ÖTV İndirimi Gelir Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Aslında araç var ama müşterisine göre aracı veriyorlar. Honda bayisinde araç olduğu halde yok çektiklerini biliyorum. Piyasada talep fazla arz yok algısı yaratıldı iyice. Böylece kampanya fiyatından daha fazlaya satiyolar. Müşterisine göre daha ucuza alan da var. Megane joy 1.3 tce 165  binlik aracı 154 bine aldı bir abimiz sırf tanıdığı olduğu için mesala.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı

Aslında araç var ama müşterisine göre aracı veriyorlar. Honda bayisinde araç olduğu halde yok çektiklerini biliyorum. Piyasada talep fazla arz yok algısı yaratıldı iyice. Böylece kampanya fiyatından daha fazlaya satiyolar. Müşterisine göre daha ucuza alan da var. Megane joy 1.3 tce 165  binlik aracı 154 bine aldı bir abimiz sırf tanıdığı olduğu için mesala.

Renault larda oyak indirimi de yapılıyor, uygun fiyata alan tanıdıklar var.

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

bugün arkadaş ortamında bayağı araba muhabbeti geçti. anladığım kadarıyla millet kafayı yemiş. 2013 civic için 120-130k paradan bahsediyorlardı. sıfır bilmem hangi paket 180k satılıyordu.

herkes sıfıra yöneldi sanırım araba yetiştiremiyorlar her marka için 3-5 aya gün veriliyor geyikleri vardı. 

çok hakim değilim olaylara ama anlatılanlar doğruysa siksinler 2.el piyasasını.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mstfckmk58
    mstfckmk58's avatar
    Erkek

Ötv indirimi neden gelsin ki arz az talep çok fiyatlar uçuyor. Devlet gelirinden vazgeçmez mantık olarak.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samast
    samast's avatar
    Erkek

Alıntı:

Hayalini kurduğum arabayı para biriktirerek 3 seneye alıyordum.Artık 8 seneye alabiliyorum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Sıfır araba yok diyorlar ben 10 gün önce aldım şu an Ekim diyorlar o ara bana nasıl verdiler anlamadım şans güldü galiba

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mezantalac
    Mezantalac's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı

Ülkenin adı Türkiye ise. İşletme, iktisat, matematik ve mantık. Bunları unut. Kurala göre işlemez. Arz talep eğrisi yoktur. Talep azalınca ürün çoksa fiyat düşmez. Tersinde de fiyat düşmez. Kapitalizmi ve vergiyi çıkaranların bile gıpta ile baktıkları bir ülke. 

Ülkenin özeti :)

"Bundan yirmi yıl sonra, yapmadığın şeylerden,yaptıklarından daha fazla pişmanlık duyacaksın.Bu yüzden, halatlarını söküp at. Güvende olduğun limandan ayrıl. Yelkenlerini rüzgarla doldur. Araştır. Hayal et. Keşfet." (Mark Twain)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    Mezantalac bunu yazdı
    HanDSomE bunu yazdı

Ülkenin adı Türkiye ise. İşletme, iktisat, matematik ve mantık. Bunları unut. Kurala göre işlemez. Arz talep eğrisi yoktur. Talep azalınca ürün çoksa fiyat düşmez. Tersinde de fiyat düşmez. Kapitalizmi ve vergiyi çıkaranların bile gıpta ile baktıkları bir ülke. 

Ülkenin özeti :)

Çok doğru, yarın ev kredi fazileri yükseldiğinde ev fiyatları düşecek diyenlere bakmayın, kimse yazdığı fiyatın altına inmeyecek. 
    Ben bu ülkede ucuzlayan bi hiç şey görmedim.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    HanDSomE bunu yazdı

:)))) Keynes philips görseydi. O egrileri bosa cizdim derdi...

Ekside cok tartisildi bu ÖTV. Adamin biri kac yillik galericiyim otv gelsin meydanda aniririm dedi.  Bir baskasi  da unlu bir marka saticisiymis daha buyuk riskler aldi iddaya girerken :) 

ÖTV indirimi gelmeyecegine ikna oldum. :)))

futurist tarafından 05/Tem/20 10:28 tarihinde düzenlenmiştir

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Gelmez arkadaşlar bunun onlarca sebebi var GELMEZZZ

Toplam Hit: 3611 Toplam Mesaj: 33
indirim sıfır araç ötv mtv