folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Özel Kuvvetler Komutanlıkları Arasında Ki Yarışmadan Ufak Kesit...

Özel Kuvvetler Komutanlıkları Arasında Ki Yarışmadan Ufak Kesit...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

way a.q gaza geldim bi an

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vegapc
    vegapc's avatar
    Erkek
    blmrt bunu yazdı

bundan izmir yenifoça da var bizde komando egitiminden geçtik çok zor.. ama bu videoda bide çukur olması lazım o sanırım yok .biz bide çukura atlayıp geri çıkıyorduk. bizde sanırım 7 dk filandı tam emin degilim.

Çukur var 4. yolda insanlardan dolayı pek gözükmüyor. 
    Tek kişi yaptıgımızda 5  dakika sınırdı.
    Bunlar aşmış ilk merdivenler bizde demirdi yanlarına tutunup kayarak iniyorduk, bunlar tepeden atlıyor,

Selam ve dua ile...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

özel kuvvetlerde askerlik yapmıştım o günler geldi aklıma gelip dururlardı üzgün üzgün elenip giderdi ağlamaklı ağlamaklı çoğu :)

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yokumben
    yokumben's avatar
    Erkek

Helal olsun bizmkilere :)

Çeker-Çizer-Söver
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

arkadaşlar bu video dakiler özel kuvvetler değil :) Dünya ordu milli takımları askeri pentatlon yarışması finalinde dünya rekorunun kırıldığı yarışma. nerden biliyosun derseniz takım antrenörü Öğ.Albay Osman FESCİ ve yarışmacılardan birisi Öğ.Bnb. Bülent DEMİRBİLEK ben harp okulunda okurken dersime girdiler. Az dayaklarını yemedik ve tabi onlarda bizim küfürleri az yemedi ama geçti işte zaman :)

Bu arada bu parkurdan bizde sınav olurduk. Tabi bu kadar iyi değildik ama bizim geçme süremiz en son 4 dk falandı. Onun ne kadar altında geçersen ona göre not alırdık. :)

qoqo tarafından 29/Eyl/12 19:51 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seref45
    seref45's avatar
    Erkek

arap adamı yakalayınca kayacak sandım  ama normal kaymak bildiğin kayma işte.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    qoqo bunu yazdı

arkadaşlar bu video dakiler özel kuvvetler değil :) Dünya ordu milli takımları askeri pentatlon yarışması finalinde dünya rekorunun kırıldığı yarışma. nerden biliyosun derseniz takım antrenörü Öğ.Albay Osman FESCİ ve yarışmacılardan birisi Öğ.Bnb. Bülent DEMİRBİLEK ben harp okulunda okurken dersime girdiler. Az dayaklarını yemedik ve tabi onlarda bizim küfürleri az yemedi ama geçti işte zaman :)

Bu arada bu parkurdan bizde sınav olurduk. Tabi bu kadar iyi değildik ama bizim geçme süremiz en son 4 dk falandı. Onun ne kadar altında geçersen ona göre not alırdık. :)

Dediğin doğru olabilir müdür, yalan söylüyon demiyom. Öyle bir anlam çıkmasın sakın ;) Ben videoyu ilk 2010'dan önce izlemiştim. 4 madalyalı bir yüzbaşının evinde izlemiştim hatta, o da bana bunun ''özel kuvvetler arasında ki olimpiyatlardan'' demişti. Youtube'da görünce mazi depreşti paylaşayım dedim...

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

askerde komando eğitimi alan herkes petlantonda bu eğitimi alıyor. bizde kendi aramızda yarışma yapardık foçada takım olarak. sanırım geçen senelerde ölüm vakası olduğu için petlantonun aşağısındaki iple tırmanmayı yasaklamışlar.
    gerçekten çok zor nefes nefese kalıyor ve kalbin durma noktasına geldiğini anlıyor insan...hani dayak atsalar daha iyi

ama ekip olarak saçma geldi bana. tek tek yarışılır

kaygusuz tarafından 30/Eyl/12 01:39 tarihinde düzenlenmiştir

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    HannibALgan bunu yazdı
    qoqo bunu yazdı

Dediğin doğru olabilir müdür, yalan söylüyon demiyom. Öyle bir anlam çıkmasın sakın ;) Ben videoyu ilk 2010'dan önce izlemiştim. 4 madalyalı bir yüzbaşının evinde izlemiştim hatta, o da bana bunun ''özel kuvvetler arasında ki olimpiyatlardan'' demişti. Youtube'da görünce mazi depreşti paylaşayım dedim...

Yok hocam sana anlatan sallamış biraz :D Bu yarışma da Kara Harp Okulu eski engelli parkur alanında yapılmış bir yarışma. :) Biz bu video yu en az 30 kere izlemişizdir heralde :D Hatta videonun sonunda takımca birleştiklerinde oradaki gelen beyaz eşofmanlı adam bahsettiğim Osman FESCİ :) Kendisi de beden eğitimi öğretmenidir :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

o duvarı leopar gibi estetik bi şekilde ayakları deymeden atlamak bi marifettir amk. helal olsun. 

ne diyon?
Toplam Hit: 4429 Toplam Mesaj: 33