P20 Lite Kullanan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

hanımdaki telefon suya düşünce malumunuz önceki konuda beirtiğim gibi gitti

şimdi yeni telefon alayım dedim xioami ve huawei bakıyorum pahalı olmasın felan diyede özen gösteriyorum 

p20 lite da karar kıldım ama yorumlara baktığımda kasma ve aşırı ısınma yorumlarını gördüm normalde huawei de pek olmaz böyle şeyler yıllardır kullanırım yine aynı fiyat da mate 20 lite var onda öyle sorunlar görülmemiş mate serisinin ekranı büyük

şimdi bu cihazı kullanan varmı gerçekten böyle birşey var mı?

bunu şunun için soruyorum huawei p7 ve p8 de aşamadığı bir kasma ve ısınma sorunu vardı p7 zaten güncelleme alamadı bile :)

acaba bundada kronik böyle bir sorunmu var yoksa yorumlar abartılı mı?

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kronik ısınma sorunu var. Çok ısındığı için ekranı zamanla sararıyor. İnternette tonla şikayet mevcut. 

Ayrıca Gpu yetersiz olduğu için oyunlarda kasma yapıyor. Kasma derken kasıt bu. Zaten en dandik telefon bile artık menüde gezerken vs kasmıyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diplomali-issiz
    diplomali-issiz's avatar
    Erkek

14 nisan tarihinden beri kullanıyorum. daha doğrusu cihaza tecavüz ediyorum. koruyucu ekran ve kılıf kullanıyorum ve hiçbir sıkıntı yaşamıyorum. orjinal şarjı dışında birşey kullanmadığımdan mı bilmiyorum ama hiç ısınma sorunu yaşamadım. pubg de oynarım. yurtdışında olduğum için ve ailemle iletişim kesilmesin diye mobil verim 7/24 açık hiç kapatmıyorum ondan dolayı biraz şarj sorunu yaşıyorum. gayet iyi bir telefon bence sıkıntı yaşamıyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Memento_mori
    Memento_mori's avatar
    Erkek

P20 lite ne kadar bilmiyorum ama butcene uyarsa, alır satarım vs demeyip kullanicaksan kesinlikle kullanıcısı olarak nokia8 çok memnunum.. 

boş
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

P20 lite 2 tane aldım. Nişanlım ve kendime.

Çok memnunum bro @dj_alper 

Sadece şarj 1-2 gün gidiyor o biraz sıkıntı veriyor. Lenovo P2 şarjı 5 gün gidiyordu. Lenovo dan geçince  sanırım garip geldi şarj konusu bana. 

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İlla P20 Lite alacağım diyorsan doğuda kaçakları 1.000 lira. Millet hep Huawei kullanıyor. Facebook'ta 1.200'e kar koyup satanlar var.

Ancak önerim : https://www.hepsiburada.com/meizu-note-8-64-gb-meizu-turkiye-garantili-p-HBV00000HBV5T

Şuanda resmi garantili olupta bu rakama alınabilecek en iyi telefon.

mkyb tarafından 24/Tem/19 20:09 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

P20 yerine git benim mate 20 lite dan al neredeyse aynı fiyat xiaomi note 7 de güzel 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

Düz p20 kullanıyorum memnunum.Makro çekimleri güzel.Biraz daha kullanıp pro ya da p30 alırım.Batarya,ses,şebeke sıkıntı olmadı.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Arkadaşım kullandı daha sonra Mate 20 Lite'a geçti.. Alabiliyorsan Mate 20 Lite al derim bariz fark var..

Kendine İyi Bak ..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

kullanmayan herkes sallamış yorumları. ısınma sorunu sadece oyunlarda yapıyor. benimki yapmadı bugüne kadar.

fiyat performans olarak çok iyi cihaz. gönül rahatlığı ile alabilirsin. biraz daha üstüne koyup mate 20 lite alsan daha iyi. ama bütce bu kadarsa kafan rahat olsun.

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

mate 20 lite ın bende daha iyi olduğunun farkındayım ama bunu kullanacak bayan biraz daha küçük olması gerekiyor

birde çok peformanslık birşey yapmıyor yani face inst wp başka birşey yok yani 

kendime alsam mate20 alırdım mate serisi bana hitap ediyor mate 10 kullanıyorum hala daş gibi :)

mi note 7 de güzelmiş aslında kullanacak kişi belli ne yapacağı çok şey etmemek mi lazım telefonları hiç arızalanmadı ya suya düştü ya kırıldı vs vs sonuç olarak 2 yıla kadar yine başına iş gelecek :)

DJ_Alper tarafından 25/Tem/19 09:12 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 3614 Toplam Mesaj: 35
p20 huawei p20 lite