folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Para İadesi Ve Değişim Hakkında Bilgisi Olan

Para İadesi Ve Değişim Hakkında Bilgisi Olan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

Vatan da fatura üzerinde ne yazıyorsa o oluyor nakit para vermiyor onun yerine hediye çeki gibi birsey veriyorlar ama ben zorla aldım nakit paramı mahkeme cart curt VS işlerinden dolayı kısacası fatura üzerinde 1199.99 TL yazıyorsa o para sana geri döner üstü için ödeme yapabilirsin he yok ben aynı üründen istiyorum dersen model VS aynı olacak sana vermeleri gerekiyor. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek
    kofcu bunu yazdı

hocam senin durumunla alakalı değil ama kusura bakma aklıma geldi paylaşmak istedim. bi giyim mağazasında alışveriş yaparken kasada denk geldim: adamın biri birkaç gün önce aldığı giysiyi iade etmek ama tekrar satın almak istiyordu. ilk bi düşündüm allah allah niye böyle bir şey yapmak istiyor. sonra anladım ki bi hafta önce aldığı giysi şimdi indirime girmiş. o aldığı fiyattan iade edip indirimli fiyattan tekrar satın alıp aradaki farkla kar etmek istiyordu :D sonra ne oldu bilmiyorum, kasadakiler şaşırmıştı müdürümüze soralım falan demişti adam bunu iade etmek istiyorum ama sonra bi daha satın almak istiyorum deyince. oysa öyle demese sadece iade etmek istese sonra gidip indirimli olandan alsa kimse bi çakallık olduğunu fark etmezdi :D

bu da böyle bir anım işte :)

Adam haklı bazen ürünlerde yarısına kadar indirim oluyor madem kurtarıyor neden o ürünü o fiyata satmadın bana diye sormak istemek yerine böyle bir tercihi olmuştur bana göre 

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Hem vatan hem asus, ALLAH CC Yüce Rabbim yar ve yardımcın olsun.. 

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    frekaze bunu yazdı

Vatan da fatura üzerinde ne yazıyorsa o oluyor nakit para vermiyor onun yerine hediye çeki gibi birsey veriyorlar ama ben zorla aldım nakit paramı mahkeme cart curt VS işlerinden dolayı kısacası fatura üzerinde 1199.99 TL yazıyorsa o para sana geri döner üstü için ödeme yapabilirsin he yok ben aynı üründen istiyorum dersen model VS aynı olacak sana vermeleri gerekiyor. 

Bana da taksitle iade etmeye kalmışlardı verdim icraya babasız pezevenkleri

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

Sen aynı kartı al ambalajını açmadan 1500den sat su gibi gider

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

Valla hoca bende öyle düşündüm ama kaç güne satılacağı belli değil zaten 22 gündür pc yok muhtemelen eylül ilk haftası elime geçecek bundan sonra geçen zaman bana zarar :/ stokları kontrol ettim benim kart bulunduğum şubede yok belki çevre mağazalardan isteyebilirler biraz cazgırlık yapıp zamanım yok gibi bi numera çekersem fark karşılığı üst modelini alabilirim 😀

Ignorance is bliss.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı
    yunusdogan bunu yazdı

Valla hoca bende öyle düşündüm ama kaç güne satılacağı belli değil zaten 22 gündür pc yok muhtemelen eylül ilk haftası elime geçecek bundan sonra geçen zaman bana zarar :/ stokları kontrol ettim benim kart bulunduğum şubede yok belki çevre mağazalardan isteyebilirler biraz cazgırlık yapıp zamanım yok gibi bi numera çekersem fark karşılığı üst modelini alabilirim 😀

Fiyat farklı ile bir üst modeli alma olayı hakkındaki durumların akibetini bilmem fakat sana aynı modeli sağlayamadıklarında bir üst modeli vermek ile yükümlüler.

Sadece bi imza..
Toplam Hit: 1522 Toplam Mesaj: 18
anakart ekrankartı