folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Parapsikoloji.Aynalar.Astral Vs

Parapsikoloji.Aynalar.Astral Vs

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

ARkadaşlar Ruhsal konulara merakı olan bu tarz şeyleri öğrenmek isteyenler var mı ?

Eğer baya kişi varsa foruma bu konularda uygulamalar yazıcam.Eğer 3-4 kişi ise pmden yardımcı olucam.Kimler bu konulara meraklı ve uygulamalara katılacak.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Sonuna kadar Astralciyim ,bu konuda herturlu soruyu cevaplayacak derecede arastirdim zamaninda...astrala cikma konusundada hic zorlanmam :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek
    ben :D beni bilion hoca arkandayim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

Parapsikoloji arastırmalarım yuzunden basıma gelmeyen kalmadı yınede uslanmam :)

bende varım

mimi " yim ben ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    beende bende çokçalışıyorum + araştırıyoyom fakat çewremde ilgilenen bi kişi bile yok yani biraz daha açıklamaya kalksam deli derlerde nese arkandayım hojam zamanında tarikatta baya konuştuyduk kreston da telekinezi yapıyoduastrallede ilgileniyodu sanırım full destek baba

tahribat.com a can feda
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Hocam kimler ne derecede ona göre bişiler yapalım.Mesela sırf ilgileniyorum daha bişey yapamadım.Veya astrale çıkabiliyorum telekinezi yapabiliyorum vs.

Herkes neler yapabildiğini yazsın.Bi yere girip  inisiye olan varsa onuda yazsın.Herkese göre ayrı uygulamalar verebilirim.Çünkü herkes aynı seviyede değil anladığım kadarıyla.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiGGest
    BiGGest's avatar
    Erkek
    hocalar biri bana astrall in ne olduğunu söyleyebilir mi ?

BiGGest was here! [ C.r {YesileV GrandMaster} ]
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    Anti-Astralcı olarak bu konuda bilgin ne kadar ki yardımcı olacaksın ? Öğrendiğin bir kaç cinli olaylarlamı yardım edeceksin. Parapsikoloji öyle kolay bir iş değildir, yıllarını vereceksin. Senin yada suan sizlerin yapacağı şeyler basit, cinlerin yardımıyla bir kaç şey yapıp ben yaptım diye sevinmeyin. İnanın benim yaptıklarımın yanında hiçtir. Ama öğrendimki bunların hiç birisi benim kabiliyetim değilmiş, astral denilen saçmalıkla kullanılmıs olmammış. Eğer sen bu işte bir şeyler örenmek basını belaya sokmak istemezsen sen bana pm at yardımcı olurum  ;)

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı:
    -----------------------------
    Sonuna kadar Astralciyim ,bu konuda herturlu soruyu cevaplayacak derecede arastirdim zamaninda...astrala cikma konusundada hic zorlanmam :)
    -----------------------------

Birkaç anını anlatsana compu merak etmişimdir bu olayı.

λ
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

EmiRReiS
    arkadas oyle bırsey yapmıcaktır heralde yaa dimiii yapmaz yanı yok yok

ben sey anlamında bende varım dedım anladıgım su yanı

Parapsikoloji nın derınıne gıtmek kesın kanıya varmaya calısmak bunun uzerıne bılgılerımızı paylasmak tartısmalarda bulunmak ben boyle anladım

yanı umarım ...

mimi " yim ben ...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    ya gerçekten para psikolojinin cinlerle alakasıwarmı

Not: ben telekinezi yapabiliyorum, astral olarakta sadece seyahate tam  çıkıcakken hızlabedenime dönüyorum bikeresinde denediğimde çok şiddetli karınve başağrısı çekmiştim

tahribat.com a can feda
Toplam Hit: 13684 Toplam Mesaj: 99