folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Oyunun Simgesine Tıklıyorum Açılmıyor Neden?

Oyunun Simgesine Tıklıyorum Açılmıyor Neden?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Adamin agzina sictiniz lan actigina pisman oldu :D bi oneride benden Anakarti alkollu suya yatir sonra firinda kurut ve tinerli firca ile fircala

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek

oku üfle 2 gün sağa 2 gün sola  yat düzelir

Merhabaaaaa
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek

bu yazıyı bir yere bilmem kaç kere yapıştır şeysinden gibi bir konu olmuş : )

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SARI
    SARI's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Doktor bu ne ???

Ban Sebebi : Molrada Haarket Eiğtti için Bdnlaanı... Türkçe öğretmenliği okuyan arkadaşım sana ders verebilir admin arkadaş :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek

Hocam konudaki cevaplari okurken yerelere yattim :D Ilk mesaj zaten ayri bisey kac kere okudum onu :D

@lostgun nickli arkadasa kolay gelsin :) Hocam problemi daha ayrintili yazarsan eminim herkes yardimci olacaktir. Ama bu kadar kisa sekilde yazman hatta proplemi yazmaman epey gulunc olmus. Kolay gelsin :D

Sistemi de kapattım ama PHP konusunda hala yardımcı olurum // Boş gezenin boş kalfası - Öğrenci - YTÜ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek

Caliber bunu yazdı:
    -----------------------------

Aman ne komik ya! Bilmemek ayıp değildir demişler, arkadaş; biz de öğrenelim demiş anasını satayım bilmediğini söylese de adamla dalga geçmekten nefes bile almıyorsunuz neredeyse. Siz sanki ebeniz doğurtmadan önce bilgisayar kullanıyordunuz. Her konu geyiğe kaymasa olmaz ha illaki kayacak illaki...

Hoca dur hele bir soluklan. Bilmediği için yazmadı kimse bu mesajları, dikkat edersen hiçbir ipucu vermeden çözüm üretilmesini istediği için yazıldı, malum müneccim değil burada kimse. :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Geenmeboo
    Geenmeboo's avatar
    Erkek

NigraSilva bunu yazdı:

Caliber bunu yazdı:

Aman ne komik ya! Bilmemek ayıp değildir demişler, arkadaş; biz de öğrenelim demiş anasını satayım bilmediğini söylese de adamla dalga geçmekten nefes bile almıyorsunuz neredeyse. Siz sanki ebeniz doğurtmadan önce bilgisayar kullanıyordunuz. Her konu geyiğe kaymasa olmaz ha illaki kayacak illaki...

Hoca dur hele bir soluklan. Bilmediği için yazmadı kimse bu mesajları, dikkat edersen hiçbir ipucu vermeden çözüm üretilmesini istediği için yazıldı, malum müneccim değil burada kimse. :D

ben dicektim bunu da arkadaş söylemiş. Bul bakalım elindeki verilerle sorun neymiş?

NEDEN? (soru olarak)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Kasanın elektrik fişini çıkar tak,

Tıklamadan önce bildiğin tüm sureleri oku öyle tıkla,

Çift tıklamayı dene,

Kasayı yan yatır öyle dene,

HDD yi çıkart başka pc ye tak orda açmayı dene,

Hiçbiri olmadı oyunu, nerden indirdiğini, çıkan hatayı yaz ona göre daha sağlam çözümler bulalım ;)

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nazmanya
    nazmanya's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/Forum-Call-Of-Duty-Indirdim-Yardim-Codmw2a-Zodiacnl-Bu-Ne-Nasil-Kurucam-Oyunu-145703/

yazık la . oynasın gariban crackleyememiş

http://www.speedtest.net/result/926625321.png
Toplam Hit: 7257 Toplam Mesaj: 40