folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Oyunuzu Kime Vereceksiniz? - Tbt Anketi

Oyunuzu Kime Vereceksiniz? - Tbt Anketi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmike
    ahmike's avatar
    Erkek

AntiGerilla bunu yazdı:
    -----------------------------

EDİT: Resmi değiştirdim...

http://photos-c.ll.facebook.com/photos-ll-snc1/v2578/2/21/1131576850/n1131576850_323994_5339220.jpg http://photos-d.ll.facebook.com/photos-ll-snc1/v2578/2/21/1131576850/n1131576850_323995_2084809.jpg

SONUNA KADAR AKP, SONUNA KADAR ATATÜRK, SONUNA KADAR İSLAM!

Katılıyorum.

Sessiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omerali
    omerali's avatar
    Erkek
    vay be tahribatta bile bu kadar akpli varsa...yazık ya
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek

Uşak -- Herzamanki Gibi        DSP

http://91.93.103.35/haber/081204-013824-152997-M.jpg

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

omerali bunu yazdı:

Ne demek kardeşim burası CHP'lilerin takıldığı bir sitemi burada benimde eşim dostum var! 

Ne yani AKP'liyiz diye giremeyecekmiyiz? Ya da buraya girmek hatta bir siteyi sevmek siyasi bir simgemidir? Siz herşeyi böyle simge olarak gördüğünüz için bu ülke 60 yıl geriden devam ediyor!

Biraz kendinize gelin genel olarak almamak lazım ama bu ülke senin gibi kendini AKP'lilerden üstün gören AT GÖZLÜĞÜ GİYİMİŞ insanlar yüzünden geriliyor...

Ayrıca; başka birşey daha...

Şimdi sen kendini ATATÜRK'çü görüyosundur ben ise ŞERİATÇI ya da ANTİ-ATATÜRKÇÜ!

Hiç aslı yok AKP'LİYİM AKP'Yİ SEVİYORUM AMA SENDEN DAHA ATATÜRKÇÜYÜM SENDEN DAHA MİLLİYETÇİYİM...

Sen üniversite ya da lise yollarında karıya kıza laf atarken ben onların ülkemin vatandaşı oldukları için LAF ATAN İNSANLARI AĞZINI KIRIYORUM!

biraz kendiniz olun

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek
    omerali bunu yazdı:
    sana yazık farklı görüşlere kapalısın :D

Anladım işi, sanat Allah'ı aramakmış; Marifet bu, gerisi yalnız çelik-çomakmış...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Desiqner bunu yazdı:
    omerali bunu yazdı:

farklı görü$lere açık oldunuzda ne oldu :W

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omerali
    omerali's avatar
    Erkek

omerali bunu yazdı:

Ne demek kardeşim burası CHP'lilerin takıldığı bir sitemi burada benimde eşim dostum var! 

Ne yani AKP'liyiz diye giremeyecekmiyiz? Ya da buraya girmek hatta bir siteyi sevmek siyasi bir simgemidir? Siz herşeyi böyle simge olarak gördüğünüz için bu ülke 60 yıl geriden devam ediyor!

Biraz kendinize gelin genel olarak almamak lazım ama bu ülke senin gibi kendini AKP'lilerden üstün gören AT GÖZLÜĞÜ GİYİMİŞ insanlar yüzünden geriliyor...

Şimdi sen kendini ATATÜRK'çü görüyosundur ben ise ŞERİATÇI ya da ANTİ-ATATÜRKÇÜ!

Hiç aslı yok AKP'LİYİM AKP'Yİ SEVİYORUM AMA SENDEN DAHA ATATÜRKÇÜYÜM SENDEN DAHA MİLLİYETÇİYİM...

Sen üniversite ya da lise yollarında karıya kıza laf atarken ben onların ülkemin vatandaşı oldukları için LAF ATAN İNSANLARI AĞZINI KIRIYORUM!

biraz kendiniz olun

.....................

ya ben seni tanırım ne sen beni....nerden çıkardın bu fikirleri.....bu yazdıkların senin kendini nasıl gordugunle alakalı....

bu kadar milliyetçi birisi niye akp ye oy verir???? akp ye oy verip milliyetçiligi savunmak kadar saçma bişey varmı???

ayrıca ben chp liyim dedim mi???nerden çıkardın??? ayrıca sen o adamları dovmek yerine biraz kitap okusan Atatürkçülüğün akp ile alakasının olmadıgını anlardın...

bana demişsin ama   gözlüğü takan sensin.....hani demişşin ya atiçin olan.....

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omerali
    omerali's avatar
    Erkek

omerali bunu yazdı:

............

arkadaşım farklı görüşlere kapalı olan akp...biz o yüzden ona karşıyız zaten... 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    AntiGerilla bunu yazdı:

omerali bunu yazdı:

biraz kendiniz olun

ARkadaş buraya akpliler giremez diye birşey dememiş ama tabikide herkes birbirine saygı duymk zorunda.. Ama şu yazdıklarındn sonra ben sana saygı duymuyorum neden  biliyormusun..

Kimin simge olarak gördüğü ortada boşa atıp tutma.

Ayrıca BU ÜLKEYİ NERDEYSE 80 YILDIR SAĞ GÖRÜŞ YÖNETİYOR ÜLKE İLERİ GİTMEMİŞSE BU YÜZDEN GİTMEMİŞTİR. Sizin gibi yüzsüzlerinide görmedim.. Atatürk (ismet inönü) 80 yıl önce cumhuriyeti kurmuş o günden bugüne (soldan Erdal İnönü hariç kimse tek başına iktidar olmamış) hep sağ görüş yönetmiş.  1 gram ileri götürememişler bide bunun suçlusu SOL MU CHP Mİ? hadi ordan... 

Senin neci olduğun beni ilgilendirmiyor akpnin onca yolsuzluğunu yanlışlarını göremeyip onca satılan yerlere rağmen dış borç 2 katı artmasına rağmen körü körüne din iman ayağına ülkenin değerlerini ayaklar altına alanları (daha bir sürü şey)savunmanıda izah edemezsin..

Prof. ler okumuşlar neden hep soldan çıkıyor ? oyları neden hep sağ görüşş alıyor. Kömür atarak oyları kim nasıl topluyor düşünürsen çözersin.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

AKP lidir ne yapsa yeridir :F

$iddetle kınıyorum :T

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
Toplam Hit: 36286 Toplam Mesaj: 259