folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Oyumu Vereceğim Parti...Mini Anket Hak.

Oyumu Vereceğim Parti...Mini Anket Hak.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek

mataramasuko bunu yazdı:
    -----------------------------

iMPaLa bunu yazdı:

Listede hepar neden diğer parti olarak geçiyor anlamadım..inanıyorum ki tahribatta hepara sempati duyan müritler bdpye sempati duyanlardan daha fazladır..bu konunun yöneticiler tarafından dikate alınmasını istiyorum..medya heparı saklarken bir de tahribat saklamasın..

mersin de 50 kişilik dev miting :) 

bu yüzden olmasın sakın?

http://www.haberturk.com/gundem/haber/624080-pamukoglu-mersinde-soke-oldu

oku araştır sonra yorum yap bence!..mersindeki miting iptal olmustu daha sonra osman pamukoğlu bulunan kalabalığa hitaben konusma yaptı..yandaş medya da bunu farklı haber yaptılar..yiğit bulutun başını çektiği haberturkten ne beklersin..her ne kadar gizleselerde olumsuz gosterselerde bilinçli kesim heparın ne olduğunu osman pamukoğlunun kim olduğunu biliyor..bu ülkeyi Türklerin yönetme zamanı gelmiştir..ayık olun araştırın biraz

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

Bende HAS Parti ve Saadet Partisini isterim

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

olmayacak duaya amin diyerek , olacak duaları da heba etmeyin derim. osman paşa iyi hoş , kalbimiz onunla beraber ama siyaset "ben böyle düşünüyom - sen öyle düşünüyon"  , falancılar felancılar işi değildir. 

bir siyasi parti ideoloji kadar toplumsal dinamiklerinde üstüne oturur yani arkasında belli bir güç çevresini alır, bir sermaye grubunu, bir medya grubunu en azından toplumun ortak özelliği taşıyan bir kısmını ki osman paşada bunların hiçbiri ne yazıkki yok. 

türkiye de siyasi partiler aralarında iş alanı olarak ayrılmamışlar yani abd deki gibi petrolcüler ve silahçılar cumhruiyetçi,  nasacılar ve IT ciler demokrat gibi sektörel bazda değil ama bu akp , chp ve mhp nin arkasında kendilerine göre bir sektörel güç, sermaye odağı yok da demek değildir. En azından bdp gibi toplumun kendini X olarak nitelendiren kesiminden oy alıyorlar (arkalarındaki parasal gücünde nerden geldiği malum ya ) denebilri.

bu hiç bişi olamıyorsan "soğanbaşı" ol mantığı yüzünden ülke nice değerli siyasetçi olabilecek hatta arkasında gerçek bir siyasi güç olduğunda devlet adamı olabilecek değerini kaybetti ki osman paşada inatla buraya doğru gidiyor. siyaset dünyayı değiştirecek fikrin olması değil , onu uygulayabilecek gücünün olması durumudur biryerde bunu idrak edemiyorsan ztn hiç uğraşma ... 

haydar baş'tan tutda,doğu perinçek,abdülatif şener,muhsin yazıcıoğlu,cem boyner ... siyasi fikri ne olursa olsun boş adamlarmıydı yani meclise taşıdıkları büyükbaşlar yanında bir bakan hatta başbakan olamayacak ,proje üretemeyecek fikir geliştiremeyecek adamlarmıydı ? ama siyaset çöplüğüne gömdüler kendilerini biri çıkıpda işte bu ülkede belli ana yollar var sen kendine yol açamassın kafana göre deseydi ?

osman paşa böyle bir durumda bir savunma bakanı, bir dışişleri bakanı olamayacak adammıdır anadolu kartalı olup uçmaya çalışmak yerine. 

