folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Otomatik Araba Öneriniz ? | 40Bin TL Civarı

Otomatik Araba Öneriniz ? | 40Bin TL Civarı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

Mitsubishi Lancer veya Mazda 3 önerir misiniz?

arbeit macht frei
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

neden otomatik hocam ? 

İstanbul'da iş çıkışı köprü trafiğinde dur-kalk yapmaktan ayak bileğine kramp girince anlarsın hocam. :)

mkyb tarafından 06/Tem/17 21:21 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    xylgn_ bunu yazdı

chery tiggo jeep al hocam hic kasma parcasida ucuz

hocam fiyatı ve özellikleri çok iyi,

Piyasası az olduğu için mi fiyatı düşük acaba

Almayı düşünmeye başladım.

Kullanmış mışdınız

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

VW polo

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    K4R4B4S4N
    K4R4B4S4N's avatar
    Erkek

Hocam arabalardan cok anladigim soylenemez ama iki şeyi çok iyi biliyorum.

1 istanbuldaysan kesinlikle sorun cikartmayan bir şanziman yani otomatik al.

2-çok gezmeyecegim diyorsan benzin de dusun ama lpg taktirma avm falan park sorun olur heryerde .

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    essan bunu yazdı

VW polo

40bin liraya otomatik polo 2000 model mi alsın?

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Bende bmw 3.20d var, yari otomatik. Tam otomatiklerin neyi farklı?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Selam hocam. Simdi sana uzun suredir benzer fiyat araliginda otomatik arac aramis ve yeni almis biri olarak edindigim izlenimleri aktarayim

Benim kriterlerim maks 39bin tl, hatcback, maks 60bin km ve fazla boya degisen olmayan bir aracti.

Baslarda tam otomatik ya da yari otomatik ayrimi dusunmedin o sebeple:

Punto evo 1.4 yariotomatik

Corsa 1.4 tam otomatik

Jazz 1.4 yari otomatik (cvt aslinda yari otomatik dense de bence yari otomatik sayilmaz)

Polo 1.4 dgs ( yari ya da tam hangisi emin degilim)

Bu araclara odaklandim. Sonradan i20 1.4 tam otomatiklere bakinca biraz daha onlara yoneldim cunku teyzemde 1.4 tam otomatik getz vardi. Sansiman sorunsuz hic sikinti cikarmadi, baskalarindan da benzer seyler duydum..

Punto nun sanzimani robotik, sorun cikardigini okudum, polo ve corsa , jazz bide keseme gore bulamadim, i20 da karar kildim hem sorunsuz sanzimani hem de donanim olarak bos degil. Digerlerine bakiyorum arka camlar elle acip kapaniyor, aynalar icerden kontrollu falan. O kadar para vericem bir de bos araba almam diyordum

En son hyundai i20 2010 select modeli denk geldi. 65bin de. Sadece bagaj degisik. 2500tl hasar kayitli. Gerisi hatasiz boyasiz. 38.250tl den anlastik. Uzerinde zavoli tup de var. 2500tl simdi taktirmaya kalksam... uzun yolda 23 kurus falan yakiyor. Klima falan da hep acikti.120 yi fazla gecmemistim. Sehir ici tam hesaplamadim ama 30 kurusu gecmez tahminimce. 

Ben kesinlikle tavsiye ederim. Sonucta b segmenti kisa kasa bir arac. Atiyorum bir handa civic gibi degil. En cok begendigim saft cikintisi olmamasi. Arka koltuk ortasinda ayak koydugun yerdeki cikintidan bahsediyorum. Onceden megane 2 kullaniyordum sedan kasa. Genis rahatti. Buna gecince biraz hissettik daha kucuk bir kasayi ama ben surucu olarak daha az yoruluyorum acikcasi. Bir de araca acayip seri . Duz yolda sokak arasinda falan gaza dokunmaya gelmiyor. Vites gecisleri gayet yumusak. 

Benim onceligim km dusuk olmasi ve bos paket olmamasiydi. Bir eksigi hiz sabitleme yok ya bi de o olsa tadindan yenmez yani :)

İmzalamazsam ne olcak?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    essan bunu yazdı

VW polo

40bin liraya otomatik polo 2000 model mi alsın?

2014-2015 1.2 tsi comfortline DSG alabilir. uzun yol ve dizel olacaksa o zaman model biraz daha düşecek..

essan tarafından 06/Tem/17 23:27 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo
    THT2005 bunu yazdı

Otomatik , yarı otomatik , tam otomatik , triptonik falan filan... fiesta bak  bir tane benzinli otomatik cvt şanzıman..  çok eskiye gitme.. 

Yokyok  almayin fiesta:)

Toplam Hit: 5533 Toplam Mesaj: 43
araba araba otomatik çok para güzel