folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Para Kasası Açmak?

Para Kasası Açmak?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paradox
    paradox's avatar
    Erkek

Para kasası açmaktan prof. seviyede anlayan müritler var mı? Ankara olursa daha iyi olur ama değilsede bişeyler yapılır....

3-Özellkle bu tür kasalar için çilingirler var, açamayacağımız kasa yok diyorlar. Marka falan filan farketmez diytorlar, tabi bu çilingirlerin bu iddaayı ortaya koyarlarken çok profesyönel kawsalardan bahsetmediğine eminim gerçi benim ilgilediğim kasada profesyönel değil.. Uzun lafın kısası, var mı Kasa çilingiri olan? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rebel_Rider
    Rebel_Rider's avatar
    Erkek

kimileri war öyle antep kasa diye bahsedilen kasaları uzun tornavidayla açan ammaaaa... bilemiyorum (:

"I told you guys. NEVER underestimate the power of a _________."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

tornadivayla anca domates kasasını açarlar. ki o'da tüm domatezleri mundar ettikten sonra.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Para mı ucurcan napcan hocam? :D

Bilgi veririz suç ortağı oluruz aman haaa :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paradox
    paradox's avatar
    Erkek

sıkıntı yok beyler ne suçu, hobi diyelim 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek

şu otel odalarındaki kasalar dan sa master şifre var yada dübelleri va açıosun ama şu 1,5 mt çelik kasalardan bahsediosan uğraşma tornavidayla felan olmaz :))

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

belki açık bırakmışlardır kasayı

"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Yeri burası sanırım. Bende tetikçilikten anlayan birilerini arıyorum. Ama suikast yapmayacağım. Hobi diyelim :)

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    discoteam_487
    discoteam_487's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

paradox bunu yazdı:
    -----------------------------

Para kasası açmaktan prof. seviyede anlayan müritler var mı? Ankara olursa daha iyi olur ama değilsede bişeyler yapılır....

3-Özellkle bu tür kasalar için çilingirler var, açamayacağımız kasa yok diyorlar. Marka falan filan farketmez diytorlar, tabi bu çilingirlerin bu iddaayı ortaya koyarlarken çok profesyönel kawsalardan bahsetmediğine eminim gerçi benim ilgilediğim kasada profesyönel değil.. Uzun lafın kısası, var mı Kasa çilingiri olan? 

-----------------------------

noldu len nereyi soyucan :D

Bu ALemde Kralda Kuralda Tanımam
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek

saçma sapan işlerle oynamayınlan forumu piç ettiniz o nasıl açılır bu nasıl patlatılır diye

arbeit macht frei
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    bkz: kimyasanal ın başına gelenler ( Ders almamız lazım )

Wordpress - SEO & Digital Marketing
Toplam Hit: 8087 Toplam Mesaj: 30