Para Transferi!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    parat ransferi değil de benim hosta ihtiyacım var ak.biz de linux var windows lazm para da yok.bi zenginin ccsini almak lazım (:
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sdOscr
    sdOscr's avatar
    Erkek
    hesabin senın uzerine degilde başkasının uzerine olması onemlı degil aslında bak hiç olmayan bir isimden kımlık cıkartıcaksın tabi bu baya bir taşşaklık iş yani cok uzun anlatmasi karişikta.. cc tehlıkelı iş

Zahirimde zuhur eden ilk şerefsizlik abidesi.Yıktı gitti batınımı adilik efektli sillesi.Çiviyi çakıp sökünce kalmaz mı sanki izi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    adam arkadaşının mevzusunu anlatmak için taa 2003 deki konuyu hortlattı tebrik ederim

... sorcerer & musket ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    Uplink Hacking Simulator ne oyunmuş bee :D

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    yapanlar var kardeşlerim var, hemde büyük yapıyorlar, öyle 1500 dolar lık felanda değil, vede cc işi zaten hammallıktır, boşverin böyle şeylere kafa yormayın bence.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    CC işi krallıktır. Yapanları tanıyorum hatta belki sizde tanıyorsunuz ;) Yolu yordamı aslında çok karışık değil. Sadece bazen aniden bi karar vermek zorunda kalıyorsun felan. Yaw çok kolay babalar hiç cc çalmadan da bu işi yaparsn. yaw açtırmayın mübarek ağzımı amk. RooTTeR msn var mı dai :):)

kendinize ayığ olunuz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek
    Bu konuda denemelerim oldu(hepsi cafede) ama fazla tehlikeli yakalamnma riski yüksek ve ben başarılıda oldum.Bir gün bunu nasıl yaptığımı yazarım
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    CC işi bi kere yaptım domain almak için :D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LGA
    LGA's avatar
    Erkek
    kokainman ;

adam arkadaşının mevzusunu anlatmak için taa 2003 deki konuyu hortlattı tebrik ederim
    ----------------------------------------------------------------------------

:D:D:D

Lçizgiçizgiçizgi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Bu konu ile ilgilenenler Putty ile görüşse daha iyi olacak. Müridlerden bir kısmına güven olmuyor. Çok gizli iştir Real cancağızım tamam cc işide krallıktır bilirim, ama genel itibariyle hamallıktır, mal getiriyon satana kadar her şey hamallık. Parasıda az tatlı değil hani. :)

Angels_Demos Kardeşim sandığın kadar da tehlikeli değil demiş olayım. bartmayın lütfen. cc işini.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 10639 Toplam Mesaj: 33