folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Parası Olan Mürid Pazartesiyi Kaçırmasınlar

Parası Olan Mürid Pazartesiyi Kaçırmasınlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Parası olan müridler pazartesini değerlendirin mutlaka %98 ihtimal altın tırmanıcak

GRAM ALTIN

1,24 %

ALIŞ(TL) 83,22 SATIŞ(TL) 83,35

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

sen mi satıyorsun?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Pazartesi satalımmı alalımmı alırsak ne zamana çıkması bekleniyor biraz detay verseydin

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkparadise
    Darkparadise's avatar
    Dişi
    HolyOne bunu yazdı

Pazartesi satalımmı alalımmı alırsak ne zamana çıkması bekleniyor biraz detay verseydin

artacağını iddia ediyor da bunu neye dayanarak dediğini merak ettim ben de..

Dışarıda Issızlık Bensiz, Bendeyse Yalnızlık Issız...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Altın uzun vadeli yatırımdır. 2 günde kazanılmaz. Şimdi düşükken alın. Yakında yükseleceği zaten sır değil. Düşüşe devam ederse kapalıçarşı batar. Zaten birkaç kuyumcu ve döviz bürosu iflasını açıkladı....

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LeonX
    LeonX's avatar
    Erkek

kaynağın nedir tepe taklak olmayalım sonra

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

Altın suan dusuk  herkes dusuk dıye alacak  sonra aldıkları ıcın yukselecek :) pıyasa psıkolojısı bu işte. az kısı alırsa bısı olmaz ama herkes yukselecek dıye  alırsa gercekten aldıkları ıcın yukselır :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Parası olan diyorum hocam lütfen sen zeki bir insansın :(

@

LeonX bunu yazdı

kaynağın nedir tepe taklak olmayalım sonra

LeonX Hocam profilime bak

Mycity tarafından 21/Nis/13 12:20 tarihinde düzenlenmiştir

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek
    Darkparadise bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

aynen bunun vebali büyük kimi 800 dolara kadar ineceğini tahmin ediyoruz,kimi de 1550 doları göreceğini düşünüyoruz diyor bu tür şeylerde tavsiye edilmez en azından ben etmem hacu dediğim gibi çıkacak diye alan adam düştüğü zaman  ya elinde altınlar patlarsa bunun ceremesini kim çekecek

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulquiorra
    ulquiorra's avatar
    Erkek
    kabadayi09 bunu yazdı
    Darkparadise bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

aynen bunun vebali büyük kimi 800 dolara kadar ineceğini tahmin ediyoruz,kimi de 1550 doları göreceğini düşünüyoruz diyor bu tür şeylerde tavsiye edilmez en azından ben etmem hacu dediğim gibi çıkacak diye alan adam düştüğü zaman  ya elinde altınlar patlarsa bunun ceremesini kim çekecek

sadece tahribattaki konuya göre gidip parasını yönetiyorsa zaten parasını yönetmeyi bilmiyordur. kaybetmesinde bir sorun yok bence.

:D

bundan önce de çok defa gazladılar piyasayı tvlerde haberlerde. birileri gaza gelip parasını kaybedicek ki gaz verenler kazansın.

ulquiorra tarafından 21/Nis/13 12:39 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

ulan altın zaten dibe vurmuş alabildiğiniz kadar alın.. koy kenara ilerde çok fena kazandırır

Toplam Hit: 11193 Toplam Mesaj: 76