folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Paramı Nasıl Çoğaltabilirim?

Paramı Nasıl Çoğaltabilirim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

paramı dolara mı yoksa euro ya mı yatırarak çoğaltabilirim?ya da aklınıza gelen başka bir şey var mı?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    forex oyna, yada daha fazla çozutup hyip'e yatır.

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    forexten anlayan varmı??

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek
    Paranı çoğaltmak istiyorsan şuan için dövize yatırma, kar-zarar ortaklığına veya faize yatır yada altın al.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    zaten kararsız kaldım. dolar 0,85 , euro 0,55 , altın 0,17 çoğalıma girmiş.öyle fazla bir birikimimde yok her hafta 80ytl falan köşeye atabiliceğime inanıyorum.damlaya damlaya göl olur hesabı 1000ytl ye bi fiat bis almayı düşünüyorum.ne kadar çabuk alırsam o kadar iyidir :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

bis alma be hacım git bankadan kredi çek herhafta 80 ytl atabiliyosan köşeye.

git serçe al 90 model fln

daha düzgün bi araç en azından yoltutuşu  motoru fln.

hem geniş arka kapısı var açılıyor içine insan binebiliyor :D

bende heves ediyorum bis e ama çok ufak :D 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErK
    ErK's avatar
    Erkek
    Bence şuan dövizin durumu belirsiz.En iyisi altın al veya banka faizine falan yatır...En azından az da olsa kar edersin ama zarar etmezsin...

hangi çılgın beni banlayacakmış şaşarım...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    koy .mına çoalsın :P hoca döviz yükselcek yakında ama fazla kar yapamazsın, git köylük bi yerden küçük bi arsa al ilerde köylerin değeri artacak :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    çiftleştirmeyi denedin mi? :)    .::olmadı pederden falan iste ..tanıdıklardan ..eşten ..dosttan iste ..üstüne koy'! ( farklı bi bakış açısı işte :p )

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    amele_2 bunu yazdı:
    -----------------------------

bis alma be hacım git bankadan kredi çek herhafta 80 ytl atabiliyosan köşeye.

git serçe al 90 model fln

daha düzgün bi araç en azından yoltutuşu  motoru fln.

hem geniş arka kapısı var açılıyor içine insan binebiliyor :D

bende heves ediyorum bis e ama çok ufak :D 

hoca ferrari verseler binmem bis gibi araba dururken.motor modifiyesiyle falan konuştum.hem biliyorsun tornacıyım.motorcunun tekiyle anlaştım torna da silindir işlicem silindir boyutlarını çoğaltacam.subop ayarlarını yaptıracam.bir de vites kutusundaki dişlilerin boyutlarıyla oynamayı düşünüyorum.tekerlek bölümünüde biraz içe yayık yapacam.yani yol tutuşu ve hız sorunum olmucak.arkaya kimse binmesin gerek yok :) yok edecem zaten arka koltukları.çok hoşuma gidiyor bu arabalar :) hem hafif araba pati çekmeden direk hızlanıyor :)

şunları izlesenize : (onlardaki motor farklı demeyin bakın sese iki silindirin motor sesinden başka bir şey değil onlar:))
    http://www.youtube.com/watch?v=97pfUQ3uss8

http://www.youtube.com/watch?v=ipq7uJGytw4

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    noel_baba bunu yazdı:
    çiftleştirmeyi denedin mi? :)    .::olmadı pederden falan iste ..tanıdıklardan ..eşten ..dosttan iste ..üstüne koy'! ( farklı bi bakış açısı işte :p )
    baba parası değil alın teri olacak..babama kalsa o arabayı sittin sene almaz.küçücük minnacık diyor.üni tercihleri belli olsun iyi bişey bakacakmış ama nafile.ferrari verseler binmem :D alın teri olsun benim olsun.arkasına baba parası değil alın teri yazdıracam.bir de büyüyünce tır olcam yazılacak tabi :D
Toplam Hit: 5601 Toplam Mesaj: 23