folder Tahribat.com Forumları
linefolder Virüs - Trojan - Keylogger - BotNet
linefolder Parayla Crypter Virüs Ve Keylogger Satın Almak İstiyorum Yada Yapabilicek Coder Lazım?

Parayla Crypter Virüs Ve Keylogger Satın Almak İstiyorum Yada Yapabilicek Coder Lazım?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı
    kassiopeia bunu yazdı
    Schwarz bunu yazdı
    Bokee bunu yazdı

Yakalanırsan hükmün açıklanmasını geri bırakılıp 5 yıl boyunca suç işlememen lazım 

vereceğin ücret iyi olmalı ki böyle bir şeyi kabul etsin diye düşünüyorum.Meraktan soruyorum ne kadar vereceksin ?

arkadaş virüsü yazanın ceza alacağını düşünüyor, yazana hiçbirşey olmaz hocam. gönderenin sorumluluğunda olay

doğru evet malware yazmak suç değil hiç bir cezası yok :) " yada parasıyla yapabilicek coder varmı aranızda? " bu cümleden şu sonucu ben mi yanlış anlıyorum.Arkadaş parasıyla adam tutacak x kişinin pcye girip amına koyacak.

Edit : Arkadaş ile biraz konuştum .Bir arkadaşı önerecektim kendisine ama arkadaş çok akıllı çok bilgili sanıyor kendini fakat bir sik sandığı yok.Bu işlerin yaşla ve tbt eski üyelik olup olmamasıyla bağdaştırıyor :) Kendisine bi kaç crypter rat vs tarzında birşey önerdim kendisi bunlar herkezde var bana bunu kodlayacak adam lazım gibisinden bir şey zırvaladı (adamin işi gücü yok 0'dan rat kodlayacak sana ) bunun sonucunda da kendisini sildim skypeden demem o ki arkadaş kiralik katil misali bir adam ariyor söylediği kişinin pcye girip amına koyacak.Basacak parayı vuracak kırbacı :)

Edit 2 : Normalde kimseyle böyle kirici vs kibirli konuşmalar yapmam.Elimden geldiğince muhalefet olmamaya çalışıp olayina bırakırım ama böyleleri beni deli ediyor .

evet schwarz crypter önerdin avler yakalıyor mesela eskiden ertan diye bir kullanıcı vardı o kendisi keylogger yazıyordu avler yakalamıyordu. bir sik sanıp sanmadığımı sen bilemezsin ben alıcıyım ne istediğimi söylerim adamın işi bu benimde param var parasıyla değil mi?  kodlayacak bana evet eski bir üyeyim ben izmirde toplantılara da katıldım buradan hala görüştüğüm arkadaşlarım da var. tecrübe de çok önemlidir ama bence yaşın küçük sen profesyonel daha düşünemiyorsun. trojan yedirmekten falan bahsediyosun bana onlar çok eskide kaldı

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    Bokee bunu yazdı
    Schwarz bunu yazdı
    kassiopeia bunu yazdı
    Schwarz bunu yazdı
    Bokee bunu yazdı

Yakalanırsan hükmün açıklanmasını geri bırakılıp 5 yıl boyunca suç işlememen lazım 

vereceğin ücret iyi olmalı ki böyle bir şeyi kabul etsin diye düşünüyorum.Meraktan soruyorum ne kadar vereceksin ?

arkadaş virüsü yazanın ceza alacağını düşünüyor, yazana hiçbirşey olmaz hocam. gönderenin sorumluluğunda olay

doğru evet malware yazmak suç değil hiç bir cezası yok :) " yada parasıyla yapabilicek coder varmı aranızda? " bu cümleden şu sonucu ben mi yanlış anlıyorum.Arkadaş parasıyla adam tutacak x kişinin pcye girip amına koyacak.

