde her gün örnekleri gösteriliyor... Belimde bıçağım yada silahım olmadan sokağa çıkınca kendimi çıplak ve hedef olarak hissediyorum.. Allah kullanmaya mecbur etmesin.. KApkaç, hırsızlık, bu aralar yine hortlayan ORGAn mafyaSı..Bi Sevdiğinizin içinin boşaltılıp, çöplüğe atılsa ne hissederdiniz.. Mezara nasıl koyardınızz.. uyuşturucunun etkisi ile taciz, tecavüz.. Masumlar korkusundan sokağa çıkmaya çekinirken suçlular her zaman bizden daha özgür.. Böyle güvensizlik ortamında varsa bi özgürlük o özgürlüğünde mina kyimm, Bunun için adaletin yada sahibinin mina kyim... Bu artık bi milli sorun oldu ve yaradır mürid kardeşlerim.. Nasıl vatan tehlikeye girse seferberlik ilan ediliyosa, bu durumda da örgütlenmek gerek, tepki vermek, tavır koymak lazım.. Ziktiğim bütün bakanların yüzü gülüyo.. Bi adamın bi davası varsa gözüne uyku girmezmiş ama bizim bakanlar ewde uykusunu tam alamadıkları yada yarı bıraktıkları için nerde bi koltuk görse horlamaya başlıyor... ve o sırada konuşma yapacak veya derdini anlatacak olan adamda günlerdir bakanın karşına çıkacağı için hazırlık yapıyodur... Bakanda allah bilir rüyasında kimle çiçek suluyo o sırada... Yurdumun misağfirsever ve cana yakın anaları artık agreif ve depreşik diye alt yaı geçiyor ana haber bültenleri niye çünkü ana yüreği dışarıda ki yavrusunun bekliyor bilinmezlik için ya başına bişi gelir endşesi ile..!!haa bazı arkadaşlar diyebilir orta öğretimini yüksek tutsaydın zamanında diye.. 100-200 Orospu Çocuğu haricinde kim insan standartlarında, başı ağrımadan para kazanıyor, yada kaç bin kişi yokluk sınırının üstünde çalışmasına rağmen.. İşsizleri de saldım çayıra otlana.. Bu ülkeyi bu duruma getirenlerin canını Azrail.. zerre zerre Acındırarak alsın, her günü zehir olsun, ölmesin sürünsünn.. çaresizlikten doğan bi teklifim var madem şimdilik bişi yapamıyoruz.. ülkenin geleceği için dua, bu duruma getirenlere ise beddua edelim, ahtımızı verelimm.. yanii dünyanın adaleti bu kadarmışş, İlahi adalete sığınalım...

Müridler konuyu nerden nereye getirdim, rastgele karışık düzensiz ve hızlı bi şekilde yazdımm ama o kadar dolmuşum demek ki..!! Sıktıysa kusura bakmayın.. Çok karıştırmışsam olayları, anlaşılmıyosa Adminler siler zaten anında, ama biraz olsun bişiler anlaşılıyosa bırakın kalsın.. SaYGıLaR mina kyimm...

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cracked
    cracked's avatar
    Erkek
    Noel_baba bunu yazdı;

Masumlar korkusundan sokağa çıkmaya çekinirken suçlular bizden daha özgür.. Böyle güvensizlik ortamında varsa bi özgürlük o özgürlüğünde mina kyimm, Bunun için de adaletin yada sahibinin mina kyim... Bu artık bi milli sorun oldu ve yaradır mürid kardeşlerim.. Nasıl vatan tehlikeye girse seferberlik ilan ediliyosa, bu durumda da örgütlenmek gerek, tepki vermek, tavır koymak lazım...

Özellikle yazının burasını çekip çıkarttım, ama bunu yaparken konunun aktiflikten çıkmaması, kaybolmaması için yaptım biraz... Açık Açık konu ismiyle bunları yazdığımız zaman hiti yerin dibine giriyodu zaman zaman.. Belki bu konunun altında ve ilişkili olarak hiti artar, okuyanı çokk olur..

böyle gelmiş.!!. BöYLe GiDeMeZ ( tek NOkta )
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek
    seneye gircem bnde. Bulgaristan'a gitcm.Makine, inşaat veya bilgisayar mühendisliği istiyorum:)

imza
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    armagedon
    armagedon's avatar
    Erkek
    Noel Baba Fena Döktün İçini..Okusun Yetkililer Görsünler Gencliğin Halini..A.q. bitirince Ne Bok Olacaksa..

İnsan Gibi Yaşa...Adam Gibi öL..! Ekmeğini Böl.. Vatanını Böldürme..!!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    Ne olacak be armegedon, annelere biri seni sorunca, üniversitede okudu, kendisi şimdilik boş işlerle uğraşıyoo..amaa... diyecek

Ama yine de okumalı arkadaşım, cahil kalmamalı, ilerlemeye çalışmalı, kültür ve ilim gençliğimizi kurtarır belki, en azından sokaklardan alır, gözünü açar... Hem belki ilerde iş bile bulursun.. :( Allahtan umut kesilmez... SaYGıLaR mina kyimm...

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
Toplam Hit: 2179 Toplam Mesaj: 20