folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Otomatik Araba Öneriniz ? | 40Bin TL Civarı

Otomatik Araba Öneriniz ? | 40Bin TL Civarı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Merhaba mürid(e)ler, 40Bin tl civarında ama 40 ı çok geçmeyecek şekilde güzel sağlam otomatik araba arıyorum. Daha çok arabanın güvenliği ön planda benim için. Savrulmayacak ağır oturaklı birşey olsun ama güzel de olsun falan.

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

ağır oturaklı dersen eski model yüksek km olur ucan teneke olur dersen daha modelli ve az km li bulunur :)

destination@tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

şimdi sınıf söylememişsin. o önemli. 2013 sonrası yeni kasa fiestalar var. powershift şanzıman. 2013lerin bazıları eski şanzıman onları önermem. 40-45 arası bulunuyor. en temizi onlar. i20ler çok yakıyor. dizel bu yaşlarda yok maalesef. daha aşağı fiyatta maalesef düzgün bi araba yok. ya yaşı düşecek ya manueli seçeceksin. senin aradığın araç tipi ne?

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

Hocam kesinlikle tam otomatik al.

İnsanlar yarı otomatik arabaya otomatik araba diyor.

Ben Honda Civic Hackback istiyordum ama yarı otomatik olduğu için almak istemiyorum. 

Nautilus tarafından 06/Tem/17 09:49 tarihinde düzenlenmiştir

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

neden otomatik hocam ? 

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

Yeni konu açacaktım ama seninkini baltamadan belki araç arayan olur biraz daha yüksek fiyat bandında

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-sahibinden-19bin-kmde-en-cok-satilan-kirmizi-renkli-aile-araci-456785057/detay/

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Hocam aracı nerede kullanacaksın ?

Ben 2011 de aldığımız i 20 yi satıp yine 2017 model  i 20 active aldım. İkisi de otomatik vites ve istanbul içi çok memnunum. O fiyata temiz güzel bir i20 bulabilirsin.

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

neden otomatik hocam ? 

Arkadaş çamaşırı elde değil, makine de yıkamak istiyor :)

Son 2 seneye yakındır Golf Plus DSG kullanıyorum. Yemin ediyorum harika bi duygu otomatik vites. Tabiki Porsche'nin PDK'sı ile ya da BMW'nin ZF-8 şanzımanları ile kıyaslanmaz ama DSG'de kullanışlı bir sistem. Renault'nun da kullandığı EDC'nin de iyi olduğunu duydum. Keza CVT ile memnun olanda var epey. Powershift ve Easytronic'ten uzak durulması gerektiğini çevremdekileri kullanıcılardan duyuyorum hep. Birde DSG hakkında çok fazla olumsuz yoruma denk geliyorum. Bir sebebi çok fazla üretim olması. Tabiki 5/5 değil. Ama otomatik vitesin nasıl kullanılması gerektiğini bilmek gerek. Hassas davranılmalı. Sana önerim tork konvertörlü tam otomatik alman ama bu bütçede bulunur mu bilmiyorum.

Florenzi tarafından 06/Tem/17 10:50 tarihinde düzenlenmiştir

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cann
    cann's avatar
    Erkek

Volvo S80. Birazcık fazlaca yakar ama  bir daha başka arabaya binmezsin bile. 

Yazana zahmet vermeyen yazı okuyana lezzet vermez...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo
    Prometheus bunu yazdı

şimdi sınıf söylememişsin. o önemli. 2013 sonrası yeni kasa fiestalar var. powershift şanzıman. 2013lerin bazıları eski şanzıman onları önermem. 40-45 arası bulunuyor. en temizi onlar. i20ler çok yakıyor. dizel bu yaşlarda yok maalesef. daha aşağı fiyatta maalesef düzgün bi araba yok. ya yaşı düşecek ya manueli seçeceksin. senin aradığın araç tipi ne?

Alma alma powershift fiesta alma aldirtma. Bak beni dinle alma 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pawlow
    Pawlow's avatar
    Erkek

Suzuki swift 2012-2016 arasi kasa al korkma ben yil basinda sifir aldim yakit ekonomisi yol tutusu olarak cok memnunum. Ayrica tam otomatik sanziman ve atmosferik 1.2lt ile 94hp motorda iyi is yapiyor aracta. 1.6turbo dizel gibi performans beklememek lazim fakat yol tutus konusunda focus civic gibi araclarla yarisir. Megane egea hesaba katma bile

Toplam Hit: 5469 Toplam Mesaj: 43
araba araba otomatik çok para güzel