folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Oyunuzu Kime Vereceksiniz? - Tbt Anketi

Oyunuzu Kime Vereceksiniz? - Tbt Anketi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Felony
    Felony's avatar
    Erkek
    oy'umu mükerrer'e verecem :)))

Güçsüz halklar güçlü liderler çıkarır, güçlü halklarınsa lidere ihtiyacı yoktur. "Viva ZAPATA"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    berdush
    berdush's avatar
    Erkek

Felek Adamın A. qor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek
    AKP yi Seven Var Sevmeyen Var Lütfen Görüşlerinizi Kendinize Saklayın Kimse Partisine Laf Söylenmesini İstemez. Kimse AKP yi veya Başka Bir Partiyi Tutuyor Diye  O Kişiyi Suçlayamaz Ve Kınayamaz .

Nev-i Şahsına Münhasır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erenn
    erenn's avatar
    Erkek
    Oy fln yok kimseye !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

persian bunu yazdı:
    -----------------------------
    AntiGerilla bunu yazdı:

omerali bunu yazdı:
    vay be tahribatta bile bu kadar akpli varsa...yazık ya

Ne demek kardeşim burası CHP'lilerin takıldığı bir sitemi burada benimde eşim dostum var! 

Ne yani AKP'liyiz diye giremeyecekmiyiz? Ya da buraya girmek hatta bir siteyi sevmek siyasi bir simgemidir? Siz herşeyi böyle simge olarak gördüğünüz için bu ülke 60 yıl geriden devam ediyor!

Biraz kendinize gelin genel olarak almamak lazım ama bu ülke senin gibi kendini AKP'lilerden üstün gören AT GÖZLÜĞÜ GİYİMİŞ insanlar yüzünden geriliyor...

Ayrıca; başka birşey daha...

Şimdi sen kendini ATATÜRK'çü görüyosundur ben ise ŞERİATÇI ya da ANTİ-ATATÜRKÇÜ!

Hiç aslı yok AKP'LİYİM AKP'Yİ SEVİYORUM AMA SENDEN DAHA ATATÜRKÇÜYÜM SENDEN DAHA MİLLİYETÇİYİM...

Sen üniversite ya da lise yollarında karıya kıza laf atarken ben onların ülkemin vatandaşı oldukları için LAF ATAN İNSANLARI AĞZINI KIRIYORUM!

biraz kendiniz olun

ARkadaş buraya akpliler giremez diye birşey dememiş ama tabikide herkes birbirine saygı duymk zorunda.. Ama şu yazdıklarındn sonra ben sana saygı duymuyorum neden  biliyormusun..

Kimin simge olarak gördüğü ortada boşa atıp tutma.

Ayrıca BU ÜLKEYİ NERDEYSE 80 YILDIR SAĞ GÖRÜŞ YÖNETİYOR ÜLKE İLERİ GİTMEMİŞSE BU YÜZDEN GİTMEMİŞTİR. Sizin gibi yüzsüzlerinide görmedim.. Atatürk (ismet inönü) 80 yıl önce cumhuriyeti kurmuş o günden bugüne (soldan Erdal İnönü hariç kimse tek başına iktidar olmamış) hep sağ görüş yönetmiş.  1 gram ileri götürememişler bide bunun suçlusu SOL MU CHP Mİ? hadi ordan... 

Senin neci olduğun beni ilgilendirmiyor akpnin onca yolsuzluğunu yanlışlarını göremeyip onca satılan yerlere rağmen dış borç 2 katı artmasına rağmen körü körüne din iman ayağına ülkenin değerlerini ayaklar altına alanları (daha bir sürü şey)savunmanıda izah edemezsin..

Prof. ler okumuşlar neden hep soldan çıkıyor ? oyları neden hep sağ görüşş alıyor. Kömür atarak oyları kim nasıl topluyor düşünürsen çözersin.

Hocam bi git allah aşkına 2002 yılına kadar bu ülkenin başında ya solcu vardı ya da mason vardı ülkenin anasını ağlattılar AKP döneminde gelen rahatlık insanların tarihini unutmasına sebep oldu kulaktan duyma bilgilerle karşıma çıkmayın biraz okuyunda ondan sonra konuşun, siyasi tartışmalardn nefret ederim ama beni içine çekiyosunuz biraz okuyun gerkçekten

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

AntiGerilla bunu yazdı:

Hocam bi git allah aşkına 2002 yılına kadar bu ülkenin başında ya solcu vardı ya da mason vardı ülkenin anasını ağlattılar AKP döneminde gelen rahatlık insanların tarihini unutmasına sebep oldu kulaktan duyma bilgilerle karşıma çıkmayın biraz okuyunda ondan sonra konuşun, siyasi tartışmalardn nefret ederim ama beni içine çekiyosunuz biraz okuyun gerkçekten

hajı chp yi mhpyi vs hepsini bo$koy.

dün gece erbakanın programı vardı fox ta izledinmi bilmem ama.

erbakanın konu$ması bayağı uzundu.

sana sadece bir metni sölicem. 

''erbakan : türkiyenin bugüne kadar borcu 180 milyon dolarken 7 yıllık akp dönemince 480 milyon dolar olmu$tur !  ''

herkes yalan sölüyor . erbakandamı yalan sölüyor a.q .

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omerali
    omerali's avatar
    Erkek
    bana ne geçmişten yaa...ben şu an da yaşıyorum ve gordugum tek şey amerikan uşagı bir yonetim...bundan utanıyorum...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sahir
    Sahir's avatar
    Erkek

İSTANBUL - CHP

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sifre
    Sifre's avatar
    Erkek

Eger Türkiyede Yasasaydim:

Ankara  - CHP - Murat Karayalcin

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

CaNNi bunu yazdı:

AntiGerilla bunu yazdı:

hajı chp yi mhpyi vs hepsini bo$koy.

dün gece erbakanın programı vardı fox ta izledinmi bilmem ama.

erbakanın konu$ması bayağı uzundu.

sana sadece bir metni sölicem. 

''erbakan : türkiyenin bugüne kadar borcu 180 milyon dolarken 7 yıllık akp dönemince 480 milyon dolar olmu$tur !  ''

herkes yalan sölüyor . erbakandamı yalan sölüyor a.q .

Yanlı medya diyorlar o gruba :| doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış ya işte o misal. kedidir o kedi.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
Toplam Hit: 33666 Toplam Mesaj: 259