Edit : Arkadaş ile biraz konuştum .Bir arkadaşı önerecektim kendisine ama arkadaş çok akıllı çok bilgili sanıyor kendini fakat bir sik sandığı yok.Bu işlerin yaşla ve tbt eski üyelik olup olmamasıyla bağdaştırıyor :) Kendisine bi kaç crypter rat vs tarzında birşey önerdim kendisi bunlar herkezde var bana bunu kodlayacak adam lazım gibisinden bir şey zırvaladı (adamin işi gücü yok 0'dan rat kodlayacak sana ) bunun sonucunda da kendisini sildim skypeden demem o ki arkadaş kiralik katil misali bir adam ariyor söylediği kişinin pcye girip amına koyacak.Basacak parayı vuracak kırbacı :)

Edit 2 : Normalde kimseyle böyle kirici vs kibirli konuşmalar yapmam.Elimden geldiğince muhalefet olmamaya çalışıp olayina bırakırım ama böyleleri beni deli ediyor .

evet schwarz crypter önerdin avler yakalıyor mesela eskiden ertan diye bir kullanıcı vardı o kendisi keylogger yazıyordu avler yakalamıyordu. bir sik sanıp sanmadığımı sen bilemezsin ben alıcıyım ne istediğimi söylerim adamın işi bu benimde param var parasıyla değil mi?  kodlayacak bana evet eski bir üyeyim ben izmirde toplantılara da katıldım buradan hala görüştüğüm arkadaşlarım da var. tecrübe de çok önemlidir ama bence yaşın küçük sen profesyonel daha düşünemiyorsun. trojan yedirmekten falan bahsediyosun bana onlar çok eskide kaldı

Arkadaşa 0'dan rat kodlayacak arkadaşlara bol şans.Kendisi eski bir üye ona göre kodlayın lütfen.

Ignorance is bliss.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    makets
    makets's avatar
    Erkek

Neyse ben teklifimi geri çektim,

Gizli

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    makets bunu yazdı

Gizli

Neden çektin hocam olurmu öyle arkadaş tbt eski üyesi ve toplantılara falan katılmış ona hakarettir bu lütfen teklifinin devamlılığını sağla :)

Lütfen 22 Yaş üzeri ve eski tbt üyeleri başvursun.22 yaş altı olunca profesyönel olunmuyor dediklerimi dikkate alınız.

İyi forumlar.Coder arkadaşa şimdiden başarılar diliyorum.

Schwarz tarafından 08/Nis/14 17:52 tarihinde düzenlenmiştir

Ignorance is bliss.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı
    makets bunu yazdı

Gizli

Neden çektin hocam olurmu öyle arkadaş tbt eski üyesi ve toplantılara falan katılmış ona hakarettir bu lütfen teklifinin devamlılığını sağla :)

Lütfen 22 Yaş üzeri ve eski tbt üyeleri başvursun.22 yaş altı olunca profesyönel olunmuyor dediklerimi dikkate alınız.

Evet Bedava istemiyorum ben her hizmetin bir bedeli vardır. Bende o bedeli para olarak veriyorum :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Komutan
    Komutan's avatar
    Erkek

hocam cidden limitin ne kadar merak ediyorum, daha önceden böyle işleri yapan kayıt tarihleri eski arkadaşlarla konuştumda 5000 den başlar diyorlar cidden gözden çıkardınmı o kadar parayı ?

edit : çıkardıysan, adam ne yaptı hocam sana ? firmamı yoksa şahısmı ?

edit2 : Konuyuda gizleyin bir zahmet

Komutan tarafından 08/Nis/14 17:58 tarihinde düzenlenmiştir

"Hiç kimse bir başkasını satın alabilecek kadar zengin ve kendisini satmak zorunda kalabilecek kadar fakir olmamalıdır" J. J. Rousseau
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ulan konuyu okurken sinir oldum neyin lafasındasınız fud virüs nettende bulunır yafa bir iki eğitim videosuyla biraz uğraşan adam yakalanan virüsü fudlar çok cahil yada mal değilse kimse 0dan yazılmıyan virüse para vermez kişiye çzel yazar kaynak kodlarıyla birlikte satarsın bu işin usulu budur 

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

25k $

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek

muridlerden wh0yu bul konus.

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    makets
    makets's avatar
    Erkek
    Seni mi kiricam, 1000 tl ye sadece ona özel keylogger, gönlü isterse, aradığı şartları da sağlıyorum hadi bakalim (:
    Schwarz bunu yazdı
    makets bunu yazdı

Gizli

Toplam Hit: 4222 Toplam Mesaj: 23