Paylaşımlı Ofis

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Merhaba müridler hayırlısıyla internet cafe'mi kapatıyorum satışı çıkartım bir alıcı var anlaştık gibi işlerim iyiydi çok şükür ama çok fazla yoruldum 8 yıl olmuş bu yüzden kapatmanın zamanı geldi daha fazla sosyal vakit ayırabiliceğim işe giriştim biliyorsunuz zaten.

Kollektif house diye bir ofis sistemi var bilenleriniz vardır bir ofis tutmayı düşünüyorum burada daha önce ofis tutmuş olan varmı yada böyle paylaşımlı ofisler nasıl oluyor.

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Mycity bunu yazdı

Merhaba müridler hayırlısıyla internet cafe'mi kapatıyorum satışı çıkartım bir alıcı var anlaştık gibi işlerim iyiydi çok şükür ama çok fazla yoruldum 8 yıl olmuş bu yüzden kapatmanın zamanı geldi daha fazla sosyal vakit ayırabiliceğim işe giriştim biliyorsunuz zaten.

Kollektif house diye bir ofis sistemi var bilenleriniz vardır bir ofis tutmayı düşünüyorum burada daha önce ofis tutmuş olan varmı yada böyle paylaşımlı ofisler nasıl oluyor.

2 sene önce incelemiştim fiyatları.

Türkiyede bildiğim kadarıyla 2 tane bu işi tam yapan şirket var ama ikisininde o zamana göre fiyatları yüksek bulmuştum.Zaten biri sanayi mahallesi gibi bir yerin içindeydi.

Hem sosyalleşecem çevre edinirim hemde işe gider gibi hissederim evde oturmam diyorsan birazda parası neyse veririm diye düşünüyorsan iyi biyer.Çok süper özellikleri olan yerler değil.Ücretsiz çay,kahve ve internet işte.Ücretsiz dediğim aylık parasını veriyorsun tabi.Ofis tutmaya değecek kadar büyük işi olmayan yada tek takılan kişiler için bir çözüm.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

özelden ulaşırsan sorularını cevaplarım. istanbulda ve izmirdeki Workinton' da bolca vakit geçirdim. elimden geldiğimce yardımcı olurum.

Evrim içi mürit..laugh is live..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    csabanci bunu yazdı

özelden ulaşırsan sorularını cevaplarım. istanbulda ve izmirdeki Workinton' da bolca vakit geçirdim. elimden geldiğimce yardımcı olurum.

Tamam hocam ulaşıcam iş yerime geçince :)

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Burada sakın paylaşmayın ki kimse öğrenmesin..

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

alektamovikmovik
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek
    wordros bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Not late for nothing
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lich
    Lich's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    JOE bunu yazdı
    wordros bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Adam neden günaha girsinki?

o(╥﹏╥)o 卐 ㏒ 卐
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek
    Lich bunu yazdı
    JOE bunu yazdı
    wordros bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Adam neden günaha girsinki?

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    NoktaliVirgul bunu yazdı

:) Haklı tepki

Hiç duymamıştım.  nedir bu cidden  biri açıklasın

futurist tarafından 05/Mar/18 00:46 tarihinde düzenlenmiştir

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    wordros bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 2443 Toplam Mesaj: 23
sanal ofis paylaşımlı ofis