folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Passat Comfortline Mı Superb Elegance Mı?

Passat Comfortline Mı Superb Elegance Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiNki
    kiNki's avatar
    Erkek

Arkadaşlar 1-2 hafta içerisinde ya passat 1.6 tdi bmt comfortline ya da skoda superb 1.6 tdi elegance almayı düşünüyorum. Ama karar veremedim! Passatta beyaz renk bulmak imkansız gibi 2013 model. Marka olarak passat öne çıkıyor ama donanım olarak da superb önde gibi. Passat ya da superb kullanan var mı ya da araştıran bilgi sahibi olan var mı?

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    egitek87
    egitek87's avatar
    Erkek

Octavia'yı çok araştırdım.dolayısıyla süperb'yi de az çok biliyorum.donanım ve genişlikte piyasanın açık ara lideri.üstelik ikinci elide passat kadar olmasa da iyi sayılır.markanın en gözde arabası.eğer marka takıntın yoksa süper b derim.ama yok illa markalı olsun ikinci eli iyi olsun diyosan tabi ki passat.ama unutma aynı donanımlı araba passatta daha pahalı.elegance de yok yok.comfortline de bunları bulamazsın.

Eleştridiğin birşeyi yapma! Yapıyorsan eleştirme...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

2side aynı fabrika da üretiliyor hemen hemen aynı özelliklere sahip hatta aynı.

Tek fark arabanın makyajı hangi kasa hoşuna gidiyorsa onu tercih et.

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

hoca passat superb hepsi aynı motor vw skoda seat audi aynı gruptur

passat skoda bunlar öyle sağlam arabalar değil sağı solu kırılır soluğu yetkili serviste alırsın

hadi bunu geçtim

80k ya kadar 2.el temiz jilet gibi bir 2012 c 180 komp avantgarde satın almak varken niye vw niye skoda...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Hocam arkadaşımda 2013 SuperB var beyaz ve 1.6 TDI. Araç dehşet pişman olmazsın. Konfor filan tamam araçta fiyat farkı da daha avantajlı kılıyor donanımla beraber.. Kasa olarak da SuperB daha güzel duruyor..

Kendine İyi Bak ..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı

hoca passat superb hepsi aynı motor vw skoda seat audi aynı gruptur

passat skoda bunlar öyle sağlam arabalar değil sağı solu kırılır soluğu yetkili serviste alırsın

hadi bunu geçtim

80k ya kadar 2.el temiz jilet gibi bir 2012 c 180 komp avantgarde satın almak varken niye vw niye skoda...

Hocam Merco tabi ki apayrı ama 180 komp benzinli. Ha 80 Bin arabaya veren benzinini mi düşünecek dersen o belli olmuyor para bir yerden çıkabiliyor birikim olabiliyor durumu çok üst düzey olan onları alıyor zaten. 

Arkadaşım SuperB'yi engelli plakalı olarak aldı 50 Bin TL civarına mesela.. Hem Dizel hem rahat bir merco olmasada gayet ideal.. :)

Kendine İyi Bak ..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

ikiside degil..!

ikisinden biri olacaksa pasat..

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek

Bırakın abi aynı fabrikaymis suymus buymuş. Alın test surusune çıkın. Vw caddynin en düşük modeli olan 1.6 trendlinenin kötü yollardaki performansı bile süper b den iyi kaldı ki makasli caddyden bahsediyorum(kamyonet) süper b de süspansiyon olayı sıfır. Yaylari kesik şahin gibi, yoldaki en ufak çukuru veya taşı hissediyorsun. Taş düşürmek istiyorsan süper b al. Ayrıca comfortline modelinden bahsediyorsun ne kadar boş olabilirki? 

trooper tarafından 10/Ara/13 04:26 tarihinde düzenlenmiştir

ZzZzZzZ...!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiNki
    kiNki's avatar
    Erkek
    darkroques61 bunu yazdı Arkadaşım SuperB'yi engelli plakalı olarak aldı 50 Bin TL civarına mesela.. Hem Dizel hem rahat bir merco olmasada gayet ideal.. :)

Ben de böyle almayı düşünüyorum elimde rapor var

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

ıkısı arasında motor kalıtesı gucu yada ıc dızayn kalıtesı saglamlıgı arasında bır fark bulamazsın skodanında cogu seyını vw grubu yapıyor  sen sadece zevkıne gore bak hangısı hosuna gıdıyorsa onu al ama alırım bır ıkı yıl bıner satarım dersen passat daha hızlı bır sekılde elınden cıkar her ne kadar skodanında pıyasası canlı olsada

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiNki
    kiNki's avatar
    Erkek

En az 5 sene satamıyorsun hocam

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..
Toplam Hit: 5352 Toplam Mesaj: 34