folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Özel Kuvvetler Komutanlıkları Arasında Ki Yarışmadan Ufak Kesit...

Özel Kuvvetler Komutanlıkları Arasında Ki Yarışmadan Ufak Kesit...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı
    HannibALgan bunu yazdı
    qoqo bunu yazdı

arkadaşlar bu video dakiler özel kuvvetler değil :) Dünya ordu milli takımları askeri pentatlon yarışması finalinde dünya rekorunun kırıldığı yarışma. nerden biliyosun derseniz takım antrenörü Öğ.Albay Osman FESCİ ve yarışmacılardan birisi Öğ.Bnb. Bülent DEMİRBİLEK ben harp okulunda okurken dersime girdiler. Az dayaklarını yemedik ve tabi onlarda bizim küfürleri az yemedi ama geçti işte zaman :)

Bu arada bu parkurdan bizde sınav olurduk. Tabi bu kadar iyi değildik ama bizim geçme süremiz en son 4 dk falandı. Onun ne kadar altında geçersen ona göre not alırdık. :)

Dediğin doğru olabilir müdür, yalan söylüyon demiyom. Öyle bir anlam çıkmasın sakın ;) Ben videoyu ilk 2010'dan önce izlemiştim. 4 madalyalı bir yüzbaşının evinde izlemiştim hatta, o da bana bunun ''özel kuvvetler arasında ki olimpiyatlardan'' demişti. Youtube'da görünce mazi depreşti paylaşayım dedim...

Yok hocam sana anlatan sallamış biraz :D Bu yarışma da Kara Harp Okulu eski engelli parkur alanında yapılmış bir yarışma. :) Biz bu video yu en az 30 kere izlemişizdir heralde :D Hatta videonun sonunda takımca birleştiklerinde oradaki gelen beyaz eşofmanlı adam bahsettiğim Osman FESCİ :) Kendisi de beden eğitimi öğretmenidir :)

google'da arattım..

epey met edilmiş bir zat..

gurur verici !

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

iyide 3. elemanlara kadar beyazlılar daha hızlıydı 3. de geri kalan o beyazlının mallığı

ulan bu millet hep geride arkadaş ya...

ha sonuç kırmızılılar kazandı tamam ama hep haspel kader birşeyler beceriyor türkiye :)

bu arada bunlar birşey değil free-running, parkour yapan adamların neler yaptıklarına bakın

esas onlara saygı duymak lazım

misal filmden gerçe ama david belle için sorun değil

http://www.youtube.com/watch?v=UUOXChrrFgE

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    c0der bunu yazdı

iyide 3. elemanlara kadar beyazlılar daha hızlıydı 3. de geri kalan o beyazlının mallığı

ulan bu millet hep geride arkadaş ya...

ha sonuç kırmızılılar kazandı tamam ama hep haspel kader birşeyler beceriyor türkiye :)

bu arada bunlar birşey değil free-running, parkour yapan adamların neler yaptıklarına bakın

esas onlara saygı duymak lazım

misal filmden gerçe ama david belle için sorun değil

http://www.youtube.com/watch?v=UUOXChrrFgE

Yok hocam kırmızılarda son koşan adam bu dalda dünya rekortmeni bir isim. Zaten duvardan geçişini vs görürsün. o duvarı biz en iyi 3-4 sn de geçerken adam 1 sn altında geçmeyi başarabiliyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek

onu bunu bilmem başta ii ayırdılar ruslar :)

sonra koptu film :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    microkabus
    microkabus's avatar
    Erkek

inş seneye askere gidiyorum , inş bu parkurlardan bende geçeceğim :D o zaman siz benim videolarımı görün :D

Coffe and Cigarettes (2003) ;) ! A.L.o.N.e
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    microkabus bunu yazdı

inş seneye askere gidiyorum , inş bu parkurlardan bende geçeceğim :D o zaman siz benim videolarımı görün :D

hmm o parkurun sonunda kendini videoya çektirebilirmisin bilemem ama şunu söyliyim ağzına resmen kan kokusu ve tadı geliyo içten içten :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    microkabus
    microkabus's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı
    microkabus bunu yazdı

hmm o parkurun sonunda kendini videoya çektirebilirmisin bilemem ama şunu söyliyim ağzına resmen kan kokusu ve tadı geliyo içten içten :D

o tadı biliyorum kardeşim :D bi maraton koşucusu olarak unutamadığım bir tat :D 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    microkabus bunu yazdı
    qoqo bunu yazdı
    microkabus bunu yazdı

Bu parkur cidden farklı birşey. Benim durmadan 15 km koştuğum zamanlarda oldu ama bu parkur 4 dk da çok daha fazla bitiriyo insanı :D Umarım dediğin gibi rahat olursun :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    microkabus
    microkabus's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı
    microkabus bunu yazdı
    qoqo bunu yazdı
    microkabus bunu yazdı

Bu parkur cidden farklı birşey. Benim durmadan 15 km koştuğum zamanlarda oldu ama bu parkur 4 dk da çok daha fazla bitiriyo insanı :D Umarım dediğin gibi rahat olursun :D

saol kardeşim inş olurum valla 4 gözle bekliyorum askere gitmeyi :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kasv4
    kasv4's avatar
    Erkek

Ayakta Alkışlancak Bişey.

Toplam Hit: 4416 Toplam Mesaj: 33