folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Özel Yurt Senetleri Nasıl İptal Ederiz?

Özel Yurt Senetleri Nasıl İptal Ederiz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HowL
    HowL's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bugrahan45 bunu yazdı

kızlı erkekli kalıyolar diye şikayet ederim de.

:D :D 5 dk da alırsın senetleri diyosun heee :D

Mutluluk çatık kaşlıdır ve ciddidir. Bizim gibilerin sonu en fazla sürpriz olur :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BEDB1N
    BEDB1N's avatar
    Erkek

bu arada senetlerin noter onayına gerek yok gerek yok senet senettir.çalıştığım firmada bile senetler noter onaylı değil ödemeyen olursa direk banka yoluyla haciz gönderiliyor

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rushOut
    rushOut's avatar
    Erkek

kardeşim hep korkuturlar 1. 2. sınıf öğrencileri bu olaydan dolayı senet ciro lu değilse sultan suleyman gelse bısı yapamaz kı cırolu degıl senetlerın yanı onaylı degıl onaylı olsa dahı cıkıyorum ben ver senetlerımı dersen alırsın yok yurt karsı ataga gecer sende o arada pısarsan vermezler senetlerını yok sole yaparım bole yaparım derler ve senın orda kalmanı saglarlar o senetler le vel hasıl bi cacık yapamazlar verin lan benim senetlerimi de ve çık yurttan

Biz bizimle bizdeydik Biz bizimle bize geldik Biz bizimle bizdeyken Bizi bizden mi sorarlar
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HowL
    HowL's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    rushOut bunu yazdı

kardeşim hep korkuturlar 1. 2. sınıf öğrencileri bu olaydan dolayı senet ciro lu değilse sultan suleyman gelse bısı yapamaz kı cırolu degıl senetlerın yanı onaylı degıl onaylı olsa dahı cıkıyorum ben ver senetlerımı dersen alırsın yok yurt karsı ataga gecer sende o arada pısarsan vermezler senetlerını yok sole yaparım bole yaparım derler ve senın orda kalmanı saglarlar o senetler le vel hasıl bi cacık yapamazlar verin lan benim senetlerimi de ve çık yurttan

Kötü tarafıma denk gelmesinler :) :) oraya kalırsa iş alırız o zaman :d

Mutluluk çatık kaşlıdır ve ciddidir. Bizim gibilerin sonu en fazla sürpriz olur :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

noter onayına falan gerek yok vadesi geldiğinde çatır çatır alırlar icra yoluyla. tamamen adamın insafına kalmış bence belirli bir bedel teklif et öyle almaya çalış aksi halde ödemek durumunda kalabilirsin.

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HowL
    HowL's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    alibaba bunu yazdı

noter onayına falan gerek yok vadesi geldiğinde çatır çatır alırlar icra yoluyla. tamamen adamın insafına kalmış bence belirli bir bedel teklif et öyle almaya çalış aksi halde ödemek durumunda kalabilirsin.

sorun onun insafı felan değil dostum.. Yurttan çıkabilmek için belirli sebeplerin olması lazım onları araştırıyorum bende bugün başka yurtlara gidip soracaktım olmadın.. İlk önce normal yoldan deneyeceğim çıkmam için neler gerekli onları öğrenmem lazım..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek

Öğrenci yurtlarında çalışan kişilerin kalması yasak diye biliyorum. Senetleri almak için koz olarak kullanabilirsin bunu. 

Ayrıca hangi yurt?

Dalgasız denizde herkes kaptan.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HowL
    HowL's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Pc-ErrOr bunu yazdı

Öğrenci yurtlarında çalışan kişilerin kalması yasak diye biliyorum. Senetleri almak için koz olarak kullanabilirsin bunu. 

Ayrıca hangi yurt?

Emek'de ; bende işte açıkdan yazdırmıştım kendimi belgemi vermediğim sürece kanıtlayamazlar demi ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek
    HowL bunu yazdı
    Pc-ErrOr bunu yazdı

Ayrıca hangi yurt?

Emek'de ; bende işte açıkdan yazdırmıştım kendimi belgemi vermediğim sürece kanıtlayamazlar demi ?

Şuradaki yönetmeliği incelersen bi açık bulabilirsin. Madde 20'de durumunla ilgili bi açıklama var.

http://mevzuat.meb.gov.tr/html/25659_0.html

Pc-ErrOr tarafından 09/Kas/13 20:44 tarihinde düzenlenmiştir

Dalgasız denizde herkes kaptan.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

kendini attırsan ? kavga falan çıkartıp

Bittik biz bittik
Toplam Hit: 8743 Toplam Mesaj: 33