Böyle heba edilen oylar, heba edilecek siyasi çabalar sadece ampülcü zübük siyasetlerin yükselmesine partilerin içindeki çapsız kadroların görev almasına yarıyor. 

not : evet hasparti ve saadeath de eklensin belki ampülün oranı biraz düşer 

herşeyin bir şeyi vardır
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Walla o anketi ben guncel konu diye koydum siyasetten hic anlamam onun için bildiklerimi yazdım hatta heparı ilk defa duydum tv falan izlemeyen bir adamimdir=)

ama su saatten sonra koyarsam olayın bilimselligine ters olur oranlama falan sapar sonuclardaki

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek
    Mini Anket
    Oyumu vereceğim parti...
    AKP
    20%
    CHP
    33%
    MHP
    13%
    BDP
    2%
    Diğer
    11%
    Kim ugraşır oy vermekle
    15%
    Liseliyim henüz oy veremiyorum
    6%
    Toplam oy: 416
    Eski Anketler

Kim lan bu bdpye oy verenler topunuzun amk sizin.Yakacağım hepinizi yakacağım

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Bana göre

Hepar

Cumhuriyet Güçbirliği

Refah Partisi

listeye eklenmeli.

"bea"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

tosun bunu yazdı:

Mini Anket
    Oyumu vereceğim parti...
    AKP
    20%
    CHP
    33%
    MHP
    13%
    BDP
    2%
    Diğer
    11%
    Kim ugraşır oy vermekle
    15%
    Liseliyim henüz oy veremiyorum
    6%
    Toplam oy: 416
    Eski Anketler

Kim lan bu bdpye oy verenler topunuzun amk sizin.Yakacağım hepinizi yakacağım

uvv sakin hocam . benim bildiğim bu site her türlü insan var . şaşırmamak gerek. her ne kadar  hoşumuza gitmesede

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alli
    alli's avatar
    Erkek

Tahribat'ta AKP'yi korkutan anket

Sadece tahribat üyelerinin katılabildiği ve sadece bir kez oy verebildiği ankette Şu ana kadar verilen oylara göre Türkiye genelinde Cumhuriyet Halk Partis (CHP), yüzde 33 ile birinci sırada görünüyor. Yüzde 20 ile Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) listenin ikinci sırasında. Üçüncü sırada ise yüzde 11 ile Milliyetçi Hareket Partisi yer alıyor.

Boş , kararsız ve liseliyim henüz oy veremiyorumların toplamı Türkiye geneli için yüzde 21 olurken, BDP'ye oy verenlerin oranı yüzde 2. Seçime katılacak diğer partiler ve bağımsız oyların toplamı ise yüzde 11. 

Yüzlerce kişinin oy kullandığı anket halen sürmekte.

https://i.imgur.com/lCgZ0V0.jpg
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

alli bunu yazdı:

Tahribat'ta AKP'yi korkutan anket

Sadece tahribat üyelerinin katılabildiği ve sadece bir kez oy verebildiği ankette Şu ana kadar verilen oylara göre Türkiye genelinde Cumhuriyet Halk Partis (CHP), yüzde 33 ile birinci sırada görünüyor. Yüzde 20 ile Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) listenin ikinci sırasında. Üçüncü sırada ise yüzde 11 ile Milliyetçi Hareket Partisi yer alıyor.

Boş , kararsız ve liseliyim henüz oy veremiyorumların toplamı Türkiye geneli için yüzde 21 olurken, BDP'ye oy verenlerin oranı yüzde 2. Seçime katılacak diğer partiler ve bağımsız oyların toplamı ise yüzde 11. 

Yüzlerce kişinin oy kullandığı anket halen sürmekte.

güzel oldu :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

mataramasuko bunu yazdı:

iMPaLa bunu yazdı:

Listede hepar neden diğer parti olarak geçiyor anlamadım..inanıyorum ki tahribatta hepara sempati duyan müritler bdpye sempati duyanlardan daha fazladır..bu konunun yöneticiler tarafından dikate alınmasını istiyorum..medya heparı saklarken bir de tahribat saklamasın..

mersin de 50 kişilik dev miting :) 

bu yüzden olmasın sakın?

http://www.haberturk.com/gundem/haber/624080-pamukoglu-mersinde-soke-oldu

Mersin heparda arkadaşlarım var. Paşa mitingi iptal etmesine rağmen bilgilendirilmemişler.. Meydanda az sayılacak kadar insan varmış zaten. 30-40 arabaylada konvoy yapmışlar.. Hepar iyi bir parti değil. Osman Paşa'da iyi bir siyasetçi değil.

Fakat Osman Paşa bir kahraman.

...
Toplam Hit: 13074 Toplam Mesaj: 95