folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Para Kazanmak Icın Fıkır Danısmak Istıyorum?

Para Kazanmak Icın Fıkır Danısmak Istıyorum?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

merhaba arkadaslar ogrencı oldugum ıcın ufaktan bırseyler yapıp sıkıstıgımda harclık olarak kullanabılcegım bır para kazanmak ıstıyorum mebla cok buyuk degıl ama ne yapabılırım? 2 bın tl gıbı bır param var ne alıp satabılırım yada ne getırı saglar bana bıraz fıkır verırmısınız?

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

ankaradaysan eğer ziraat mahallesinden toptancılarla anlaş tablo al ledli 15 tl'ye akşam 9 gibi tunalıda tezgah aç 40 tl'ye sat fena iş dönüyor 

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

istanbuldayım hocam

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

-1 senelik repoya yatırırsan 132 lira 60 kuruş para kazanıyormuşsun hocam.

-Ucuz yollu bir reseller alıp senelik 25 liradan yüzlerce host satıp sonra battım diyebilirsin hocam. Bu işte de iyi para varmış. En azından repodan iyi kazandırıyor.

-Garanti bankası vadeli hesap için %11 faiz oranı diyor ama paranın azlığından dolayı ne kadar getirir bilmem. Onun hesaplanması biraz değişikti de şimdi aklımda değil.

-Altımdaki mesajı görünce, geçen çin sitelerine baktım 3-4 dolara telefon kapakları var. Toptan alsan (100 tane falan) yapabileceğin pazarlıkla orantılı olarak bu fiyatı 2,5 dolara falan çekersin diye umuyorum. Güncel dolar kurumuz 2.18 den hesaplayacak olursak toplam maliyetin 545 lira olacak. Gerçi bu kadar yüksek meblağ için gümrük vergisi isterler. O yüzden iki parti ya da iki farklı kişi adına sipariş vermen gerekebilir. Tanesini 10 liradan satsan kargo alıcıya dahil şeklinde, 455 lira para bırakır. 2 bin liraya endekslediğimizde 1500 lira civarı bir para kazandırır.

1049 tarafından 24/Şub/14 14:28 tarihinde düzenlenmiştir

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Çinden telefon aksesuarı getirip satabilirsin internet üzerinden.Deli para var.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı

mesela ne gıbı ornek acaba?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    Citizen bunu yazdı

aynı fikirdeyim millet delirmiş

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LinkinMeTiN
    LinkinMeTiN's avatar
    Erkek
    Sanalcaptan bunu yazdı

su aliexpres nasıl işliyor ? kargo ücreti warmı? minumum ne kadarlık ürün alman gerekiyor 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

ne yapacağını bilmiyorum da hocam megaholdings diye gelen olursa vur ağzına bi tane :D

Avukat/Hukukçu
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

keşke birisi de hiç parasız nasıl para kazanılır onu anlatsaydı :( kapitalizmin dünyaya sakso çektirdiği bir devirde yaşıyoruz. parası olan para kazanabiliyor parası olmayan özel şirketlere domalmadıkça para kazanamıyor böyle bir saçmalık işte..

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
Toplam Hit: 3572 Toplam Mesaj: 32