Para Transferi!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lara
    Lara's avatar
    Homo

mrb arkadaşlar benim merak ettiğim bir konu var. kredi kartından bir banka hesabına para aktarmak mümkün müdür? böyle birşey yapsak yakalanma ihtimalim ne kadardır? hesabın benim adıma değilde başkasına ait olduğunu düşünürsek yakalanma ihtimali en aza inmiş oluyor sanırım...
    internetten kendi hesabımıza para çekme yollarını sürekli düşünüyorum. öğrneğin bir domain satan bir yere sahip olsam ve kendi bankamı soyar gibi cc ile kendimden domain alsam... yada başka bir şekilde bir satış sitesine sahip olup cc ile sipariş versem vb...
    yada herhangi birinin kredi kartı bilgilerinden kredi kartı üretmek ve tanıdığın bir yerden alışveriş yapmak.
    örneğin benim tanıdığım çok aç gözlü bir yer var bilgisayar parçası gibi şeyler satıyor.
    e bu da olmazsa kimlik olayını bir şekilde halletsek...
    yorumlarınızı bekliyorum ne yapabilirim veya yapabiliriz?

"... i had no choice, you had to leave..."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    peder
    peder's avatar
    Erkek
    Lara en güzeL yöntem bir bankanın para transferi yaparken araya girip bir ba$ka hesaba aktarman oLur..YakaLanma ihtimali biraz daha zayıf..
    Diğer bir yöntemde hem biraz daha zahmetli, hem riski çok çok yüksek yakalanma ihtimalin %100 ...
    Böyle bir i$ yaptıktan hemen o günü bilg.sayarını elinden çıkarmak olmaktır..
    Saygılar..

TaNRı TüRKü KoRuSuN ve YüCeLTSiN
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    vallahi bu iş ile onlarca denemem oldu...

bilenlier biliyor :))

ama iş öyle bildiğin gibi lafta bitmiyor..
    bi kere bir transfer yapsan izini mutlaka ama mutlaka yakalrlar kaçışın yok...

türk polisini öle filmlerdeki kadar dandik zanneteme.. kaç kere ipin ucundan döndüm vala...

kendinden domain alsam yada kendi bilgisayarcımdan parça alsam diyorsun.. bu işi yapan bi arkadaşımın tamı tamına 4 sene sonraki açığından yakaladılar bebeyi şimdi içeride... 4 sene önceki olayı ortaya çıkardı polisler sadece bir açık ile..

bide şöyle bir durum var.. kendi kendini soyma gibi durumlarda direk şöphelilerden birisi oluyorsun.. aynı olayı bir daha tekrarladığında o zaman sıçtın...

tabi birde işin içinne limit giriyor.. kaç $ lık iş yapacaksın ki??? 5000$??? 10000$???

normal bir cc den en fazla 1500$ bilemedin 2000$ çıkar.. gerisini bulman çok zor...

ve bu işin en ufak ayrıntısını bile hesaplamasan poku yidin.. ve dediğim gibi ömrünün sonuna kadar dikkatli olman gerekiyor...

polisin elinden son anda adamımızı kurtarmadan, kendi şirketimizi soymaya kadar dünya kadar iş denedik.. kimisi oldu kimisi olmadı....

hele bir sefer şirket bizim izimizi icq loglaından buldu!!!!! yaaaaaa icq logu tutuyomuş a.k mun admini.. götlek herif.. son anda yırttık paçayı.. yani anlıyacağın en ince ayrıntısına kadar düşünürsen ve 1500$ için bir ömür dikkatli olmayı göze alabileceksen dene!!! şimdiden başarılar :)))

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    militan_semi
    militan_semi's avatar
    Erkek
    valla bizim bi kardeş bunu becerdi ama yakalandı tabi 6 yıl hapis ile cezalandirildı halende yatıyor hiç tavsiye etmiyorum gercekten cok riskli bişi

IF YOUR CLUP S3M1XDL1N3 FOR M1L1T4N
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackdeath
    blackdeath's avatar
    Erkek
    hacı bugun kevin mitncik bile yakalanmış tabi ondan daha iyileri de var yok degil ama bu işe girenlerin usde 90 ı yakalanmış durumda ama edrsenki yakalanmam cesaret te varsa kolay gelsın eger bi yol bulursan bızıde haberdar edersın artık :P:P

agzıyla içmesini bilmeyenlere yeni rakıdan bir yenilik 35lik yenifitil. ışığa kadar götürür.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    şimdi hoja alelade ortamda ipucu vermek bile tehlikeli. bu iş çok zikindirik bi iş. ama yırtarsan güsel para var. ve renenin dedii gibi ömrünün sonuna kadar korkman lazım. son olarak çalıştığın kişiler ne kadar can ciğer olsa da güvenmiceksin.

kendinize ayığ olunuz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Bence Deneme :)

Böyle Bişi Deniyecek'sen Bunu Çok Sessiz Ve Bilir Bir Kişi Olarak yap...

Şimdiden Butun Planlarını Suya Atmışsın Sen. Direk Yakalanırsın :)

Ayrılığın rüzgarı zamansız estiği vakit, beni arama buralarda. Ben bilmem hangi meridyenin, bilmem kaçıncı paraleline savrulmuş olacağım. Bilinmez yollarda yürüyeceğim, başı öne eğik. İşte diyecekler, işte o yabancı geçiyor yine yalın ayak, başı dumanlı. Yüreğimin çarpıntısını bilmeden arkamdan ahkam kesecekler. Ellerimde hesap soracak derman yok. Dişlerim kenetlenmiş, dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin, onulmaz yangınların, alev alev, har har, kor kor yandığı ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inat donduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam, ne de bir haritam var. Bana klavuzluk eden sadece kargalar. Kargalar kargaşadalar, bense karmaşada. Her şey muamma, her şey bilinmezlerle çevrili. Bende bu bilinmezin, bilinmezliğinde kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuza...! ( Elixir )
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RooTTeR
    RooTTeR's avatar
    Erkek
    yahoo dan cektıgımız 1250 cc var.hepsinde min 1500 $ limit :D
    olsa yani göt yese bizde yapcaz.voleyi vurcazda.Adamın ak lar
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sau_nightmare
    sau_nightmare's avatar
    Erkek
    şimdiden açık vermeye başlamışsın bile bencede denemesen iyi edersin.

çok uzakta uzak denizlerde...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BadMad
    BadMad's avatar
    Erkek

Kurd Bi Kere Deneyelim La Bişey Cıkmaz A.k Nolcak SAnki

To Be Or Not To Be
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi